Skocz do zawartości
Fokus

Wahacze DACHSTEIN Germany

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę osoby które kupiły te wahacze DACHSTEIN aby podzieliły się swoimi opiniami jak się sprawują.

Widzę że na Allegro od dłuższego czasu bardzo dużo się tego sprzedaje (żeby nie powiedzieć że to jest HIT)

A na naszym forum o tych wahaczach nic nie ma.

Proszę o wypowiedzi użytkowników tzn. czy są zadowoleni i czy dokonają zakupu ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Nie mam ich i miec nie bede,po wpadce jaka bylo Meyle.I nie polecam zadnej innej firmy nic Lemforder,tobie tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to w Dachstein jeździłem na nartach i było to w Austri,ale wachacze to chyba głupi pomysł żeby zakładać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie polecam takich wynalazków, zrób raz a dobrze

= Lemforder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wahacze Febi - warto sie tym zainteresować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel
A wahacze Febi - warto sie tym zainteresować ?

Nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wahacze Febi - warto sie tym zainteresować ?

 

Ja mam febi zalozone od 10 m-cy, narazie cisza, moze pod koniec marca bede zmienial kola na letnie wiec z ciekawosci pare obejrze. Chociaz musze powiedziec, ze zaraz po miesiacu dwa dolne reklamowalem, moze facio wcisnal mi chinska lipe, to co mi dal za 2 razem narazie jezdzi. Ale dluzej niz dwa lata nie wroze w Polsce zadnym niefabrycznym wahaczom. Po za tym Polska to taki kraj gdzie znana marke mozesz kupic zrobiona u Twojego sasiada w garazu, wiec pewne zrodlo to podstawa. No i jak masz amortyzatory wyruchane z przodu to i tak wahacze szybko padna, bez wzgledu na ich marke....;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o opinie UŻYTKOWNIKÓW wahaczy DACHSTEIN a tu wszyscy krytykują choć nikt ich nie miał i tylko opinie typu NIE bo NIE.

Osobiście uważam że oryginały Lemfordera nie są szczytem niemieckiej inżynierii. Ale na pewno są najlepsze na runku. Tylko ta cena.

Pytam bo jeśli ktoś przejechał np. 45tys na Dachsteinach za 1/3 ceny a oryginały padają po 60tyś z czego 10 przejechane na stukającym to kalkulacja jest prosta.

Myślałem że skoro trochę już poszło tego Dachsteina na rynek to będą już jakieś pierwsze opinie na temat ich jakości.

Tylko proszę nie bić ja tylko pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robdol
Nie warto.

 

why? wiesz z doświadczenia?

Ja mam komplet Febiego i najechałem na tym 50 tys. po naszych drogach i nic na razie wszystko z nimi w porządku. Także proszę ostrożnie z takimi opiniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że lepiej nie eksperymentować (z twojego postu wynika , że liczysz kasę )- elementy zawieszenia i amortyzatory kupiłbym markowe.Podróbki to pozorna oszczędność.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatic

Fokus ja np:kupiłem komplet wahaczy Master Sport za bodajże 680 pln."Fachowcy" śmiali się ze mnie że miesiąca nie dojeżdżę.Tak się składa że mija właśnie roczek ich użytkowania a stuków ani widu ani słychu.Jestem ciekaw co teraz na to te mądre głowy mi odpowiedzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fokus ja np:kupiłem komplet wahaczy Master Sport za bodajże 680 pln."Fachowcy" śmiali się ze mnie że miesiąca nie dojeżdżę.Tak się składa że mija właśnie roczek ich użytkowania a stuków ani widu ani słychu.Jestem ciekaw co teraz na to te mądre głowy mi odpowiedzą?

 

hehehe....wlasnie o takie posty chodzi, ktos wreszcie sie przyznal, ze zalozyl cos tanszego i nie zaluje;). Jak tylko febi zaczna mi stukac to napisze do ciebie na PW o namiary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;) Kolega hha miał do sprzedania komplet wahaczy oryginalnych za 1000 Zł.Może jeszcze aktualne - b dobra propozycja w porównaniu z Alledrogo:) Dział Giełda -Sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem DACHSTEIN-y. A zrobiłem to między innymi dlatego że cenę choćby za dolny Lemfordera około 300zł uważam za czyste złodziejstwo.

Założyłem tylko 2 szt. tzn. dolny tylny (Banan) i górny przedni

O tym jak się sprawują będę pisał. Na razie pierwsze 6500km zrobione i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
why? wiesz z doświadczenia?

Ja mam komplet Febiego i najechałem na tym 50 tys. po naszych drogach i nic na razie wszystko z nimi w porządku. Także proszę ostrożnie z takimi opiniami.

 

Tez mnie rozwalaja takie wypowiedzi ."Nie" dlatego ze nie.Bo slyszal gdzies ze tylko dana marka jest dobra i bedzie sie tego trzymal chocby go przypalali a w zyciu tego nie widzial ani nie ma o tym pojecia.

Juz nieraz sie spotkalem ze niektore o wiele tansze zamienniki przewzszyly trwaloscia te "oryginaly".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik gdz
Zamontowałem DACHSTEIN-y. A zrobiłem to między innymi dlatego że cenę choćby za dolny Lemfordera około 300zł uważam za czyste złodziejstwo.

Założyłem tylko 2 szt. tzn. dolny tylny (Banan) i górny przedni

O tym jak się sprawują będę pisał. Na razie pierwsze 6500km zrobione i jest OK.

bede czekał na Twoja opinie na temat tych wachaczy ,poniewaz tez miałem dylemat - wbrac tanie zamienniki czy oryginały? Te wahacze o ktorych piszesz kosztowały na allegro 36 zł za gorny, a ja dałem 120 zł za LMO Ciekaw jestem kto przepłacił? POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slayaa

za 1000 zl dostaniesz lemfordery ja zamowilem i w serwisie powiedzieli ze orginaly i w warsztacie o b. dobrej opini tez. wiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamontowałem DACHSTEIN-y. A zrobiłem to między innymi dlatego że cenę choćby za dolny Lemfordera około 300zł uważam za czyste złodziejstwo.

Źle zatem uważasz. Za produkty zdecydowanie lepsze jakościowo i trwalsze drożej się płaci. W każdej dziedzinie.

za 1000 zl dostaniesz lemfordery

Dokładnie. Jak poszukasz to znajdziesz. Ja znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Źle zatem uważasz. Za produkty zdecydowanie lepsze jakościowo i trwalsze drożej się płaci. W każdej dziedzinie.

Dokładnie. Jak poszukasz to znajdziesz. Ja znalazłem.

 

Jesli ty zrobisz 50tys km na LMR (1000zl), a on 35 tys km na Dachstein (440zl) to mozna sie naprawde zastanowic kto lepiej zrobil..... po za tym kupujac w Polsce LMR za ta cene to zawsze bede sie zastanawial, czy to nie jest chinski LMR i jego jakosc jest taka jakbym sobie zyczyl za ta kase :6:57:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie dopadła wymiana lewej strony ale jeszcze nie wiem czy całość czy pojedyńczy wahacz,wiem że już stuki są dość solidne :(

Powiem szczerze,że słyszałem wiele o firmie Lemforder ale ceny naprawdę kosmiczne i mocno się zastanawiam nad firmą Dachstein dlatego,że rocznie robię max 15-20tyś km więc .... może i warto zaoszczędzić parę złociszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności