-
Liczba zawartości
67 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O aga2011
- Urodziny 08/08/1982
Informacje osobiste
-
Imię
agata
-
Płeć
Kobieta
-
Miejscowość
kalisz
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.8 20V 125KM (APT)
-
Rok produkcji
1999
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)
aga2011 odpowiedział Mieszkoc → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
tam gdzie w dieslu kończy się życie na obrotomierzu,w benzynie życie się zaczyna:dobrze Świete słowa -
Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)
aga2011 odpowiedział Mieszkoc → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
Ale mnie tu dawno niebyło - tematy sie ruszyły pozdrowionka dla wszystkich -
Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)
aga2011 odpowiedział Mieszkoc → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
Wesołego królika, Co po stole bryka, Spokoju świętego I czasu wolnego, Życia zabawnego W jaja bogatego I w ogóle kurde- Wszystkiego najlepszego! -
Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)
aga2011 odpowiedział Mieszkoc → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
u nas w Kaliszu w tamtym tygodniu godziny szczytu a oni na obwodnicy pasy maluja !!! i obwodnica i suniesz jedyne 30 km/h -
Kubus produkujesz juz te flagi jak Ci idzie ??
-
to jest pytanie.....a moze ktos zna odpowiedz....
-
http://allegro.pl/felgi-mercedes-5x112-polerowany-rant-i1471985475.html dla forumowiczow wysylka gratis
-
Ja r,ównież gratuluje i niech zdrowo rośnie pozdrowionka dla świeżej mamusi no i tata niech wstawia kraty w okna żeby ktos jej za szybko nieporwał heheh pozdro
-
skórzane ciuszki-plastik heheh
-
panowie-heheh czytajac nachodzi mnie powiedzenie - TYLKO KOBIETA POTRAFI ZROBIC Z KOZAKA PANTOLFLA heheh pozdrowienia dla Waszych kobiet i dla Was :*
-
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=I0MPuKONl6I[/ame] ja polecam ten kawalek
-
pracuje pracuje w kiosku hehe i tak jest ten minus ze niedziele sa pracujace--ale juz niedlugo hehe zamiast powyzki dostalam wypowiedzenie
-
Widac kto tu pracuje ciężko hehe.... pozdrowionka dla Was i milej ''pracującej '' niedzieli :*
-
jak was znam znow w niedziele pewnie jest? dopiero w lutym mam niedziele wolna ... specjanie to robicie ---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:54 ---------- musze pracowac zeby bylo co dolozyc i za co kupic fele juz prawie sprzedane w przyszlym tygodniu przyjezdzaja odebrac
-
dawno mnie tu niebylo hihi
