Skocz do zawartości

aga2011

  • Liczba zawartości

    67
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O aga2011

  • Urodziny 08/08/1982

Informacje osobiste

  • Imię
    agata
  • Płeć
    Kobieta
  • Miejscowość
    kalisz

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.8 20V 125KM (APT)
  • Rok produkcji
    1999

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. tam gdzie w dieslu kończy się życie na obrotomierzu,w benzynie życie się zaczyna:dobrze Świete słowa
  2. Ale mnie tu dawno niebyło - tematy sie ruszyły pozdrowionka dla wszystkich
  3. Wesołego królika, Co po stole bryka, Spokoju świętego I czasu wolnego, Życia zabawnego W jaja bogatego I w ogóle kurde- Wszystkiego najlepszego!
  4. u nas w Kaliszu w tamtym tygodniu godziny szczytu a oni na obwodnicy pasy maluja !!! i obwodnica i suniesz jedyne 30 km/h
  5. Kubus produkujesz juz te flagi jak Ci idzie ??
  6. to jest pytanie.....a moze ktos zna odpowiedz....
  7. http://allegro.pl/felgi-mercedes-5x112-polerowany-rant-i1471985475.html dla forumowiczow wysylka gratis
  8. Ja r,ównież gratuluje i niech zdrowo rośnie pozdrowionka dla świeżej mamusi no i tata niech wstawia kraty w okna żeby ktos jej za szybko nieporwał heheh pozdro
  9. aga2011

    skojarzenia

    skórzane ciuszki-plastik heheh
  10. panowie-heheh czytajac nachodzi mnie powiedzenie - TYLKO KOBIETA POTRAFI ZROBIC Z KOZAKA PANTOLFLA heheh pozdrowienia dla Waszych kobiet i dla Was :*
  11. [ame]http://www.youtube.com/watch?v=I0MPuKONl6I[/ame] ja polecam ten kawalek
  12. pracuje pracuje w kiosku hehe i tak jest ten minus ze niedziele sa pracujace--ale juz niedlugo hehe zamiast powyzki dostalam wypowiedzenie
  13. Widac kto tu pracuje ciężko hehe.... pozdrowionka dla Was i milej ''pracującej '' niedzieli :*
  14. jak was znam znow w niedziele pewnie jest? dopiero w lutym mam niedziele wolna ... specjanie to robicie ---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:54 ---------- musze pracowac zeby bylo co dolozyc i za co kupic fele juz prawie sprzedane w przyszlym tygodniu przyjezdzaja odebrac
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności