Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką skrzynie polecacie w b6 2,0 170KM - DSG czy monual 6 biegów ?

 

mój następny pasztet będzie właśnie z DSG. Mam manuala i za dużo tego mieszania szczególnie jak się jeździ w trasach przez miasteczka...co chwile redukcje...

Miałem okazje jeździć z DSG i powiem krótko: miodzio lodzio panowie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

nie było mnie tu już trochę i jestem lekko w plecy jeżeli chodzi o B6-ke. Zbieram się z zamiarem wymiany swojej B5 na cos młodszego, nawet A6C6 chodzi mi po głowie, bo Q+TIP bo moc :D ale chyba jednak to za droga zabawka na moja kieszeń :rozpacz

Tak czytam ten wątek... od kilku dni :) (masakra) nie bardzo się mogę doczytać opinii na temat 2.0 CR + 4motion BEZ DSG rocznik '08 w górę.

 

Znalazłem w necie coś takiego. http://otomoto.pl/volkswagen-passat-b6-common-rail-cr-4x4-webasto-gwar-vip-C34383866.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to wersja wyposażenia passata b7 CLBMT 103 D6F (symbole z wlepy w bagażniku) ?

Edytowane przez piotr0488

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ComfortLine BlueMotionTechnology 103kW, a D6F to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka,

 

nie było mnie tu już trochę i jestem lekko w plecy jeżeli chodzi o B6-ke. Zbieram się z zamiarem wymiany swojej B5 na cos młodszego, nawet A6C6 chodzi mi po głowie, bo Q+TIP bo moc :D ale chyba jednak to za droga zabawka na moja kieszeń :rozpacz

Tak czytam ten wątek... od kilku dni :) (masakra) nie bardzo się mogę doczytać opinii na temat 2.0 CR + 4motion BEZ DSG rocznik '08 w górę.

 

Znalazłem w necie coś takiego. http://otomoto.pl/volkswagen-passat-b6-common-rail-cr-4x4-webasto-gwar-vip-C34383866.html

 

moja poprzednia b6 byla w manualu , teraz mam dsg i w tym temacie powiem tyle ze moje nastepne auto tez bedzie dsg ( kto nie posmakowal jazdy takim automatem ten nigdy nie zrozumie o czym mowie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwiecej "hejtu" o DSG wyglaszaja Ci, co go nie mieli -- taka moja obserwacja. Podobnie jak kris nie wyobrazam sobie juz auta z manualem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mm co prawda tylko Tiptronic'a, ale tez nie wyobrażam sobie przesiadki do manuala. Żona również ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow. Jest to moj pierwszy post, wiec na wstepie chcialem sie przywitac...a teraz do sedna.

 

W niedlugim czasie stane sie posiadaczem b6 2.0 blue tdi 2010r. W internecie jest stosunkowo malo informacji na temat tego silnika, stad moje pytania jaka jest pojemnosc zbiornika adblue? srednia cena za litr tego plynu? czy prawda jest, ze ilosc zuzycia adblue zalezy od ciezkiej nogi...a ksiazkowo okolo 100ml na 1000km.

 

p.s. przepraszam za brak polskich znakow ale komp sluzbowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczow. Jest to moj pierwszy post, wiec na wstepie chcialem sie przywitac...a teraz do sedna.

 

W niedlugim czasie stane sie posiadaczem b6 2.0 blue tdi 2010r. W internecie jest stosunkowo malo informacji na temat tego silnika, stad moje pytania jaka jest pojemnosc zbiornika adblue? srednia cena za litr tego plynu? czy prawda jest, ze ilosc zuzycia adblue zalezy od ciezkiej nogi...a ksiazkowo okolo 100ml na 1000km.

 

p.s. przepraszam za brak polskich znakow ale komp sluzbowy...

 

pojemność na adblue jest taka sama jak we fiacie z blue and me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo rozmawialem z wlascicielka, ktora mi powiedziala ze leja adblue, wiec cos sie nie zgadza. Zreszta czytalem pare artykulow, w ktorych bylo napisane ze 2.0 CR 2.0 blue tdi (143 KM) wymaga tego dodatku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Google mówi o takiej wersji, więc w błąd nie chcę wprowadzać. W moim CR z 2010 takiego wynalazku nie ma.

 

 

Ok w Twoim nie ma ale zwroc uwage ze Twoj silnik ma oznaczenie CBAB a ten, o ktorym ja mowie CBAC.

 

Jesli ktos jest w stanie odp na moje pytania z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Klubowiczów.Na początku chciałbym się przywitać..Zastanawiam się nad kupnem Passata B6.Prosiłbym Was o sprowadzenie mnie na ziemię i udzielenie odpowiedzi.Czy jest szansa znaleźć B6 z pierwszego wypustu z silnikiem 2.0 FSI I czy tego silnika naprawdę trzeba się bać i czy jest szansa na kupno takiego Paska do 21 tyś zł.Co sądzicie o tym http://otomoto.pl/volkswagen-passat-b6-C35644478.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądząc po tapicerce ten z linku to taksówka, więc przebieg tak x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W benzynie na biegach.....? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie napisał vip taxi na ledzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sądząc po tapicerce ten z linku to taksówka, więc przebieg tak x2

 

Nawet w opisie jest że taksówka VIP z hotelu.A ogólnie warto czy raczej odpuscic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kolegę Tyber, niedawno kupił 2,0FSI 2005. Może się wypowie jak się jeździ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo.Niedawno ten Passat wisiał za 21 tyś.Sprzedający napisał mi maila że 3 lata temu dał za niego 9,500 tyś ojro.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest szansa znaleźć B6 z pierwszego wypustu z silnikiem 2.0 FSI I czy tego silnika naprawdę trzeba się bać]

 

Jeśli jest niezajeżdżony, to nie ma się co bać, lać PB95 i jeździć :) Moim zdaniem jest to optymalny silnik do B6, jeździ wystarczająco aby nie bać się wyprzedzania tira, nie pali przesadnie dużo, ogólnie bardzo przyjemny silnik. I na 100% jest to bezpieczniejsza opcja zakupu od TDI PD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności