Skocz do zawartości
jumbol69

Polecane sklepy,warsztaty,pytania techniczne w Łódzkim

Rekomendowane odpowiedzi

1.8 TSI z DSG - skrzynia lubiła czasem lekko szarpnąć - na Niciarnianej powiedzieli, że "ten typ tak ma", a w Zduńskiej zamówili zestaw naprawczy i zrobili to na gwarancji. To samo było z biksenonem - u Idczaka zlali zgłoszenie, że czasami "drżą", a w Zduńskiej zrobili chociaż testy na drodze, sprawdzili mocowania i później wytłumaczyli właścicielowi dlaczego czasem drżą.

 

Ogólnie obsługa serwisowa na dużo wyższym poziomie w Zduńskiej Woli - samochód po przeglądach zawsze czysty, oddany w umówionym terminie i ogólnie jakoś tak przyjemniej.

 

Autoweber?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autoweber?

 

A jest inne ASO w Zduńskiej Woli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a znacie w Łodzi kogoś kto mógłby pomóc w naprawianiu zamków w B5 (wymiana mikrostyków itp)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel naprawia ale jest z Tomaszowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jest inne ASO w Zduńskiej Woli ?

 

Nie wiem, dlatego pytam. Znalazłem nazwę w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym pytanie jakie są koszty naprawy zamków tzn mikrostyków ??

Czy znacie jakieś szroty w łodzi i okolicach gdzie mają passka na części ?? (szare wnętrze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witać,

kochani gdyby ktoś z Was chciał założyć Hak, lub wymienić szybkę w aucie to polecam:

 

www.mazico.pl

 

Mówię o ich oddziale na ul. Ogrodowej 6.

Na hasło: forum passat - zniżki. Dziś byłem tam na montażu haka i udało mi się troszkę dla Nas po negocjować :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak inni koledzy polecam usługi Jarosława Szczęsnego z Bulwarowej.Korzystałem z usług już drugi raz i jestem zadowolony.Jeśli chodzi o warsztat to z zewnątrz nie robi najlepszego wrażenia ale mechanik pierwsza klasa,co można też pośrednio poznać po autach jakie naprawia, nie tylko moim poczciwym B5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to może i ja skorzystam z tematu. Jako, że początek sięga roku 2008 to trochę mogło się zmienić.

 

Niedawno nabyłem Passata z 2002r AVF z tiptroniciem, gdzie mogę go serwisować? Chodzi mi przede wszystkim o skrzynie (muszę teraz wymienić olej, filtr, uszczelkę).

 

Ktoś słyszał o Stańczyku z Bełdowa (ok 20km od Łodzi w kierunku Uniejowa)? Specjalista od TDI, tata serwisował tam T4, obecnie T5, bez najmniejszych zarzutów. Sam zastanawiam się czy tam z Passatem nie pojechać, chyba, że zasugerujecie coś innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedawno nabyłem Passata z 2002r AVF z tiptroniciem, gdzie mogę go serwisować? Chodzi mi przede wszystkim o skrzynie (muszę teraz wymienić olej, filtr, uszczelkę).

Właśnie jestem na etapie naprawy automatu. Już kilka osób poleciło mi Pana z Gałkówka więc chyba się do niego wybiorę tylko jeszcze muszę znaleźć do niego namiar.

Jeśli chodzi o automaty to ponoć też dobry warsztat jest na 11-go listopada http://www.automatyczneskrzynie.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poleciło mi Pana z Gałkówka

że niby z tego Gałkówka 3 km ode mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że niby z tego Gałkówka 3 km ode mnie?

tak dokładnie tego i już mogę powiedzieć, że Pana polecam z czystym sumieniem.

Naprawdę fachowiec, który dobrze się zna na automatycznych skrzyniach.

Jeśli ktoś chce to mogę podać namiar.

Edytowane przez Piter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mnie się przyda, tym bardziej z problemem, który wystąpił po wymianie oleju :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie namiar na tego speca z Gałkówka w takim razie ;) Kolego wyżej, co się stało po wymianie oleju? Aż się zaczynam bać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie oleju, przy temp. między 55*, a 90* przy przechodzeniu z jedynki na dwójkę mocno szarpie, a z dwójki na trójkę zamula. Na ciepłym silniku jest ok. i na zimnym tak samo, też dobrze.

Edytowane przez Piter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan z Gałkówka ma na imię Tadeusz a numer do niego to 783248162.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz jeszcze powiedzcie mi, gdzie wymienić dobrze szybę przednią? Od razu mówię, że nie chcę w NordGlass'ie. Chcę założyć sekurita (taką jak w oryginale). Może ktoś ma doświadczenie np. z Aldi-Car w Piotrkowie Tryb.? Może znacie inne miejsce, gdzie takową założę za ok. 1100? W Pabianicach, chcieli 1400, ale nie wiem za jaką. Aha, szyba do B6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Lakiernika do zaprawek szukam.

Ten z Jugosławiańskiej, polecony przez Pitera rok temu, nie odbiera telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lakiernika do zaprawek szukam.

 

Maratońska 84 ( pomiędzy Boshem a stolarnią ). Ja co prawda nic tam nie robiłem, ale widziałem dwa mercedesy po jego interwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wielkie dzięki za namiar tym bardziej, że to rzut kuflem ode mnie.:zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności