Skocz do zawartości
jumbol69

Polecane sklepy,warsztaty,pytania techniczne w Łódzkim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Skoro już tak dobrze idzie, to szukam miejsca gdzie mogę kupić rejestrator trasy.

Wiem, że w internecie ich pełno, ale ja chce dotknąć i przymierzyć.

A może ktoś ma już zamontowany i może się wnioskami podzielić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś ma już zamontowany i może się wnioskami podzielić?

 

Sony Xperia S z AutoGuard ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki za radę.

Wiesz, mój telefon w grupie telefonów komórkowych to prawdziwy dziadek. Nie tylko nie ma kamery ani wyświetlacza, to nie ma aparatu ani nawet modułu GPS.

Tak więc raczej zostanę przy osobnym urządzeniu. Liczę się z kosztami ok. 300 zł.

Denerwuje mnie tylko ten kabel do zapalniczki.

Zaczynam rozważać pociągnięcie zasilania z panelu świateł górnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maratońska 84 ( pomiędzy Boshem a stolarnią ). Ja co prawda nic tam nie robiłem, ale widziałem dwa mercedesy po jego interwencji.

 

Wojtku Marcinowi chodziło raczej o nr.74 właściciel Zbyszek i możesz się powołać na mnie ( może nie na jumbola ale na Maćka ze sklepu motoryzacyjnego z AK )zresztą będę tam jutro około 8.15

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie przeczytałem tego wcześniej.

Byłem wczoraj, ale miedzy Bosh a stolarnia jest lakiernik p. Krzysztof Majewski, ale to jest Maratońska 88. Warsztat nie robi dobrego wrażenia.

Teraz mówisz Maratońska 74

Kompletnie zgłupiałem.

Pojadę dziś jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtku Marcinowi chodziło raczej o nr.74

 

Nie. 84 - chociaż jak teraz Wojtek mówi, że 88, to może coś pokręciłem - na pewno między Boshem a stolarnią, i na pewno Krzysztof :D

 

74 to CarMont, tak ? Tego akurat nie polecam, chyba, że chcesz odbierać samochód 2 miesiące ...

 

Warsztat nie robi dobrego wrażenia.

 

Bo to nie warsztat ma robić wrażenie, tylko jego praca - jak chcesz to mogę Ci pokazać Mercedesa po spotkaniu z tramwajem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizytówka która tam otrzymałem leży przede mną i jak byk jest nr 88 i był Bosh i była stolarnia.

Natomiast co do warsztatu to nie do końca się z tym zgadzam. Stanowisko pracy jednak mówi o pracowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stanowisko pracy jednak mówi o pracowniku.

 

Twój wybór, ja tylko dałem Ci namiar na kogoś, kogo efekty pracy widziałem, i to niedawno ...

 

Jak chcesz się czuć komfortowo i za to zapłacić, to podjedź tutaj : http://www.automotopysklak.com/onas.html - tylko bądź przygotowany na średnią cenę x 2 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twój wybór, ja tylko dałem Ci namiar na kogoś, kogo efekty pracy widziałem, i to niedawno ...

 

Ja Ci wierze i dlatego już mam tam umówiony termin. Cena jest przystępna, 50 zł za jedną zaprawkę.

 

Jak chcesz się czuć komfortowo i za to zapłacić, to podjedź tutaj : http://www.automotopysklak.com/onas.html - tylko bądź przygotowany na średnią cenę x 2 ...

 

No tam to mnie za dopłata nie zobaczą.

Od Pysklaka kupiłem poprzedniego paska i wiem ile mnie to dodatkowo kosztowało. :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś może polecić gdzie w Łodzi dobrze i za rozsądne pieniądze zregenerować turbine?

Jeszcze nie jestem pewien czy to na pewno jest problem, ale wszystko na to wskazuje i w momencie gdy diagnoza będzie już jednoznaczna, chciałbym szybko oddać moją do regeneracji albo kupić gotową zregenerowaną.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby uzyskać odpowiedź na tym forum należy opłacić jakąś składkę? :)

Panowie, nie wierzę, że nikt nie może pomóc w poruszonym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może Nasze doświadczenia mówią o tym, że w Łodzi po prostu się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emr po co ci w łodzi ? I tak fura będzie stała i tak.Znajdz w necie firme Turbo Bogdan z Mielca- ponad połowa światka tuningu bierze u niego regenerowane i hybrydy.Płacisz on wysyła a potem odsyłasz swoją padline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jaaano.

Na szczęście moje turbo chyba jednak jeszcze pożyje, ale gdy przyjdzie czas pewnie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. 84 - chociaż jak teraz Wojtek mówi, że 88, to może coś pokręciłem - na pewno między Boshem a stolarnią, i na pewno Krzysztof :D

 

Zwracam honor i posypuje głowę popiołem.

Dziś rano byłem u niego, zrobił zaprawkę (50 zł) i jego faktyczny adres to Maratońska 84, choć na wizytówce i na jego samochodzie jak byk stoi nr 88.

Przepraszam, miałeś racje a ja się myliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w łódzkim naprawię/zregeneruję sterownik pompy wtryskowej tzw. nastawnik ?

Audi A6 2.5 tdi

Znacie kogoś kto się tym zajmuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znacie kogoś kto się tym zajmuje ?

 

Myślę, że znam, ale to okolice Bełchatowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale uż kumpel naprawił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności