-
Liczba zawartości
202 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez robert.gda
-
Też nie słyszałem aby komuś ukradli auto z blokadą i nie jest tak łatwo złamać a nawet jak złamiesz to i tak to ci nic nieda .Co do zabezpieczeń elektronicznych przydatne ale ja bym nie stawiał tylko na nie. Tomczak A skoro widziałeś jak to robia to może zdradz wątek tajemnicy jak on to zrobił
-
Gwarancja obejmuje dwa lata najlepiej zrobić jakiś przegląd zostawić jakąś kase i nie bedą sie czepiać co do ewentualnych reklamacji
-
Nikt nic nie wie?
-
Witam Kupiłem uszkodzonego Passata B6 w którym prawdopodobnie (ale raczej nie) został podmieniony sensor bo po odczycie błędów pokazuje że sterownik nie jest od tego auta (być może wystarczyło by kodowanie tego sterownika) pozatym nie mogę włączyć poduszki pasażera mimo iż przekręcam kluczykiem i ją włączam to lampka OFF się pali i pokazuje jeszcze błąd N131 odpalony zapalnik poduszki strona pasażera mimo iż mam wstawiony rezystor dla testów bo poduszkę mam .Przełącznik prawdopodobnie jest sprawny mierząc miernikiem jest tam jakaś rezystancja która jest lub jej nie ma tylko czy tak ma być. Może ktoś wie jak powinien działać wł/wył poduszki (być może poduszkę wystarczy włączyć vagiem ) Sensor jaki się w nim znajduje to 5N0959655 . Za wszystkie sugestie i propozycje będę wdzięczny. Może znacie jakiegoś dobrego fachowca
-
Podłącze sie do tematu a mianowicie szukam kabelka który smiga po canie do passata z 2008 no i może jakiś program godny polecenia myślałem o tym ale troche kosztuje http://www.allegro.pl/item624138902_vag_can_professional_oryginal_aktualizacje_f_v.html
-
Wszystko sie zgadza sa takie auta z małym przebiegiem ale tak jak napisałem sa to albo bite które sa tzw okazją i kosztują dużo mniej lub z duzym przebiegiem i cofniętym licznikiem które kosztują też mniej lecz i na to nie ma reguły bo i szroty sprzedają za taka kase że włos na głowie sie jeży no i są oczywiście auta rodzynki które odpowiednio dużo wiecej kosztują . Bo nie powiesz mi że gośc sprzedaje 2-3letnie auto z przebiegiem 35 tys okazyjnie i oczywiście nic mu nie jest i nic nie było bo takie cuda to tylko w Erze bo to jest super rodzynek. Nie mówie że nie ma okazji bo sam kupiłem kiedys auto które miało 7 lat i 12 tyś przebiegu i napewno tyle miało każdemu może sie wydawać że to fajna okazja ale nigdy nie zrobie już takiego błędu fachowcy wiedzą dlaczego. Co do elementow o których pisałem i na które należy zwrócić uwage to tylko przykład i wstepne ogledziny dlatego napisałem o ogólnym zurzyciu a najlepiej jechać do serwisu na przegląd a i tam wszystkiego nie powiedzą . I poprostu trzeba miec trochę szczęscia przy zakupie:)
-
Witam wszystkich Ja wtrącę swoje trzy grosze, co do przebiegu a mianowicie z tym serwisem i przebiegiem jest różnie ja swojego passata kupiłem z przebiegiem 45 tyś a auto jest ze stycznia 2008 przegląd miał w lipcu i już miał na przeglądzie 27 tys. takie auta za naszą zachodnia granicą robią średnio po 60-80 tyś rocznie i też nie zawsze są serwisowane więc łatwo policzyć ile takie auta maja po trzech latach.A z małym przebiegiem można kupić tylko zawijasa wyklepanego a rodzynki to jak igła w stogu siana a z tego co wiem można sprawdzić realny przebieg ale nie w serwisie. O przebiegu swiadczy tapicerka ,jak mocno wytarta jest kierownica ewentualnie mieszek od zmiany biegów ale to wymieniaja jak mocno wytarte są gumy na pedale sprzęgła poprostu ogólne zurzycie biała maz na korku od oleju ale to też nic nie znaczy bo jak jeździsz nakrótkich odcinkach to cos takiego może też powstac
