Skocz do zawartości
passat2.8v6

[B5] Felgi 18stki do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

a co myslisz o wygladzie,beda pasowac czy szukac jakis innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to ze ramiona w tych felgach sa bardzo cieniutkie felgi na aucie wygladaja na male. Wczoraj u mnie w pracy stal golf R32 na tych wlasnie 18'stkach i powiem Ci szczerze ze na oko wygladaly jak jakies 17 moze nawet 16. A passat jest jeszcze wiekszym autem. No ale to wszystko kwestia gutu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem u nich swoje rs6 tylko, że z oponami toyo. Gdybyś pojechał to zakładaja koła w cenie. Fachowa obsługa.

 

Odnośnie wzoru - też uważam, że do paska pasuje coś bardziej masywnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.co.uk/18-VW-GOLF-MK6-R32-ALLOY-WHEELS-TYRES-AUDI-A4-A6-RS8_W0QQitemZ220367697990QQcmdZViewItemQQptZUK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET?hash=item220367697990&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1689|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

 

a co myslisz o tych ??? ja mialem isc w takie cos zajebiscie sie prezentuja na aucie :) tylko ze to repliki nie wiadomo jak to z wytrzymaloscia i w ogole dlatego kupilem oryginalne samarkandy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wzór jest dosyć ciekawy, ale pod warunkiem, że obniżysz auto tak jak napisałeś. Mi się niezmiennie podoba stare rs6, które mam (zapłaciłem 499 z oponami toyo ale 17"). Gdybym miał wybierać pomiędzy tymi drugimi a pierwszymi to wybrałbym jednogłośnie te drugie ala rs4 new style.

 

Możesz zerknąć bezpośrednio na ich stronke na to co mają do Passka w 18 calach:

 

http://www.wheel-base.co.uk/search_fit.asp?pg=1&stext=18%27%27+VW+PASSAT+5+STUD&stype=exact&nobox=true&submit=Search&make=VW&model=VW+PASSAT+5+STUD&year=18%27%27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez niezle sa.a moze ktos zdjecia jak wyglada pasek na takich felach.wszystkie te felgi na ebayu to chyba repliki wiec juz sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalem ale nie znalazlem takich tutaj.ciezko bedzie cos wybrac.nie chce zeby wygladaly potem na mniejsze wizualnie i zeby pasowaly do passka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego - jeśli już szukasz czegoś dla siebie na dłużej - to nie pójdziesz w jakieś bardziej pełniejsze fele???

każdy powie, że są gusta i guściki, ale pasek naprawdę wygląda konkretnie na pełnych felach - im wyglądają bardziej masywnie, tym bardziej do niego pasują :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta imitacja BBS LM wyglada calkiem niezle. Ja bym je bral tylko jak moge ci doradzic to bierz oponki 215/45ZR18 bedzie swietnie wygladalo. Ja mam teraz 225/40R18 na 9" felgach i opona ladnie sie prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'INDEKS NOŚNOŚCI: 84' (500kg)

 

za malo do passata, powinno byc conajmniej 91 czyli 615kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE KUPUJ TYCH OPON! Mialem je zeszlego sezonu. Po kilku tysiacach zaczely bic a potem calkiem sie rozlecialy, banki sie jakies porobily. smietnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze nie jestem zwolennikiem jakiejs rajdowej jazdy-a cena uzywanych to prawie taka jak tych nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Ci koledzy podpowiedzieli to smietnik. Tu nie chodzi o rajdowa jazde. Poprostu to jest chinszczyzna. A dobre opony zapewniaja Ci bezpieczenstwo. Lepiej kupic firmowe uzywki niz jakies chinskie podroby. No ale zrobisz jak uwazasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj kupując opony kupujesz swoje bezpieczeństwo !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności