Skocz do zawartości
passat2.8v6

[B5] Felgi 18stki do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz te fele, puszczaj w polerkę i będzie malina

 

Tutaj masz foto ;)

 

1875img0684b.th.jpg

 

A tak wyglądają w polerce ;)

 

dftg.th.jpg

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pisałem już 2x w tematach ale nie dostałem odpowiedzi, http://allegro.pl/show_item.php?item=1214502434&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. czy te felgi wejdą bez problemu na mego B5 ? Czy to są oryginały ? Dostałem taką fotkę ?ui=2&ik=e4f676c2e7&view=att&th=12ae11d410b6e186&attid=0.1&disp=inline&zw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy tym Et wypadałoby zrobić przymiarke, mierzyłem felge 18 cali 8,5J z ET 45 i felga dotykała o górny wahacz. ale producenci luźno podchodzą do podawania ET . Są jeszcze dystanse,ale na rynku tyle ofert że na twoim miejscu wybrałbym coś z odpowiednim ET(u mnie 18cali 8,5J ET 37 dobrze leży)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdzieś na forum czytałem że do B5 pasuje od 35 do 45 ET, mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć czy będą pasować te felgi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś może ma zdjęcia B5 kombi na tych felgach:

 

11952442981.jpg

 

całe w poler i malina beda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No gdzieś na forum czytałem że do B5 pasuje od 35 do 45 ET, mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć czy będą pasować te felgi ?

z tego co sie orietuje to przod 34-42mm a tyl 38-40mm

budowafelgi.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytałem że do B5 pasuje od 35 do 45 ET

A ja mam u siebie ET 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ktos zakładał felgi rh zw3 9,5" et46 i 10,5" et 34 do passata b5 3bg?Jezeli tak to prosił bym o podesłanie fotek i opis zmian jakie trzeba zastosowac aby było git

Edytowane przez domin477

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko moge nabyć felgi od Audi Allroad. Obecnie na felgach opony

225/55/R17. Planuje zmienić na 215/45/R17. Problem w tym że ET25 mają o ile się nie myle. Moje pytanie czy felgi podejdą bez dodatkowych modyfikacji czy też sobie odpuścić

240920114782.jpg

240920114791.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby ci zajebali te fele haha szkoda takiej felgi do takiego szrota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A żeby ci zajebali te fele haha szkoda takiej felgi do takiego szrota

 

nie podobają mi się takie chamskie wypowiedzi bo auto fajne nie wiem gdzie ty widzisz jakiegoś szrota :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A żeby ci zajebali te fele haha szkoda takiej felgi do takiego szrota

inteligencją i kulturą osobistą błyszczysz kolego, walnij baranka o ścianę i powstrzymaj się od takich debilnych wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, pisałem już 2x w tematach ale nie dostałem odpowiedzi, http://allegro.pl/show_item.php?item=1214502434&msg=Twój+e-mail+został+wysłany. czy te felgi wejdą bez problemu na mego B5 ? Czy to są oryginały ? Dostałem taką fotkę ?ui=2&ik=e4f676c2e7&view=att&th=12ae11d410b6e186&attid=0.1&disp=inline&zw

 

 

chyba dawno temu pisałes bo nic nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

 

CHcialbym odswiezyc temat, mianowicie jakos ze poprzednie opony starly sie do drutow i zzabkowaly przerazliwie czas zakupic nowe. Tyle teraz dylemat.

 

 

817502707_1.jpg

 

 

Oto felgi jakie mam model chicago o ile sie nie myle. Do tej pory byly opony 235/45. Znalazlem fajne oponki ale maja 245/40.

Teraz moje pytanie czy ktos ma doswiadczenie w tym czy nie beda te oponki tarly o nadkole przy maksymalnym skrecie? bo jednak sa troche szersze. Doswiadczonych o ta wiedze bardzo prosze o porade. Dzieki i pozdrawiam

 

 

Zapomnialem dodac ze sa to felgi R18 bo widze ze na alegro jest sporo tych felg 16" co sa chyba jakas podrobyale nie wiem.

Edytowane przez dee_jay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nie powinny. Ori mają 235/40/18.Zawias masz orginalny czy coś obniżyłeś?(jest koza czy nie?)

Edytowane przez skrzypek1975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zmienił to jest koza :hyhy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta właśnie.Mam u siebie takie same.Oczywiście -30mm Eibach (kozy brak) :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ruszalem, jest twardy jak cholera i mam wersje indywidual wiec moglo byc cos fabrycznie robione. NIe mam zadnych info na ten temat. Jesli sie myle prosze o poprawienie.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/5388-Felgi-aluminiowe-do-B6/page38

 

tutaj Marcib Lipsk pisze ze u niego ok ale nie wiem na jakim zawieszeniu, napisalem PW i czekam na odp.

Edytowane przez dee_jay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności