Skocz do zawartości
Gość Manfred

Masters Tuning Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

raczej nie bo bobik to fachura i za pierwszym razem powinno byc ok. Zreszta pojezdzisz sobie chwile to zobaczysz czy Ci odpowaida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no macie racje pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

We wroclawiu masrers(marek) ma filje czy o co tu biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masters. Pytanie co to znaczy dla Ciebie filia. Jesli z prawnego punktu widzenia to nie. Jesli chodzi Ci o licencje do uzywania nazwy to tak.

Generalnie we Wroclawiu jest dosc znana firma w srodowisku firma Jetronic, ktora zajmuje sie profesjonalnym przygotowaniem aut do rajdow ale nie tylko. Glownie zajmuja sie benzynkami ale robia tez diesle. Programy maja/mieli od Marka wiec dzialali i dzialaja pod szyldem Masters Tuning. Ot cala historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

No tak czyli masters podysla im gotowca programu,ci laduja i pobieraja kesz.A gdzie legendarne indywidualne dobieranie softu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak jest teraz. Mysle, ze bobik spokojnie potrafi przerobic oprogramowanie. Musisz zadzwonic i zapytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred
No tak czyli masters podysla im gotowca programu,ci laduja i pobieraja kesz.A gdzie legendarne indywidualne dobieranie softu?

 

marewel a wierzysz w to że jakiś tuner będzie od zera rzeźbił ci mapy?? .... wgrywają sprawdzony i przetestowany program do sterownika .... a zmiany robią dopiero gdy ktoś zażyczy sobie np. mniej niutków od dołu itp... poza tym jeżeli chcesz być pionierem i jeździć co 2 dni na poprawki bo ktoś będzie ci rzeźbił w programie i przecierał nowe ścieżki to proszę bardzo .... ale mnie i pewnie wielu innych na to nie stać jak tuner sie machnie i coś ci się wysra... ja chce mieć sprawdzony programik i wtedy mam pewność że autko nie będzie szwankować i nie trzeba będzie jeździć na poprawki .... nikt nie narzeka na programy z mastersa i wielu ich poleca jako sprawdzona firme.....

 

 

Ile mnie to bedzie kosztowac bo jeszcze musial bym doliczyc koszty paliwa do wroclawia i jeszcze jedno pytanie trzeba bedzie robic jakies poprawki tego chipa pozniej bo do wroclawia mam 350 km w 1 strone

 

dziadzia na pierwszej stronie pisze ze miedzy 1000 -1100 zł w zależności od ilości autek

więc dolicz sobie paliwo w dwie strony i jak jesteś chętny to wpisuj się na listę ..... bo na poczatku listopada chcę podać liste silniczków bobikowi i ustalić terminy. Jak pisałem programy są przetestowane już w wielu autkach i nie trzeba robić poprawek

 

Pozdrawiam Manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbigNieff
ZbigNieff....pytałem o twój silniczek..... niestety ..... przyrosty są zbyt małe bo silnik nie jest doładowany wiec nie podejmują się go zawirusować......ale chyba na brak mocy to nie narzekasz..... ;)

 

Pozdrawiam Manfred...

 

Maly moze w KM bo tylko niecale 20KM robi sie ale moment sie podnosi o 35... a to juz cos ;-) no ale szkoda! Skoro nie chca pieniedzy to do dupy z nimi! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość madso

Mariusz,

witam-mam paska1.9 tdi AFN silnik 110KM-chetnie zrobiłbym mały tuning u chlopaków z wrcka bo mam niedaleko ale-ostatnio walneła mi turbina-wymieniłem na regenerowana-po sprawdzeniu wyszło mi na vagu ze mam niskie cisnienie doładowania turbiny-i teraz nie wiem czu ta usterke mam sam usunac czy chłopaki sie tego podejma?dodam ze turbine mam na gwarancji a auto nieraz jak mosno go podusze przechodzi w tryb awaryjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem teraz zupełnie spłukany przed końcem roku i dopiero co kupiłem koła zimowe. Do tego musze zrobić kilka rzeczy typu filtry, świece itp.

Tak że piszę sie wstępnie jeśli akcja powtórzy się po nowym roku.

Pozdro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred

Witam

 

Dzisiaj wysłałem bobikowi listę silniczków do tuningu... i czekam na propozycje terminów...także jak jest ktoś chętny...to ostatni gwizdek żeby się dopisać do listy...

Jak będę znał konkrety dam wam na forum i na PW.

 

Pozdrawiam Manfred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

O ile dobrze zrozumiałem to jeśli dołączył bym sie do waszej akcji to mógł bym też w tej cenie pojechać na program do Warszawy?? Jeśli tak to postaram sie dać jak najszybszą odpowiedz czy sie na to pisze. Samochód Opel Omega 2.5 DTI 2002r.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak źle rozumiałem :/ Ale będę wdzięczny jak kto mi powie gdzie sie powinienem zgłosić zeby sie załapać na taką promocje (interesuje mnie tylko Masters)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred
Chyba jednak źle rozumiałem Ale będę wdzięczny jak kto mi powie gdzie sie powinienem zgłosić zeby sie załapać na taką promocje (interesuje mnie tylko Masters)

 

Witam..:)

 

Kerm rzeczywiście nie doczytałeś .... bo chcemy sie wybrać do Mastersa ale we Wrocławiu a nie w Warszawie....

 

Pozdrawiam Manfred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o dopisanie Maras - Audi a6 2,5tdi 150KM 6bieg. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred

Witam

 

Rozmawialem z bobikiem i niestey musimy uzbierac 10 autek jezeli chcemy mieć dobra cene...narazie jest 7 chetnych i kolega madso który ma problem z turbinka ...wiec trzeba czekac az uzbiera sie 10.

Cena to 1100 - 1150zł od sztuki i nie chce zejsc niżej ... przy 10 autkach

 

Pozdrawiam Manfred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac a6 jest z roku 1997. Jeszcze bede mial jednego kumpla z paskiem 110KM ale to dam zanc za ok. 5dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Wroc

Sorki panowie że się wtrące ale firma Jetronic z ul. Opolskiej to moim zdaniem idą bardziej na kase niż na jakość swojej pracy. Może sie myle ale miałem z nimi do czynienia kiedy (dawno temu jakieś 1,5 roku temu) posiadałem BMW i udałem się na diagnostyke do w/w firmy. Gościu podłączył komp poczekał 2 godz i skasował 250 zł i nawet nie potrafił zdiagnozowac problemu który dokuczał mojej bestii( a robił to podobno jeden z lepszych pan "Krzysztof"). Miałem też innym razem z nimi do czynienia i też się nie popisali. Oni moim skromnym zdaniem liczą tylko kase i nic więcej. Pytałem kiedyś o chip do mojego passka i wyskoczyli z kosmiczną suma 1800zł. Troszke dużo jak za wgranie softu który mają praktycznie wszyscy "tunerzy". Oczywiscie ktos powie że oni sprawdzaja moc i moment na hamowni ale czy jest to warte tyle kasy. Jest inna firma znana we Wrocku(i nie tylko) z własną hamownią która na wstępie ceni tą usługe na 1200zł a pewnie można się dogadać. To oczywiście moje prywatne zdanie. Sami zobaczycie jakie będą mieli podejście w Jetronicu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he to moze podjechac do tej drugiej firmy bedzie taniej, ci z jectronika i tak maja program gotowy z warszawy po co przeplacac co to za firma jectronik jakis adidas czy co;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred

Witam

 

Jest inna firma znana we Wrocku(i nie tylko) z własną hamownią która na wstępie ceni tą usługe na 1200zł a pewnie można się dogadać.

 

Paweł Wroc daj namiary na ta firmę na PW bo nie wiem o jakiej firmie mówisz....i jeszcze jedno pytanie... czy robią diesle i benzynki bo mamy mieszane towarzystwo ...

 

Szczerze mówiąc podejście Mastersa też mnie troszke zirytowało .... i chetniej zrobił bym modyfikacje w DynoSoft ale oni specjalizuja się w dieslach ..... jutro pogadam z nimi czy nie zrobili by też benzynek .... wykonują też modyfikacje mechaniczne czyli wiekszy IC , wtryski i wieksza turbinka.. więc jeżeli ktos chciał by później podniesc jeszcze moc to nie było by problemu i podchodza do klijenta indywidualnie ..... współpracuja z Aligatorem z Katowic.... może niech zainteresowani wypowiedzą sie co sądza o zmianie firmy na inna....

 

Pozdrawiam Manfred.

Może niech zainteresowani sie wypowiedza co sądzicie o zmianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności