Skocz do zawartości
passat2.8v6

[B5] Felgi 18stki do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam 8,5 '' z przodu i ET 45,jak wkładam dystans 15mm to wystaje za błotnik,więc nie wiem czy to pasuje,bo myślę że nie

ET jest w mm tak? wiec jak bym dal 8.5" i ET 30 to by bylo tak jak u ciebie z dystansami tak? Jak bardzo wystaje za blotnik i czy wystaje opona czy felga bo jak opona to bym znalazl rozmiar opony zeby byla naciagnieta.Z tylu jak to wyglada tak samo czy jest wiecej miejsca.Moze jeszcze inaczej przod 18x8.5 ET35 tyl 18x9.5 ET35 wejdzie????????? albo wszystkie 4 felgi 18x8.5 ET30 ?????

Edytowane przez Lord1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ET jest w mm tak? wiec jak bym dal 8.5" i ET 30 to by bylo tak jak u ciebie z dystansami tak?

tak by było,ale nie mam na przód dystansu,bo 0,5mm spada z kołnierza,a następny rozmiar z kołnieżem to 1,5cm

 

---------- Post added at 23:45 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

 

Jak bardzo wystaje za blotnik i czy wystaje opona czy felga bo jak opona to bym znalazl rozmiar opony zeby byla naciagnieta.Z tylu jak to wyglada tak samo czy jest wiecej miejsca moze na ten 1" z tym samym ET 30

ok 1cm,opona,felga chyba nie mocno,ale jak pisałem we wcześniejszych postach,musisz dać węższą oponę

 

---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:45 ----------

 

Z tylu jak to wyglada tak samo czy jest wiecej miejsca moze na ten 1" z tym samym ET 30

z tyłu mam 2cm dystansu i ET 45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko czy takie felgi do passka podejdą zaznaczam że później będę miał gwint:

 

PCD - 5 x 100

Wheel Dimensions - 18 x 8j

Offset - ET38

 

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanko czy takie felgi do passka podejdą zaznaczam że później będę miał gwint:

 

PCD - 5 x 100

Wheel Dimensions - 18 x 8j

Offset - ET38

 

???

 

Jak kupisz adapter na 112 to bedzie ok.

 

---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

 

 

 

bentley

ostatnio były repliki tego w ogłoszeniach na forum edition38

 

Jaki Bentley??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PCD - 5 x 100

 

b5 ma 5x112 a nie 5x100

a jak dasz adapter to juz ci wyjda poza blotniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adapter 20mm czyli ET wyjdzie 18 nie wiem czy to faktycznie wyjdzie-felga ma tylko 8''.

Ale to b5 ja mam b5.5 i tam na bank wejdzie.

Jednym słowem szukaj 5x112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adapter ok 22mm

 

nawet powiedzmy et 18 a meisci sie na styk et 35 to masz ponad 1,5 cm roznicy

teraz tyle ze ja mam fele 8,5 jak opusci na gwincie to moze wjedzie na styk ale moze tez obcierac.... jeszcze od opony zalezy ja bym dal max 215 chyba na 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H&R robi 20mm, opona oczywiscie max 215, tak czy owak za dużo zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie

no i pareset zl wydatku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dylemat ktore alufelgi kupic do mojego passata 3bg 2001rok

 

Pierwsza propozycja to niby oryginalne s-line (z tego co sie dowiedzialem oryginalow nie ma w 18")

 

8J x 18" ET 45

 

Gosciu chce za nie 1000zl ( sa na miejscu wiec nie palce za przesylke)

 

1101244530

 

 

 

Druga propozycja to Borbet LS Black

 

8J x 18" ET 35

 

Cena to 1100zl

 

Ponizej zdjecia tego modelu

wol_error.gifTen obrazek został zmniejszony. Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną wersję obrazka. Oryginalne wymiary to 945x896.Borbet_LS_schwarz-poliert.jpg

 

P1060275.jpg

 

 

Chodzi mi o to ktore felgi byly by lepsze chodzi mi o wyglad i osadzenie felgi. Opony ktore bym zalozyl na nie to 225/40. Jak dla mnie obydwa zestawy sa fajne i mam dylemat

Edytowane przez glokk01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałbym borbety - te niby s-lines sa strasznie zniszczone (odpada klarlak), poza tym - jesli sa ori to powinny miec 5 otworow na sruby pod kapsami - repliki maja 2 rozstawy - 5x112 i 5x100(np. passat + golf IV))

 

 

a przy okazji - odgrzałeś kotleta :P

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczurek

Witam wszystkich i koledzy mam takie małe pytanko czy do passata b6 kombi z 2006 roku beda pasować alufelgi o rozmiarze 7x17,rozstaw śrub 5x12 ,et 54 i cb57,1 a oponki do tego 235/45 R 17 i czy nie będa mi obcierać .Prosze o szybką infotmacje .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i koledzy mam takie małe pytanko czy do passata b6 kombi z 2006 roku beda pasować alufelgi o rozmiarze 7x17,rozstaw śrub 5x12 ,et 54 i cb57,1 a oponki do tego 235/45 R 17 i czy nie będa mi obcierać .Prosze o szybką infotmacje .Pozdrawiam

 

kolego smialo mozesz wkladac ,do tego zdalo by sie jakis dystans bo felga wpadnie do srodka et 54 wiec mysle ze dystans 1 cm bedzie stosowny co do oponki proponuje moze 225/45 lub 40 ewentualnie 215/40 lub 45 ,ja aktualnie z przodu mam felgi 7 cali opona 245/45 iuz trze o przednie nadkole bo opona szeroka dlatego zmieniam teraz oponki na 215/45 i bedzie juz ok a gleba do tego bedzie????? czy seria zawias i kolo 17 seria nie pasuje robi sie straszna taczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to dziwi fakt czemy ludzie klada takie szerokie kapcie? bezsensu! i to w dodatku na felge waska na 7 cali - masakra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i koledzy mam takie małe pytanko czy do passata b6 kombi z 2006 roku beda pasować alufelgi o rozmiarze 7x17,rozstaw śrub 5x12 ,et 54 i cb57,1 a oponki do tego 235/45 R 17 i czy nie będa mi obcierać .Prosze o szybką infotmacje .Pozdrawiam
mnie to dziwi fakt czemy ludzie klada takie szerokie kapcie? bezsensu! i to w dodatku na felge waska na 7 cali - masakra
tak jak mapet pisze, 225 to już jest szeroko i czasami miałem niefajnie(7" 225/40) na takiej szerokości. 215 jest akurat na taką felge z racji tego, że to do B6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i koledzy mam takie małe pytanko czy do passata b6 kombi z 2006 roku beda pasować alufelgi o rozmiarze 7x17,rozstaw śrub 5x12 ,et 54 i cb57,1 a oponki do tego 235/45 R 17 i czy nie będa mi obcierać .Prosze o szybką infotmacje .Pozdrawiam

 

B6 w 17 fabrycznie wychodzi na 235/45/17.

Felga ori jest 7.5 i ma ET47.

Felga 7 cali będzie o 12mm węższa, czyli po 6mm w każdą stronę.

Jeśli chodzi od środka felgi to na ET nadrobisz 7mm, więc będzie jak ori.

Natomiast od zewnątrz felga będzie 13mm bardziej schowana niż ori.

Wg mnie będzie kicha - już ori felga jest dosyć schowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem po co faktycznie tam tak klada przeciez to masakra jakby auto mialo jeszcze 300 koni to rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co byscie polecili 225 czy 215/40/18 na 8,5 mercedesy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

225 mam obecnie mozsz zobaczyc jak leza :)

chcesz to ci je sprzedam :P

 

bo chce meic troche naciag wiekszy i chce kupic 215 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie to dziwi fakt czemy ludzie klada takie szerokie kapcie? bezsensu! i to w dodatku na felge waska na 7 cali - masakra :)

no niestety ja u siebie juz zmienilem oponki na 215 na 45 i wyglada to juz jak powinno i pozadnie a 245/45 na feldze 7 cali to balon wiem bo chwile miałem balona i sam sie naprostowałem potem wrzuce foty jak zrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności