Skocz do zawartości
Gość Manfred

Masters Tuning Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Manfred

Witam ...

W zwiazku z zainteresowaniem chiptuningiem swoich silniczków kiklu osób z Wrocławia, którzy chcieli sie dołączyć do akcji w Warszawie itp.. postanowiłem pojechać do Wrocławskiego oddziału Masters Tunning a mianowicie Jetronic na ulicy opolskiej i porozmawiac na temat takiej akcji we Wrocławiu i oto co zaproponowali:

 

Koszt modyfikacji to ok 1000 - 1100 zł w zależności od ilości chętnych, w tym pełna diagnostyka silnika, chipowanie i strojenie, hamownia przed i po modyfikacji dla zweryfikowania przyrostu mocy i Nm , chłopaki maja hamownie na miejscu.

Termin akcji i szczegóły do dogadania jak będzie lista chętnych.....

Wszystkich zainteresowanych proszę o wpisy i podanie danych takich jak

model auta/ rocznik/ oznaczenie literowe silnika/ skrzynia biegów

 

TABELKA PRZYROSTU MOCY I MOMENTU na stronce firmy:

 

http://www.tdi-tuning.pl/tabela_przyrostow.htm

 

 

LISTA CHĘTNYCH:

 

1. Manfred - Passat B5 / 2000 / 1,9 TDI AJM / manual 5B

2. Spooni - Passat B5 / 2002 / 1.8 T AWT / manual 5B

3. Ziomal Manfreda - Primera / 2000 / 2,0 TD / manual 5B

4. Unreal - Passat B5 / 2004 / 1,9 TDI AVB / automat 4B

5. Jedreek78 - Passat B5 / 1999 / 1.8 T APU / manual 5B

6. El kogutos - Omega C / 2003 / 2,5 DTI Y25DT / manual 5B

7. Maras - Audi A6 / 1997 / 2,5 TDI / manual 6B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło że ja też dzisiaj byłem u Bobika i chłopaki chętnie się tym zajmą tylko trzeba zebrać kilka furmanek i zaczynamy. Czemu inni mogą się cieszyć "lepszą jazdą" a my nie :rotfl:

Dołączam się.

 

2. Spooni - Passat B5 / 2002 / 1.8 T AWT / manual 5B

3. Ziomal Spooni`ego - na 60% A4 / 2001 / 1.8 T AVJ / manual 5B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin-Gora

Koledzy ja również jestem za motor 1.9TDI AWX/skrzynia 6/przelot 140tyś/ tylko poczekajcie do listopada.Auto niedlugo wyjeżdza od blacharza-jeszcze lakiernik i chip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred
jestem za

 

unreal dopisać cie do listy ?

 

Koledzy ja również jestem za motor 1.9TDI AWX/skrzynia 6/przelot 140tyś/ tylko poczekajcie do listopada.Auto niedlugo wyjeżdza od blacharza-jeszcze lakiernik i chip.

 

Marcin-Gora akcja bedzie w listopadze i najprawdopodobniej na 2 tury wiec jak bedziesz miał autko w domciu daj znać dopiszę cię do listy

 

Pozdroawiam Manfred...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dopisz mnie do listy: passat 2004, 19tdi

avb automat zwykly 4 biegowy, przebieg okolo 85 tys ale nie wiem na 100% bo to auto sprowadzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowałem na modyfikację w Gliwicach ale widzę że Wrocław zaczyna coś organizować :)

 

Nie mam kasy na modyfkację na teraz bo czeka mnie robota w dwumasie i sprzęgle ... ale chętnie poczytam o efektach prac na waszych autach i wpisze się na listę na początku roku jak będzie kolejne podejście :)

 

Pozdrawiam

CODI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbigNieff

A czy ja z silnikiem benzynowm 2.8 V6 tez moge sie dopisac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred
Celowałem na modyfikację w Gliwicach ale widzę że Wrocław zaczyna coś organizować :)

 

Nie mam kasy na modyfkację na teraz bo czeka mnie robota w dwumasie i sprzęgle ... ale chętnie poczytam o efektach prac na waszych autach i wpisze się na listę na początku roku jak będzie kolejne podejście :)

 

Pozdrawiam

CODI

 

Codi ... doprowadź autko do porządku a jak będą chętni to się z organizuje druga grupę na wiosnę .... będzie łatwiej bo już szlaki będą przetarte...;)

 

A czy ja z silnikiem benzynowm 2.8 V6 tez moge sie dopisac??

 

ZbigNieff podaj dokładne dane to zapytam chłopaków bo jak widzisz benzynki 1,8T też są na liście więc możliwe, że zrobią taki silniczek.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbigNieff

2.8 - V6 30V - 142KW - silnik ALG - quattro... Nie wiem co jeszcze potrzebujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisz mnie

Passat B5 / 1999 / 1.8 T APU / manual 5B

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred

ZbigNieff....pytałem o twój silniczek..... niestety ..... przyrosty są zbyt małe bo silnik nie jest doładowany wiec nie podejmują się go zawirusować......ale chyba na brak mocy to nie narzekasz..... ;)

 

Pozdrawiam Manfred...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zapytaj ich o silnik 2.0 8V 115KM. oznaczenie ADY rocznik 1995 u nich w tabeli jest mój silnik ale ciekawe czy podejmą się....Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość el kogutos
ZbigNieff....pytałem o twój silniczek..... niestety ..... przyrosty są zbyt małe bo silnik nie jest doładowany wiec nie podejmują się go zawirusować......ale chyba na brak mocy to nie narzekasz..... ;)

 

Pozdrawiam Manfred...

 

Skoro nie opłaca się chipować 2.8 VR6 to przyjadę Omegą. Wpisz mnie proszę, MANFRED :

 

El kogutos - Opel Omega C / 2003 / 2,5 DTI Y25DT / manual 5B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia

witam mam takie pytanie a do silnika 1.8 turbo ile mozna zyskac po takim modzie i jaka cena tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred
witam mam takie pytanie a do silnika 1.8 turbo ile mozna zyskac po takim modzie i jaka cena tego

 

Dziadzia....masz seryjnie 150KM i 210Nm ...po modyfikacji programu sterującego będziesz miał 193KM i 290Nm .....

 

Pozdrawiam Manfred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co z tym 2.0 8v?? oznaczenie ADY da rade coś zrobić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ci da chip tuning jak w aucie nie masz turbo...strata kasy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred
co ci da chip tuning jak w aucie nie masz turbo...strata kasy....

 

dokładnie matys9 przyrost mocy 7KM to prawie nie odczujesz przy swoim silniczku ...szkoda wywalać kase.....robią silniki doladowane bo przyrost mocy i momentu jest duży ...... ale jak się upierasz to pogadam ... tylko zebyś nie miał pretensji jak fizycznie przybedzie 5KM i nie bedziez tego odczuwał...

 

Pozdrawiam Manfred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia

Dziadzia....masz seryjnie 150KM i 210Nm ...po modyfikacji programu sterującego będziesz miał 193KM i 290Nm .....

 

no to faktycznie warto sie zastanowic nad tym autko bedzie chyba fruwac nie jezdzic!!!Ile mnie to bedzie kosztowac bo jeszcze musial bym doliczyc koszty paliwa do wroclawia i jeszcze jedno pytanie trzeba bedzie robic jakies poprawki tego chipa pozniej bo do wroclawia mam 350 km w 1 strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności