Skocz do zawartości

TDI Piter

  • Liczba zawartości

    100
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O TDI Piter

  • Urodziny 07/24/1976

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Wrocław

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9TDI 110KM (AFN)
  • Rok produkcji
    2000

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Z czystym sumieniem polecam MasterSporta Kupowałem bez przekonania ale: 50tys przejechane na taxi we Wrocławiu i żadnych problemów. Felga 16"
  2. No dobra. Uszkodzona koronka ABS-u na przegubie. Musiała się przesunąć, nie zauważyłem tego i została ściśnięta przy dociąganiu przegubu :sciana:sciana Większy problem w tym że uszkodziła mechanicznie końcówkę czujnika :rozpacz Musze wymienić jeszcze czujnik a ponieważ sam czujnik nie jest wymienialny muszę wymienić cała wiązkę wraz z kostką czujnika klocków. Sprawa jest prosta bo wiązka jest na kostki ale moje pytanie: gdzie ona jest wpięta? wchodzi w głąb nadkola i gdzie dalej szukać wpięcia? Pod maską czy w kabinie ?
  3. Chłopaki, powiedzcie mi bo zdurniałem :ocochodzi Wymieniłem osłonę przegubu, zresztą nie pierwszy raz, i po wymianie po wciśnięciu hamulca, a czasem i bez tego, świeci się ABS. VAG pokazuje błąd czujnika ABS ale co ma piernik do wiatraka ??? Czujnik siedzi mega mocno i na pewno go nie wzruszyłem przy wymianie. Mam ten samochód od ponad 6ciu lat i znam go jak własny tyłek ale tego to się nie spodziewałem. Czy złe włożenie przegubu do piasty mogło takie coś spowodować? Choć nie wiem jak można go złe włożyć i co to ma do rzeczy ?
  4. No i w tym rzecz. Dopóki będziesz wymieniał po jednym to będą siadały następne. To normalne. Montaż jednego nowego wahacza usztywnia zawias i zaraz siadają te "jeszcze dobre" no i przy amorach na 60% wielowahacz dostaje strasznie po du^ie. Nie jestem złośliwy. Taka to już jest konstrukcja i niektórych rzeczy niestety nie pominiesz. Jeden krok w przód i dwa w tył. No nic, tyle ode mnie w tym temacie.
  5. Pewnie. Wszystko można. Aaaaaa jeszcze przy okazji wymiany rozrządu wymieniłem wszystkie, wszystkie inne możliwe paski. Drogo. Tak drogo. Ale mam ten samochód od 3 lat i jeszcze min 3 będę go miał. Możemy policzyć ile ja przez kolejne lata wydam na zawieszenie itp a ile np Ty, wymieniając co chwilę kolejny wahacz-nie licząc już czasu który auto spędza w serwisie. Jeśli Cię nie stać to hmmmmm, największy absurd to za ostatnie pieniądze kupić portfel ...
  6. Trzeba zrzucić komplet i założyć komplet + amortyzatory. 60-80 tys km spokój, a może więcej. Tym sposobem więcej grzebiesz niż jeździsz.
  7. TDI Piter

    Sprawa Kubusia

    Swojego czasu wkleiłem tu art. o Małych chłopcu z Zielonej Góry, który choruje na nowotwór oczek. m.in z Waszą pomocą rodzice zbierali na leczenie w Niemczech. Pomoc przyniosła póki co rewelacyjne efekty!!! Oby tak już zostało!!! Każdy, kto się dołożył może być z siebie dumny Informacje z początu czerwca Aktualne wieści o Kubusiu
  8. Ja oryginalnie miałem te z tymi odbojnikami, fasolkami czy jak je tam zwał. Teraz wymieniałem tylko górne i mam te bez. Pasują p&p więc chyba bez róznicy.
  9. http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090426/POWIAT16/695965462
  10. temperatura nie ma znaczenia. Ja jeżdżę cały rok na AUTO
  11. Witam. Powiedzcie mi. Czy przy wymianie górnych wahaczy śruby te od strony kolumny potrzebne są nowe i czy bez problemu dostanę je w serwisie? Mam do wymiany wahacz górny przedni. Wymieniać tylko tem czy najlepiej już oba górne ?
  12. http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090422/POWIAT16/122591671
  13. Moja zona pracuje na OITD dziecięcym Swojego czasu był tam chłopiec, do adopcji który nie miał szans na leczenie w Polsce. Los sie do niego uśmiechnął i został adoptowany przez rodzinę ze Szwajcarii (chyba,nie pamiętam) lecz NFZ odmówił pokrycia kosztów przelotu chłopca choć mimo wieeeeeeelu zabezpieczeń medycznych i zawrotnie drogiego sprzętu lot był wiele tańszy niż miesięczne leczenie chłopca i tak nie dające mu szans na normalne życie. Przelot zasponsorowała firma medyczna, bodajże z Krakowa.
  14. Charakterek możesz tam jeszcze odpisać że w zwrotnym sms przychodzi wiadomość z możliwością pobrania serduszka w ramach podziękowań.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności