Skocz do zawartości
passat2.8v6

[B5] Felgi 18stki do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam pytanko.Kupilem ostatnio sobie takie dlugo poszukiwane kolkai musze przyznac ze bardzo mi sie podobaja.Ale oponki sa do wymiany.Nie ukrywam ze z przodu troszke wystaja poza obrys autka.Mam aktualnie oponki 225/40/18 czy jak naciagne na przod 205 a na tyl 215 to bedzie dobrze-chcialbym zeby oponka byla troche naciagnieta to nie bedzie obcierac. Na dole foto mojego paska i kolegi srebrnego.Dzieki za info.

 

 

d3c934b9503cf606m.jpg

 

1d698aadafff0ea7m.jpg

 

f2d934550afdf878m.jpg

 

3ba4b0600663cc22m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnei ze mozesz.. jeszcze kwestia jakei szerokie te felgi... ale to MAM chyba wiec za szerokie nie bedzie sadze... felgi na srebrnym wygladaja super... z przodu :) u ciebie brak obnizenia.. ale mysle ze to sie pojawi i bedzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba troche odzyc z kaski ale potem bedzie ok. A szerokosc felgi to 8,5 cala. A na dole foto mojego MKII ktore bylo wczesniej i jak tak obnize to bedzie dobrze -hehe

 

e2a14e627f85c4dbm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poznaję kolegę z atrapy ;)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coty za wysoko bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos

ja czekam na wiosne zeby zalozyc do b6 kombi felgi z polerowanym rantem 18' oponki 235/40, 8,5'

mam 40 bo mniej napier...nicza :) na naszych drogach, skoda superb wygladala rewelacyjnie, mimo ze nie mialem obnizonego zawieszenia.

 

pozdr

kokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokos widze ze lubisz jeepy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos

nie przesadzaj :)

robie okolo 60tys rocznie i nie moge gubic zebow, wole miec wszystkie :) zreszta zobacz czy bylo tak zle w mojej poprzedniej skodzie???

 

te chce zalozyc do passata ale jak bedzie wystawalo to bede musial sie z nimi rozstac :(

skoda.jpg

skoda1.jpg

skoda2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

felga fajna ale troszeczke nizej by sie przydalo wyglada to jak koza ale to twoje autko i robisz z nim co chcesz

czemu nialy by wystawac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos

nie sprawdzalem jeszcze ET felgi, passata mam nowke (rocznik 2008) a jeszcze nie pora na wyciaganie felg bo pogoda nie ta. wiec sobie spokojnie lezakuja i czekaja na lepszy czas :) mam nadzieje ze jeszcze z 2 tygodnie i bede zakladal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zielak

Witam mam pytanie planuje kupic felgi 18" o rozmiarze 7,5X18 ET 52 i do tego opony 225/40/18 czy felgi wejda wraz z tymi oponami? czy niebeda trzec o przedni wachacz poniewaz felga bedzie gleboko osadzona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie znalazlem alusy o danych 18", 5x112 ET35 , z oponami 245/45... czy nic nie bedzie obcieralo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat dosyć ogólny;

jak uważacie, robic polerke całych felg, czy same ranty

A co ze srubkami? Polerować? Lakierować?

Zastanawiałem sie nad polerką całych felg i śrub na czarno, jak uwazacie

Passat w kolorze srebrnoszarym, felgi bez wiekszego parapetu 18 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie znalazlem alusy o danych 18", 5x112 ET35 , z oponami 245/45... czy nic nie bedzie obcieralo ??

 

Dopóki nie obniżysz zawieszenia to wszystko bendzie OK ale kiedy zawieszenie pójdzie w dół i na obu osiach bendziesz mieć szerokość 245 to bendą Ci przednie nadkola obcierały.

Tak przynajmniej było u mnie miałem 245/45/18 na obu osiach i kiedy założyłem gwint jednocześnie na zakrętach i dołach przednie ranty mi wyłaziły więc zmieniłem przednie oponki na 225 i było super, natomiast tył zostawiłem na 245 i exstra to wyglądało :) Polecam. Widok dla jadącego za Toba naprawde dający do myślenia :cool:

Dodam jeszcze tylko ,że w poprzednim B5 kombi miałem silnik 1.6+LPG co ku zaskoczeniu wielu osób bezproblemowo dawał rade na tych felgach :D

Pozdrawiam i przepraszam za OT

Edytowane przez David

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David dzieki, w koncu ktos mi to wyjsnil.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to też zależy jak radykalnie zamierzasz obniżyć zawieszenie ja miałe mniej więcej tak jak poniżej, wyglądało to fajnie, po równej drodze leciał jak przyklejony ale jak wiechałem gdzieś w ,,pole,, to ranty ładnie wychodziły i trzeba było je podginać :(

18''.jpg

18'' ....jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Felgi 18" opona 225/40/18

 

 

 

Witam mam pytanie planuje kupic felgi 18" o rozmiarze 7,5X18 ET 52 i do tego opony 225/40/18 czy felgi wejda wraz z tymi oponami? czy niebeda trzec o przedni wachacz poniewaz felga bedzie gleboko osadzona ?

 

Nic nie bendzie obcierać, ja miałem felge 8 cali szerokości i opony naciągniente o szerokości 245mm na przodzie i nic nie obcierało. Do whacza było jeszcze troche miejsca. A jak ty zamierzasz włożyć felge 7,5cala szerokości i na to opone szeroką na 225mm możesz mieć spokojną głowe wszystko bendzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zielak

dzieki wielkie za wyjasnienia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie.jestem na kupnie felg i zdecydowalem sie na 18 tki.prosze o pomoc w wypowiedzeniu sie czy beda pasowac takie felgi do mojego pasia.jest koloru zielonego.i czy przy tym ET bede mogl obnizyc auto -40mm zeby nic nie obcieralo.prosze o pomoc i sugestie co o nich myslicie

oto link

http://cgi.ebay.co.uk/18-New-R32-Style-Alloy-Wheels-Tyres-VW-Golf-Passat_W0QQitemZ400035469535QQcmdZViewItemQQptZUK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET?hash=item400035469535&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1689|66%3A2|65%3A12|39%3A2|240%3A1318

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie obcierało :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności