Skocz do zawartości
Fokus

Wahacze DACHSTEIN Germany

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze będzie też zamówiłem dwa górne to jest coś pomiędzy master kraftem a febi za te pieniądze jak wytrzymaj 20-25 tys to będzie dobrze a prawda jest tak że jak się władujesz w porządną dziurę to i orginał się rozwali polskie drogi to ciągły slalom gigant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli się je wymienia samemu (czyli nic nie płaci mechanikowi) i nie trzeba jeździć na zbieżność to mogę je wymieniać przy tej cenie co 30 tyś km:) właśnie czekam na górne przednie tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym kupic zestaw wahaczy dachstein lub mastersport, czy ktos moglby mi polecic sprawdzonego sprzedawce z internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewy górny LMO, prawy górny dachstein 20 tys i OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam a wręcz odradzam. Raz założyłem cała górę to wytrzymała 5 tyś. km. jak się to posypało to założyłem cały komplet, poleciał po 3 tyś. km. Nie polecam, reklamacji nie uwzględniają. Więcej już tego gó...a nie kupię. Sprzedawca: Norbi cośtam z Białegostoku.

Ostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe, jedni jezdza po 20tys ,a ty po 3tys, to gdzie ty jezdzisz? bo ja tez mam cala gore zrobionana tych wahaczach i juz 10tys i zero luzu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś się jeszcze zawiódł na Dachsteinach Norbiego z Białegostoku??

 

Jakich allegrowych sprzedawców polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez NIE POLECAM wahaczy Dachstein ....po 5000 km wymieniony wahacz zaczął skrzypiec a pozniej padł jak kawka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie górne wymienione w 2008r na Dachsteiny ( też kupione na allegro)... od tego czasu zrobiłem ponad 50tyś po naszych pięknych drogach i póki co wszystko w jak najlepszym porządku, w marcu na przeglądzie diagnosta nie miał żadnych zastrzeżeń i po dziś dzień wydają się być ok, więc ja polecam , zwłaszcza biorąc pod uwagę ile kosztowały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis po przejechaniu 30 tys trzeba go ponownie wymienić jak na drogi zgłębia to i tak dobrze zapłaciłem za niego 40 zł plus przesylka.

zastanawiam sie nad master sport.

Edytowane przez 1marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też powoli zaczyna stukać górny lewy i zastanawiam się nad kupnem mastersport cena około 50zl na allegro myślę że to całkiem przyzwoicie a ile wytrzymają to chyba czas pokaże.:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm dziwna sprawa - ja zakupiłem oryginalny zestaw lemfordera - kosztował mnie 1400 - jak mówił mój mechanik - udało się tanio znaleźć - mija 30.000 od czasu założenia i zero problemów -

nie wiem czy opłaca się inwestować w tanie części ale powiem tak. za biedny jestem aby oszczędności szukać w taniźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jeden górny do wymiany i raczej zaryzykuję na mastersport, jak szaleć to szaleć małe ryzyko 50 zeta +wysyłka tylko.:glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem komplet mastersport wytrzymał 7 tysięcy masakra, na forum audi zachwalają że dajaą radę 30tys. bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam firme ATP a wiecie dlaczego???

A dlatego ze oferuje gwarancje na 3 lata i do tego ja respektuje!!!

Kupilem juz nie jeden zestaw od nich, maja najtaniej na angielskim ebay'u.

Ostatnio zaczol mi walic jeden gorny wiec powiedzialem im ze 2 gorne sa do wymiany, jeden dolny ma peknieta gume i to samo na drugiej stronie i co??/ iwyslali mi 5 nowiutkich wachaczy bez zadnej dyskusji i nie chcieli starych spowrotem z ktorych tak faktycznie wymienilem jedynie jeden bo reszta dziala bez zarzutu ale...ich wyglad jest jak to po roku intensywnej jazdy(zrobione na nich 35tysiecy mil od swiat bozego narodzenia bo wtedy na wyjazd do pl je zakladalem)

 

Tak wiec mozna kupic lan-cos tam jak radzicie i miec je np na 3 lata i pozniej nastepne a mozna kupic ATP i na koniec 3 roku wziac drugi komplet gwarancyjny za free i miec na niego kolejne 3 lata gwarancji ;)

wiem troche nieuczciwie, ale cena wachaczy tez jest nieuczciwa, ich proces wytwarzanie anie jest spesjalnie kosmiczny i drogi a narzut rynkowy smieszny wrecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na DACHSTEIN-ach od prawie roku. Cztery wymienione po obu stronach. Dwa tylne dolne i dwa górne. Zrobiłem na nich prawie 8 tysiaczków i nic. Więc myślę, że jeżeli dostałbym kopletny cały przód tej firmy to raczej bym się nie zawahał. Tym bardziej, że cena jest cool. A propaganda typu "nie kupuj badziewia bo to podwójny koszt" jest niczym innym jak namawianiem przez sprzedawcę do zakupu produktu żeby więcej zarobić. Tak więc kolego FOKUS nie krępuj się. A na marginesie dodam opinię znajomka, który jeżdził na MEYLE. Powiedział cyt. "gdybym wiedział, że na naszych drogach po półtora roku padnie mi zawiecha takiej firmy za 1500 zł, to kupiłbym jakiejś firmy KRZAK za 500 zł i na tym bym pojeżdził pewnie tyle samo, a koszty trzy razy mniejsze"

Edytowane przez latinoo_80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to samo potwierdzam, ma polskie drogi znaczenie ma jak jezdzisz na danym zawiasie a nie jakiej on jest firmy, mam znajomego (1.8 kombi) wymienil rok przed moja wymiana i ta firme co ja i jezdzi bez zadnych problemow do dzis, ja zas ja mialem stukanko (bo nie szczypalem sie jadac po dziorach w pl i na codzien wpadlem to wpadlem, trudno) teraz jednak juz hamuje, omijam, dbam o zawias i anie nie puknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DACHSTEINY mam juz od 12tys. km i powiem, że rewelka ! ostatnio kupiłem maxgear 2 wachacze bo jeszcze nie były zmieniane i masakra. po 100km juz waliły ! zmienione na DACHSTEIN i cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem dwa górne wahacze z prawej strony + łączniki stabilizatora na DACHSTEIN, reszta na razie seryjna LMO, przebieg 168 000 km. Taką kasę mogę zaryzykować , jeśli się wystukają po 10 000 km to więcej nie kupię. Zobaczymy, ale nie uwierzę że jakbym włożył LMO to kolejne 160 000 bym polatał. Podrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa wahacze górne Dachstein, prawa strona wymienione w ubiegłym roku. Przejechane lekko ponad 10 tys. km i już zaczynają się odzywać.

Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności