Mam taki problem że od kilku dni śmierdzi mi z nawiewu ale tylko na gdy leci ciepłe powietrze, mniej na zimnym. Po włączeniu klimy smród znika. Zauważyłem też ,że miałem niski poziom płyn chłodniczego, dolałem więc do kreski max i po tygodniu podnoszę maskę a tam znowu min. Czy to nieszczelność nagrzewnicy czy może jeszcze coś innego ??.