Skocz do zawartości

robert.gda

  • Liczba zawartości

    202
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez robert.gda

  1. po to aby przesyłać uprawnienia ,może sie myle ale kiedyś drążyłem ten temat ale to było kawałek czasu temu
  2. Z tego co ja wiem można rozdzielić polszmat tylko trzeba drugi dekoder podwójny konwerter i połączenie miedzy dekderami
  3. Ja polecam cos takiego http://otomoto.pl/honda-civic-krajowy-klima-133-tkm-C18439064.html pali to około 8 litrów i nie do zdarcia jak ktos dba forda odradzam
  4. To jest RNS 300 język możesz zmienić jak masz płytę do navi ale polskiego nie ma
  5. Zmieniłem telefon na Iphona 4 no i niestety ale mój moduł(5N0 035 730 A) tego nie obsługuje. No i teraz pytanie na co zmienić . Posiadam RNS 510 ,kierownice multifunkcyjną,czerwone zegary na małym fisie nie zależy mi na rSPA ale fajnie było by audio po bluetooth.
  6. Dokładnie Szuwarx Zmień szpeca bo klima załącza się od +5 jak się nie mylę ale na pewno nie od +15
  7. Szkoda twoich pieniędzy nie warto wymieniać dwumasy to na pewno nie jest to . Po prostu są luzy w twojej skrzyni które mieszczą się w granicach normy VW a że ty akurat masz pech i trafiła ci się źle spasowana skrzynia ( w max odchyłkach). Jak masz na gwarancji to jeździł bym jeszcze i ją męczył. Spróbował bym wymienią ta skrzynie. Te używki o których mówisz to skrzynie po regeneracji w VW Takie jest moje zdanie .
  8. Jak pojedziesz nabić klimę i gościu podłączy sprzęt to ci powie ile zostało i ile dobił do pełnego.
  9. Interesuje mnie jedna rzecz jak oni sprawdzają czy cewka zaraz padnie (interesujące)
  10. Dokładnie jak wyżej liczy na frajera ze się przestraszysz i zapłacisz ja bym jej odpisał że za naciąganie jest też odpowiedni paragraf
  11. Nie pamiętam ale dokładnie ten sam błąd
  12. Miałem podobnie to wina pompowtrysku jak zapalałem to przez dłuższą chwile chodził jak traktor jak sie nagrzał było OK
  13. Sprawdź pompę paliwa ,opisane jest na forum jak to sprawdzić.
  14. Powiedzcie jaka jest różnica między oryginalnym VCDS-em a tym z dalekiego wschodu co mi daje oryginalny kabelek bo może nic tylko więcej kasy do wydania nie mówiny tu o aktualizacjach.
  15. Auto było lub jest serwisowane w VW ?
  16. Mam w pracy pięć aut z takimi silnikami i nie ma z nimi najmniejszego problemu i to są silniki common rail a auta mają od 2 do 4 lat
  17. Odpinasz akumulator i śmiało możesz robić nic sie nie stanie tylko potem musisz zrobić u kogoś sterownik bo skasowanie samych błędów nie wystarczy.
  18. od 1400-1500 w górę za jeden w serwisie jakieś 2800
  19. Antenę będziesz musiał odpiąć od uchwytu ale i poszukać przejściówki bo inne są gniazda w uchwycie a inne w module . Tak było u mnie co prawda ja nie znalazłem takiej przejściówki więc obciąłem kabel i dolutowałem wtyk taki jak potrzeba
  20. Chyba źle usłyszałeś bo 2500 to sam dwumas do DSG kosztuje po rabatach wraz z wymianą okoł 3500
  21. Nie warto za 550 zł i pół roku gwarancji podawałem linka do stronyhttp://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=71558&page=6 z kolesiem który daje rok gwarancji i robi to za 600 zł rachunek jest prosty a decyzja należy do was. Wiem że robił to dla rob555 i był zadowolony co prawda nie minął rok ale życie pokaże .
  22. Ten moduł raczej nie podejdzie musisz szukać 5N0 035 730 5N0 035 730 A 5N0 035 730 B to są zamienniki
  23. Czyli wymiana pompy pomogła? Mam podobny przypadek jak u ciebie poranne problemy z odpaleniem trzeba trzymać tak z 5s a teraz już jak zapale z rana to przerywa ale po chwili sie uspokaja i cały dzień jest ok
  24. Tu masz pompę Pompa znajduje sie po prawej stronie silnika jak patrzysz od przodu silnika sam przymierzam się do jej wymiany ale kosz to koło 1000 ty zł zamienników nie ma pozatym czarny filtr może być jeszcze od uszczelniaczy na pompowtryskach.
  25. Myślę że i i tak byś nie wygrał tej sprawy z shellem. Czy jak staniesz na postoju i przytrzymasz dłużej do tych 3,6 tys to też przerywa?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności