Skocz do zawartości
jumbol69

Polecane sklepy,warsztaty,pytania techniczne w Łódzkim

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanko odnośnie jakiegoś dobrego zakładu zakładającego gaz w Łodzi:) co polecacie:)

 

NAGAZ STEFANOWSKI , polecam profesjonalnie szybko, choć może nie najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pomóżcie :) jestem świeżym posiadaczem passata i czy ktoś może powiedzieć co to za ustrojstwo?? z góry dzięki :)4842824800_1363330102.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest taki dynks (nie znam fachowej nazwy), odpowiada za skracanie lub wydłużanie kolektora ssącego w twoim aucie. Im większe obciążenie (np. prędkość) tym bardziej skraca się kolektor.

Pytasz informacyjnie czy coś Cię niepokoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest taki dynks (nie znam fachowej nazwy), odpowiada za skracanie lub wydłużanie kolektora ssącego w twoim aucie. Im większe obciążenie (np. prędkość) tym bardziej skraca się kolektor.

Pytasz informacyjnie czy coś Cię niepokoi?

pytam bo muszę to wymienić...jest tam jakiś plastikowy wodzik jeśli mogę tak to nazwać i jest ułamany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nazwy Ci nie podam :(.

Wrzuć to zdjęcie do działu mechanicznego do tematu "nr. części z ETKA". Chłopaki nie dość, że dadzą Ci nr tej części t jeszcze podadzą nazwę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Części do naszych VW w łodzi na Wapiennej 2, sklep Auto Center, zawsze duże rabaty są, sprzedawca zna sie na rzeczy i nie raz mu zaufałem. Tel. do nich 42 611 66 46

 

Polecam mechanika od Vag-ów na Więckowskiego 87 (tam gdzie również naprawiają tylko bmw) Niskie ceny są u niego i można się z nim dogadać. Chłopak jest młody ale z każdym Vagiem (a mam ich 4 w rodzinie) jezdzę do niego i zna się na silniczkach od 1.4 ABD do 2.8 AMX. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam...panowie mam pytanko :) czy może ktoś wie gdzie dorwać regulator kolektora ssacego passat b5 1.8 20v (używany) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich na forum mam pytanko a mianowicie poszukuje kogos kto wymienilby turbo w pasku zna ktos kogos takiego ?jesli tak prosilbym odp.pozdfrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję kogoś, kto powiększy mi otwór centrujący w felgach aluminiowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! poszukuję wulkanizatora do przerzutki opon który ma również przechowalnie okolice śródmieścia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś poleca jakiegoś tunera w woj. łódzkim ? jest wogole ktoś godny polecenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś z regionu zainteresowany modyfikacją wsadu sterownika silnika 1.9 VP i PD (Chip tuning) to więcej info na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam jakiegoś biura, agenta aby ubezpieczyć OC i AC. może ktoś kogoś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Cię urządza ubezpieczalnia w Pabianicach( Kilińskiego 49) ale dziewczyna jest naprawdę w porządku podaje Ci numer tel. 42-227-32-41

albo 662-213-124 prosić Monika Pawlaczyk i powołać się na Iwonę.

Mój brat od osobówki po ciężarówki ubezpiecza u niej a po za tym moja cała rodzina ubezpiecza.

e-mail [email protected]

Edytowane przez iwona 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję blacharza-lakiernika z okolic łodzi który w miarę szybko i dobrze wyklepie mi bok z tył nad zderzakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam TORO Mobilna Myjnia Parowa, w której pracuje.

 

Zajmujemy się myciem samochodów metodą parową, która ma wiele zalet między innymi małe zużycie wody, jest to metoda bezściekowa, można wykonać usługę praktycznie wszędzie dzięki pełnej samowystarczalności jednostki mobilnej czyli można umyć sobie samochód podczas pobytu w pracy pod biurem, sklepem ,robiąc zakupy w supermarkecie lub galerii czy po prostu jedząc obiad i spędzając czas z rodziną. Mimo obaw wielu osób jest to metoda w pełni bezpieczna dla lakieru a po naszym myciu kolor lakieru wygląda na głębszy i bardziej wyrazisty dzięki m.in. hydrwoskowi nakładanemu po każdym myciu. Wykonujemy także usługi prania samochodów parowo co sprawia, że samochód nie jest zlany wodą w środku tak jak na myjniach konwencjonalnych a także czas schnięcia foteli to zaledwie kilka minut, dodatkowo nie ma nieprzyjemnego zapachu wilgoci po kilku dniach a także nie wychodzą zacieki na tapicerce. Czyścimy i konserwujemy skórę , Zajmujemy się także dywanami, wykładzinami w mieszkaniach, kanapami, czyścimy fugi, podłogi, okna. Usługi naszej jednostki mobilnej myjącej parą są wszechstronne i nieograniczone.

 

Strona internetowa : www.toro-myjnia.pl

Facebook : www.facebook.com/toromyjnia

Kontakt z firmą to tel. 535 494 973 i e-mail [email protected]

Można też znależć nasze ogłoszenie na OLX

Edytowane przez Perugian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności