Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

tak mi pomagasz ze normalnie jakbys był obok bym cie uściskał z radości :) a tak serio mimo wszystko dziekuje za pomoc... szkoda wdawać się w gadki z toba bo jeszcze mi na tym forum zależy. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam mod to tylko zwykła funkcja by... nie przejmuj się. Pamiętaj tylko o granicy i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup 140 BMP wymien zabierak i ciesz sie bezawaryjnym PD

 

TTo nie pomaga i tak będzie lampa alladyna !!

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/21058-Rozmowy-na-tematy-r%C3%B3%C5%BCne-bez-pyta%C5%84-technicznych?p=2190656#post2190656

 

post #12261

 

trzeba albo zmienić na pompę z 1.9 albo dac do Tomka z Rumi wymiana zbieraka G... daje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek stajesz sie juz nudny z ta twoja pompa od 1.9

Ze ty miales pecha to nie znaczy ze 99% pozostalych uzytkownikow tez bedzie mialo pecha.

Jakos wymienialem zabierak i lampka nie zaswiecila. Nic sie nie stalo. Gniazdo tez nie bylo wyrobione wiec po jakiego grzyba mi pompa z 1.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, poprzednim B6 najechałem ponad 250kkm z czego 130 moje i w żadną pompę nie zaglądałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups moj blad

oto wiecej danych

prosze o fachowe opinie - wasze spostrzezenia

 

 

 

Stan techniczny: Nieuszkodzony

Data produkcji: 2006

Rodzaj paliwa: Benzyna

Pojemność: 2.0 l

Moc: 150 KM

Nadwozie: Kombi

Liczba drzwi: 4/5

Przebieg: 87 000 km

Rodzaj skrzyni: Manualna

Kolor: Czarny (metallic)

Pojazd zarejestrowany: Tak

Pochodzenie: Kupiony w Polsce

Przegląd do: Grudzień 2015

Ubezpieczenie do: Listopad 2015

4 Mot.

http://postimg.org/gallery/29ncdj720/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda wdawać się w gadki z toba bo jeszcze mi na tym forum zależy. pozdrawiam.

:ok

 

nie przejmuj się, ja w pierwszym miesiącu na tym forum miałem dwa ostrzeżenia. niestety taka to przypadłość moderatorów na tym forum - grozić.....

 

 

a co do twojego pytania to najlepiej celuj w silniki CR, a jeśli PD to 1.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek stajesz sie juz nudny z ta twoja pompa od 1.9

Ze ty miales pecha to nie znaczy ze 99% pozostalych uzytkownikow tez bedzie mialo pecha.

Jakos wymienialem zabierak i lampka nie zaswiecila. Nic sie nie stalo. Gniazdo tez nie bylo wyrobione wiec po jakiego grzyba mi pompa z 1.9

 

Marcin sory ale Ty czytales ten post co lodalem link i co napisalem ?? Napisalem wyraznie ze to spotkalo kolege i , ze albo pompa z 1.9 albo do Rumi do Tomka a nie ze tylko pompa z 1.9 !! Piszecie herezje i tyle z ttym zbierakiem a taka prawdda ze to co najwyzej przedluzy wam.czas anie rozwiaze problem i ludzi w blad wprowadzacie !!

 

Mozecie dalej się upierac a ja bede pisać Swoje u nas w grupie wlasnie w linku co podalem macie dowod !! Albo niech ktos was poslucha .. to bedzie wesolo tak jam wlsnie kolega od nas z grupy " wystarczy zbierak " . To powiecie mi czemu u niego wyskoczyla kontrolka ? No słucham. Zbierak zdazyl wymienic i miesiac pojeździć .... na prawde sukteczne.... hahahahah

Edytowane przez bartekzks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prosze o fachowe opinie - wasze spostrzezenia

 

Ale to we właściwym watku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby tak każdemu kanapkę pod usta
Z kurczakiem poproszę
ale nie jestem typowym leniem
To się zgadza, typowy leń nie robi kompletnie nic, ty "aż" prosisz żeby ktoś coś zrobił za ciebie.
w necie pelno informacji o silnikach 2.0
Po co więc pytasz po raz kolejny?
niestety tylko ogolnych przeważnie negatywnych
To akurat jest oczywiste, ci którzy cieszą się bezproblemową jazdą nie zaglądają do neta bo i po co?
a mi chodzi tylko dokładnie o te od 2007r 170ps lub tez 140
Może źle zadajesz pytania? Może warto się ciut doszkolić i szukać po kodach silnika?
szukam paska do 30-32 tys czy już cos sensownego kupi
Co najwyżej salon PL ale to o niczym nie przesądza.

 

od jakiej sumy na dziś dzień można ogladac się za 2.0 cr?
40k
masz przeziębiony pęcherz
Damian a mówiłem ci żebyś nie latał goły po dworze :krzeslem. Załóż przynajmniej czapkę
trzeba albo zmienić na pompę z 1.9 albo dac do Tomka z Rumi
Bartek stajesz sie juz nudny z ta twoja pompa od 1.9
Nie tylko z tym ...
niestety taka to przypadłość moderatorów na tym forum - grozić.....
niestety taka to przypadłość nowych użyszkodników: pisać, pisać, pisać.... potem uczą się też czytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i zle zadaje pytania a to dlatego ze się nie znam a jesli się nie znam to wspomagam się forum... skoro ty taki znawca to możesz zamiast mi dogryzać i cwaniakować napisz jakie silniki a dokladnie z jakimi kodami były by najlepsze... widze ze chyba rozchorowal bys się gdybys chociaż troszkę mi nie dogryźl nie wiem czy to kwestia twojego wieku ale chyba na to by byc typowym zgryźliwym tetrykem jesteś za mlody :) dzięki za odpowiedz co do ceny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie silniki a dokladnie z jakimi kodami były by najlepsze.
cbab,cbbb od 2010 roku
a jesli się nie znam to wspomagam się forum.
No właśnie nie, zamiast poszukać to rzucasz temat i czekasz aż ktoś ci poda rozwiązanie na patelni. Tymczasem na forum opisane jest wszystko, trzeba tylko chcieć znaleźć

Nie podkładaj się to nikt nie będzie ci dogryzał

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wiec jeśli chodzi o 2.0 to lepiej dozbierać i szukac cr... nie trzeba było tak od razu :) teraz dziekuje raz jeszcze.

No właśnie nie, zamiast poszukać to rzucasz temat i czekasz aż ktoś ci poda rozwiązanie na patelni
chlopie szukałem jak i czytam forum jak nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moje pytanie to zadałem tutaj... wybacz ale forum to nie moje zycie w przeciwieństwie do ciebie nie udaje tez znawcy i nie cwaniakuje w przeciwieństwie do ciebie.. pomogles w kwestii ceny po cholerę dopisujesz i dogryzasz dalej widze ze taka masz nature... Edytowane przez JasonVoorhees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jestem nowy na tym forum i chcę zapytać:

mam Passata B5 1.8 20V i przymierzam sie do zakupu B6 1.6 8v, muszę mieć gaz bo dużo jeżdżę. Nie potrzebuje szybkiego zrywnego auta, ale ze względu na wzrost chce mieć komfort jazdy. Proszę o porady co mam sprawdzić na co zwrócić uwagę. Aut jest bardzo mało i muszę jechać najbliżej 300 km. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanów sie dobrze dwa razy nad tym motorem.. patrząc na moc i gabaryty tego auta to to będzie porażka. swoją b5ka objedziesz go dwa razy przy tym jeszcze to b5 spali ci mniej niż b6 1.6..

musisz jechać 300km, nie dziwie się bo pewnie tego nikt nie kupował i te motory to chyba białe kruki..

będziesz sie tym autem strasznie męczył.

taka moja opinia.

aa pierwsze co to szukaj czy nie rdzewieje jak już się zdecydujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo mało opinii, nie wiedziałem że jest tak źle. Czy jakiś inny silnik B6 Nadaje się do gazu? Poza tym że będzie mułowaty, czy inne usterki występują w tym modelu i silniku? Dziękuję za pomoc :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jakiś inny silnik B6 Nadaje się do gazu?

 

Silniki FSI, TFSI, ale musisz się liczyć z dodatkowym zużywaniem paliwa ok 2-3l na 100km, jak dużo jeździsz to się opłaca, jak ja liczyłem to zwrot z inwestycji po ok 40 tys. km, więcej na ten temat tutaj

Edytowane przez lopezpb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów, znalazłem ostatnio passata 2.0 tdi 140 km BKP z 2005r od pierwszego właściciela (krajowy) przebieg - ok 160 tys. wszystkie naprawy robione w aso do ok 135 tys. Pytanie czy orientujecie się jak pojade do ASO na przegląd przed zakupem to sprawdzą stan pompy oleju i głowicy ? bo naczytałem się w tym temacie o tych przypadłościach i powiem szczerze włos się jeży na głowie jak się to czyta :poddajesie z książki serwisowej wiem że były wymieniane wtryskiwacze na akcji serwisowej oraz robiona kolumna kierownicza (też opisywana często na forum). rozrząd wymieniony przy ok 100 tys. Z góry dziękuje za pomoc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przegladzie przedsprzedazowym nie sprawdza. Moze za dodatkowa oplata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie muszę jutro zadzwonić i dopytać, nie chciałbym kupić autka z takim defektem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności