Skocz do zawartości
Gość Manfred

Masters Tuning Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj bylem u tunera, zrobil mi ta diagnostyke, 100zl zaliczki , czekam na innych, moje autko gotowe na chipa, chociaz przy okazji diagnostyki wyszlo ze licznik mam przekrecony....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred
witam dzisiaj bylem u tunera, zrobil mi ta diagnostyke, 100zl zaliczki , czekam na innych, moje autko gotowe na chipa, chociaz przy okazji diagnostyki wyszlo ze licznik mam przekrecony....

 

Unreal - licznik masz przekręcony jak 90% passatów jezdżących po naszych drogach ... w poniedziałek na diagnostykę jedzie kolega Madso.... troszkę pogoda się spindoliła ale myślę, że wszystko bedzie ok

 

Pozdrawiam Manfred :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh teraz wlasnie moze byc problem przy tym testowaniu auta, bo auto trzeba solindnie rozpedzil a jak slisko bedzie to moze byc problem, dobrze ze zdazylem przed sniegami podjechac;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość madso

witam-byłem dzisiaj na diagnozie-uszkodzony komp+kat wtrysku przestawiony-chlopaki podjeli sie usuniecia wad i wgrania softu-termin-moze nawet i sobota-zaliczka wpłacona:)komp nie pokazał redukcji licznika:)unreal-troche miałes podkrecony licznik-nie ma co;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam-byłem dzisiaj na diagnozie-uszkodzony komp+kat wtrysku przestawiony-chlopaki podjeli sie usuniecia wad i wgrania softu-termin-moze nawet i sobota-zaliczka wpłacona:)komp nie pokazał redukcji licznika:)unreal-troche miałes podkrecony licznik-nie ma co;)

 

z problemem nie zostaniesz...

 

kolegów po diagnozie proszę o kontakt w celu ustalenia terminu wykonania usługi

mój tel 0502730289

 

pozdrawiam Mirass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich skur.... co przestawiaja liczniki powinno sie kilku pozamykac i w tv pokazac to skonczylo by sie przekrecanie licznikow...w koncu by sie zaczeli bac a tak to sa bezkarni :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred

Witam

 

Dzisiaj byłem na diagnozie ..... wszystko w najlepszym porzadku ...silniczek igiełka :hurra: trurbina, przepływka, i pompki jak u nówki ;) ... jutro dzwonie do Mirasa i umawiam się na programik :ok: .....

 

Pozdrawiam Manfred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega madso juz po :)

adampassatolesnicazy3.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość madso

witam-autko jest po zabiegu -chlopaki troche sie pomeczyli przy doprowadzeniu go do porzadku/kat wtrysku,strojenie turbiny/ -ale usmiech na twarzy kierowcy po zabiegu-bezcenne :hurra: przy przebiegu jakie ma moje autko jestem bardzo zadowolony z tego co udało sie uyskac bez zarzynania silnika ;) jak i tez z obsługi przez chlopaków-trzeba powiedziec ze znaja sie na rzeczy-pozdr. :padam: czekam na wykresy kolegów :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred

Madso - gratuluje nowego serduszka w pasiu..;) ja już się nie mogę doczekać co Gulu i Miras wycisną z mojego silniczka...jestem umówiony na czwartek rano ....

 

Pozdrawiam Manfred...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he omegaidzie w czwartek po tobie chyba jakos bo o 14 a ja dopiero z paskiem za tydzien w piatek...... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred

Witam.....

 

Jestem już po zabiegu...... autko smiga że aż się nie chce wysiadać :hurra:

 

Seria wyszła 114 Hp i 282 Nm ...chłopaki zarzucili programik i wyszło 143Hp i 340 Nm ... :evil: Program nie jest wyżyłowany bo mam zamiar jeszcze tą perełką pojeździć .... :cwaniak:

 

Wielkie dzieki dla Daniela i Mirasa za profesjonalną i miłą obsługę....

 

Pozdrawiam Manfred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość el kogutos

Ja również już po.. :P

 

..byłem dzisiaj u chłopaków zaraz po Mariuszu.

 

Auto po zmianie programu dużo żwawiej reguję na pedał gazu. Wydaje mi się, że też mniej kopci, ale może to byc tylko moje mniej, lub bardziej subiektywne odczucie. Żałuje tylko, że pospieszyłem się z zakupem opon zimowych, bo 195mm to trochę mało i są drobne problemy z trakcją :dobani:

 

W serii wyszło 151,1KM i 310,7NM, a po zmianie programu pomiary na "hamowni" wychodziły różne :evil: , ale w końcu przyjeliśmy, że najbardziej wiarygodny będzie ten: 189KM 410NM.

 

newpi5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za mały OT

 

el kogutos czy mógł byś coś napisać o swojej omedze? Głównie chodzi mi oto czy jest w automacie czy manualu, spalanie miasto/trasa oraz jak wyglądało kopcenie przed chipem. Mam taką samą omcie w automacie i chce porównać. I jak byś mógł napisz też coś więcej jak to wszystko wygląda po chipie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o omedze: skrzynia manualna 5. pali teraz w miescie okolo 10-12. jak jezdze ja to 10 a jak brat el kogutos to 12;d, auto mniej kopci, ladniej pracuje.... auto to prostu zrywa aslaflt po chipie;d....bardzo fajnie rowno wchodzi na obroty jak benzynka kreci sie do konca, nie czuje sie teraz turbo dziuro, a 3 bieg zrobic sie katem;d :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o omedze: skrzynia manualna 5. pali teraz w miescie okolo 10-12. jak jezdze ja to 10 a jak brat el kogutos to 12;d, auto mniej kopci, ladniej pracuje.... auto to prostu zrywa aslaflt po chipie;d....bardzo fajnie rowno wchodzi na obroty jak benzynka kreci sie do konca, nie czuje sie teraz turbo dziuro, a 3 bieg zrobic sie katem;d :evil:

 

powiem tak- ta wielka locha zadziwiła mnie pozytywnie :evil: ciągnie od dołu pięknie :evil:

 

pozdrawiam MIRASS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zamieścic Manfreda wykres po sofcie.

manfredmodfa4.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i moj passat w koncu zalatwiony, :hurra: auto ma wiekszego kopa narazie nei wiem jak ze spalaniem itp musze troche nim pojezdzic, wykresu nei mam bo automatu chlopaki nei maja jak shamowac. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brylafm

Czy można sie jeszcze załapac na ten tunning czy to juz po wszystkim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem mozlwe pisz do manfeeda, bo tam jedna osoba cos nie zglasza sie to moze na jej miejsce wskoczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności