Skocz do zawartości
jumbol69

Polecane sklepy,warsztaty,pytania techniczne w Łódzkim

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktos ogarnia program vcds ? mam zamiar kupic kabelek i chetnie bm podjechal do kogos zeby pokazal co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam

 

mam do wymiany w swojej B6 z 2007 r.:

1. żarówki ksenonowe

2. silniczek (wraz z tłoczkiem w zacisku) od hamulca elektrycznego ręcznego

 

jakie warsztaty w Łodzi lub okolicy są to w stanie zrobić dobrze i w rozsądnej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panow i Panie. Jestem Tu nowy ale nie nowy jesli chodzi o auta grupy VAG i fora zwiazane z tymi autami. Jestem ju od dawna mocno zarazony niemiecka motoryzacja lecz do tej pory mialem stycznosc tylko z marka Audi. Mam od niedawna w posiadaniu Passata B5 FL 2.8 V6 4motion z kierownica nie po tej co trzeba stronie i przebywam na urlopie w PL wiec chcialbym zrobic to i owo w moim nowym aucie co potrzeba ale jest kilka istotnych spraw w ktorych potrzebuje pomocy. Nie mam pojecia jak wyglada sprawa tarcz hamulcowych tj rozmiarow w tym aucie. Ma moze ktos z forumowiczow informacje na ten temat??

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam Panow i Panie. Jestem Tu nowy ale nie nowy jesli chodzi o auta grupy VAG i fora zwiazane z tymi autami. Jestem ju od dawna mocno zarazony niemiecka motoryzacja lecz do tej pory mialem stycznosc tylko z marka Audi. Mam od niedawna w posiadaniu Passata B5 FL 2.8 V6 4motion z kierownica nie po tej co trzeba stronie i przebywam na urlopie w PL wiec chcialbym zrobic to i owo w moim nowym aucie co potrzeba ale jest kilka istotnych spraw w ktorych potrzebuje pomocy. Nie mam pojecia jak wyglada sprawa tarcz hamulcowych tj rozmiarow w tym aucie. Ma moze ktos z forumowiczow informacje na ten temat?? A dodam ze pochodze z okolic Radomska dlatego pisze w watku lodzkim. I nie posiadam kompa z mozliwoscia pisania polskich znakow diakrytycznyc prosze o wybaczenie.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz piszę z telefonu i linka Ci nie podam ale poszukaj na forum. Jest temat gdzie po vinie podadzą Ci chłopaki jakie masz tarcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas wskazowke cego szukac?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screamer w Passatach fabrycznie były trzy rozmiary tarcz 280mm, 282,2mm oraz 288mm z tego co kojarzę to w Twojej wersji silnikowej były tylko te największe tarcze, jeśli nie masz zamiary kupować tarcz przez internet tylko normalnie w sklepie to podaj sprzedawcy nr VIN i na pewno dobierze Ci odpowiednie tarcze o ile ktoś nie kombinował z zaciskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem z okolic Wielunia, gdzie można kupić i założyć światła dzienne led do Bixenonu skrętnego w Passatie CC, P21W chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka pasta do polerowania zmatowialych lam przednich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasta pastą najpierw papier ścierny.

Poczytaj wątek o polerce lamp. Pasta to już na sam koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podziękował za pomoc, za forum już dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje znaleźć fachowca z łodzi który wymieni mi nagrzewnicę w aucie. Sam się nie podejmuje tego. Za pomoc dzięki. No i czasu mam troche mało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj kolegi Darko. Zajmuje sie klimatyzacja to moze cos poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również polecam sklep jumbol69 :mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kto z łódzkiej braci passatowej poleci mi godny zaufania warsztat, w którym wymienią uszczelniacze zaworowe w 1,9 TDI 105 KM bez zaciągania głowicy i zrobi to na 100% dobrze??:) Po prosze o namiary i ew. ceny na PW. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Szybkie pytanie, mam do wymiany przednią szybę. Polecacie gdzie solidnie i wiadomo w miarę rozsądnie cenowo mogę ją wymienić w Łodzi? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu elektronika w Łodzi w celu wymiany licznika, w passacie B5 z 1998 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje strus251 jutro zadzwonię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko odnośnie jakiegoś dobrego zakładu zakładającego gaz w Łodzi:) co polecacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności