Skocz do zawartości
jumbol69

Polecane sklepy,warsztaty,pytania techniczne w Łódzkim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Możecie polecić w Łodzi jakiś zakład gdzie tanio:), dobrze i szybko można wymienić opony. Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolumny 41, zakład mieści się w garażu obok domu jednorodzinnego ale śmiało mogę go polecić, korzystam z ich usług już parę lat i nigdy nie miałem żadnych problemów po ich robocie, nie wiem jaka cena teraz jest za wymianę ale ostatnio byłem u nich z dziurą w oponie i za naprawę i wymianę zaworu zapłaciłem 24zł, z tego co pamiętam to wymiana koszt coś około 60-70zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam specjalisty od 1.8T AEB w łodzi lub okolicach. Silnik nie ma mocy, chodzi równo, ale słabo przyspiesza. 2 razy byłem u Pana Jarosława Szczęsnego, za pierwszym razem mi wymienił turbo od nowszego modelu 1.8T, auto miało moc może przez 2 tygodnie, potem znowu osłabło, byłem drugi raz, wymienił jakis przewód,ale auto nie miało dalej mocy.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Jarek jest specem, nie wiem czy jest ktoś lepszy. Jeśli się znajdzie, to sam do niego pojadę i skorzystam z jego usług. Zobacz w Zgierzu, TM Serwis, jak się jedzie ze Zgierza na Grotniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam specjalisty od 1.8T AEB w łodzi lub okolicach. Silnik nie ma mocy, chodzi równo, ale słabo przyspiesza. 2 razy byłem u Pana Jarosława Szczęsnego, za pierwszym razem mi wymienił turbo od nowszego modelu 1.8T, auto miało moc może przez 2 tygodnie, potem znowu osłabło, byłem drugi raz, wymienił jakis przewód,ale auto nie miało dalej mocy.pozdrawiam

 

ja polecam MK Serwis Elektronowa 10 masz namiary na 1-szej stronie

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam felgi aluminiowe do regeneracji, czy ktoś od nas może kogoś polecić ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że Jarek jest specem, nie wiem czy jest ktoś lepszy. Jeśli się znajdzie, to sam do niego pojadę i skorzystam z jego usług. Zobacz w Zgierzu, TM Serwis, jak się jedzie ze Zgierza na Grotniki.

 

Ja ich polecałem bo jeździłem z 2 autem już grupy VAG. Drodzy ale w porządku robili.

Do czasu.

2 miesiące temu byłem na bardzo dużym serwisie u nich - 2 lub 3 tygodnie później zginęło mi autko. Spod bloku z miejsca gdzie kradzieże to rzadkość. Obok stało kilka nowszych Octavii.

Do auta ktoś wsiadł bez problemu - jak do swojego.

Nie chcę ich oskarżać ale to trochę dziwny zbieg okoliczności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym się skłaniał przy zbiegu okoliczności,a wiem co mówię.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
,a wiem co mówię

 

Jak to mówił Czarek ... "i co ? I teraz bym k***a bez ręki chodził" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja z kolei chciałbym odradzić korzystanie z usług firmy RENTAL na Pabianickiej 119. To na tyłach stacji ASO i na szczęście nie ma z nimi nic wspólnego.

Skuszony gruponem wyprałem u nich samochód. Fatalna jakość usługi i niedotrzymanie terminu.

Zdecydowanie odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej bym się skłaniał przy zbiegu okoliczności,a wiem co mówię.Pozdrawiam.

 

Ja jakoś wątpię. Za wiele znam przypadków że po tym jak ktoś zostawiał auto w serwisie razem z kluczykami samochód ginal w całości niedługo później...

Różni ludzie pracują w takich miejscach. Niekoniecznie mówię o wlascicielach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z was miał do czynienia z:

DIAG-MECH Stacja Obsługi Samochodów VW-AUDI

ul. Nowy Świat 7

92-322, Łódź

Właściciel nazywa się Sztupecki

Poproszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja, kiedyś (bardzo dawno temu), jakieś 12 lat.

Naciągnęli mnie na wymianę całego układu hamulcowego z tyłu w Golfe. Źle dobrali podzespoły a robota przeciągnęła się o bagatela 1,5 dnia. Z tym tylko, że w dniu pierwotnego odbioru nie powiedzieli przyjdź Pan jutro tylko Pan poczeka i tak do wieczora a potem, przyjdź Pan jutro. :(

Dodatkowo cena uzgodniona a zapłacona to *300% ale wyjścia nie miałem (młody i głupi byłem) teraz byłoby inaczej ;).

Jak odbierałem to mechanik się przyznał, że zapomniał o moim aucie i wziął się do pracy dopiero jak po nie przyszedłem a tak stało 3 dni na placu :(.

 

Ale jak wygląda to teraz to nie wiem.

 

P.S. Oni nie mają autoryzacji VW, pamiętaj o tym. Kiedyś mieli ale już nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że znam, ale to okolice Bełchatowa.

 

Pierzu, jak możesz to podeślij namiar.

A może znacie kogoś w łodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może znacie kogoś w łodzi?

ale kogo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale kogo?
Gdzie w łódzkim naprawię/zregeneruję sterownik pompy wtryskowej tzw. nastawnik ?

Audi A6 2.5 tdi

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Piotr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie w łódzkim naprawię/zregeneruję sterownik pompy wtryskowej tzw. nastawnik ?

Audi A6 2.5 tdi

ależ ja jestem rozgarnięty :wmorde

 

niestety nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jakis forumowicz ma moze vaga ktorym daloby sie wlaczyc autoholda? Cala wiazka i przerobki sa juz zrobione, wystarczy tylko aktywowac.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności