kuczlaw nie pale nadal sprzedałem passata niebyło mnie na forum w tym roku mija 2 lata jak niepale i pamietam ze obiecałem alko i słowa dotrzymam dlatego zaglądam pozdro czytajcie ksiązke polecam !!!!
ja też nadal nie palę już nie liczę ale też ok. 6miesięcy... wagi przybywa ale z czasem powróci
zaj. się ciesze że nap ten wątek od nego się zaczeło pozdro