Skocz do zawartości
Gość Manfred

Masters Tuning Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można sie jeszcze załapac na ten tunning czy to juz po wszystkim?

 

miało dojechać jedno Audi, więc w ramach umowy z forumowiczami możesz wskoczyć na jego miejsce, bo właściciel Audi po dziś dzień nie określił się

 

dzwon pod 502730289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gratulacje chłopaki za wykresy i super że jesteście zadowoleni.

Czy będzie okazja zorganizować jeszcze taka akcję ok.lutego ???

Czy trzeba indywidualnie?

 

Pytanie do chłopaków z DynoSoft Wrocław -

Ile kosztuje taki zabieg indywidualnie i jakie są terminy?

Napiszcie tutaj bo więcej osób jest na pewno ciekawa.

A czy dla forumowiczów ta usługa nie może kosztować na stałe określona kwotę? Podając np.nik z forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Gratulacje chłopaki za wykresy i super że jesteście zadowoleni.

Czy będzie okazja zorganizować jeszcze taka akcję ok.lutego ???

Czy trzeba indywidualnie?

 

Pytanie do chłopaków z DynoSoft Wrocław -

Ile kosztuje taki zabieg indywidualnie i jakie są terminy?

Napiszcie tutaj bo więcej osób jest na pewno ciekawa.

A czy dla forumowiczów ta usługa nie może kosztować na stałe określona kwotę? Podając np.nik z forum ?

 

1.Indywidualnie cena jest 1500zł

2.Dla klubów taniej

3.Cena grupowego Chiptuningu jest uzależniona od tego jakie to auta będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

W takim razie czy ktoś się jeszcze szykuje na wiosnę ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Worian

Na wiosne za taka kaske i ja bym był zainteresowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biernik

powiedzcie mi dlaczego jeździcie do mastersa.

Ja znalazłem firme , też we wrocku co robioą to za 600 zeta, także z hamownią i indywidualnymi programami.

w każdym razie na początku stycznia jade robić program to dam znać, chyba że jest ktoś kto już robił to za takie pieniądze to proszę o opinie.

Cena myśle że jest uczciwa, jako że rozmawialem z jednym kolesiemktóry robi własnie w tej droższej firmie i powiedział ze cena jest duża bo trzeba dużo zarabiać :)

 

dodatkowo pytanie do tych co już zvirusowali, czy faktycznie pompowtryski nie kopcą?

i czy 50 koni i 100 NM nie będzie za ryzykowne , bo tyle planuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo pytanie do tych co już zvirusowali, czy faktycznie pompowtryski nie kopcą?

i czy 50 koni i 100 NM nie będzie za ryzykowne , bo tyle planuje?

 

Skoro masz firme, ktora sie swietnie zna i robi za 600zl to ich zapytaj czy 50KM i 100Nm nie bedzie ryzykowne :hyhy::hyhy: Przeciez to z cala pewnoscia wieksi specjalisci niz my tutaj co robimy programy za ponad tysiac zlotych :niepewny::niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 koni i 100 NM nie będzie za ryzykowne , bo tyle planuje?

 

juz to widze... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biernik

Dzięki pierwszy post i już krytyka :)

Każdy tuner powie że to nie zaszkodzi, a to co wcześniej pisałem to powiedział koleś od mastersa , dlatego uważam że nie warto przepłacać.

 

Ceny mastersa i innych są z kosmosu wzięte, tłumaczą się oni tym że muszą płacić za te programy ogromne sumy, i trzeba je spłacać, tak jak ktoś tu już napisał, nikt z was nie ma napisanego programu specjalnie dla tego auta, specjalnie dla tego auta to tylko delikatnie dostrojony jest programik.

W każdym razie nie mam zamiaru z nikim się tu kłócić, bo zaczynam moją przygodę z Passatem i chciałem tylko się dowiedzieć jak się sprawują wasze po takim modzie.

Pozdrawiam wszystkich w te święta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos juz pisal dlaczego sie tyle placi...glownie za doswiadczenie... do mnie przemawia to ze jedni daja ten sam soft a inni jednak niby ten sam troche modyfikuja pod konkretne auto i kierowce. wole sie zebrac z grupa ludzi z forum i cena nie bedzie tak wielce rozna od tej ktora podales a bede spal spokojniej nie myslac czy mi jutro motor nie padnie...odradzam tanich tunerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biernik

Jest was dużo z wrocławia to może ktoś z was sprawdził by tą firme, podjechał zobaczył czy ma tam ruch i cały potrzebny sprzęt,

 

http://allegro.pl/item282279830_chip_tuning_vw_1_9tdi_115km_ajm_atj_z_hamownia.html

 

Ja rozmawiałem kilkukrotnie z kolesiem i bardzo mądrze gada.

Rozmiawiałem też z paroma klientami i są bardzo zadowoleni.

Jako że ja jestem zdecydowany na tą firme to może ktoś z pobliża prześledził by temat.

Dodatkowo dodam że nie robie tego co tanie z chytrości tylko znam życie i wiem że są rzeczy za które nie warto przepłacać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest was dużo z wrocławia to może ktoś z was sprawdził by tą firme, podjechał zobaczył czy ma tam ruch i cały potrzebny sprzęt,

http://allegro.pl/item282279830_chip_tuning_vw_1_9tdi_115km_ajm_atj_z_hamownia.html

 

kolego bylo na forum w tym dziale, wystarczy przejrzec kilka tematow. gosciu uczy sie na takich jak ty, czyli krotko mowiac jestes krolikiem doswiadczalnym i nigdy nie wiesz co wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biernik

no to niech ktoś pomoże znaleśc to na forum bo ja szukam i nie widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biernik, przeczytaj temat od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi dlaczego jeździcie do mastersa.

Ja znalazłem firme , też we wrocku co robioą to za 600 zeta, także z hamownią i indywidualnymi programami.

w każdym razie na początku stycznia jade robić program to dam znać, chyba że jest ktoś kto już robił to za takie pieniądze to proszę o opinie.

Cena myśle że jest uczciwa, jako że rozmawialem z jednym kolesiemktóry robi własnie w tej droższej firmie i powiedział ze cena jest duża bo trzeba dużo zarabiać :)

 

dodatkowo pytanie do tych co już zvirusowali, czy faktycznie pompowtryski nie kopcą?

i czy 50 koni i 100 NM nie będzie za ryzykowne , bo tyle planuje?

ze 100 konnego passata planujesz 150ps?Ciekawe jakim cudem :)

Nie zaśmiecaj tematu nie czytając go całego,bo jak koledzy pisali wcześniej było o tym sławnym tunerze z Wrocławia,a kiedys Masters pokazywał fotki co sie stało z silnikiem po jego programach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga to czy po wymianie wtryskow i dobrym sofcie+turbina z mocniejszego motoru i co nie bedzie 150kucy?? oczywiscie soft od sensownego tunera a nie z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

indi, mówisz o AFN'ie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W linku w pierwszym poście jest podane że Masters z 110 robi właśnie coś koło 150 i 300+ momentu samym chipem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bylo podane teoretycznie bo ja mialem ibize 90 z takimi przerobkami i miala prawie 150 koni. wiec sadze ze takiego AFN'a bedzie mozna spokojnie ponad to w taki sposob pociagnac

 

przed chwila przeczytalem w innym poscie ze chipem tylko ~130 koni wyszlo.a po wtryskach dopiero 150kucy...ciekawostka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pewnie zależy od ogólnego stanu/przebiegu silnika/wtryski/turbawka/przepływka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności