-
Liczba zawartości
202 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez robert.gda
-
Sam dwumas to koszt około 2500 zł za wymianę w Aso liczą sobie koło 1000 zł w innym warsztacie koło 600 zł olej to G052182A2 koszt na allegro to około 65 zł
-
czarny filtr paliwa i brudna ropa w zbiorniku!!!
robert.gda odpowiedział zaix2407 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Reasumując a zarazem pytając czy jesteśmy w stanie poznać po czym ta pompa jest do wymiany oprócz czarnego filtra paliwa czy przyczyną może być może być gorsze odpalanie silnika jak postoi przez noc, czy można to jakoś pomierzyć np Vcds-em jeżeli tak to w jaki sposób. Jakie jeszcze inne objawy np: pobieranie oleju ,i jakiego typu . -
Może ktoś rozwinie bardziej ten temat głównie skąd sie bierze ten olej w paliwie i na filtrze na co zwrócić uwagę jak zdiagnozować co wymienić . Domely jak z twoją pompą ?
-
Skopiowane od Lubar u mnie poszło na VCDS 805 1 - instruments -17 2- adaptation -0 45-oil quantity -2 42-min milage to servicex100 - 150 43-max milage to servicex100 - 300 44-max time to service - 730 ( u mnie musi byc 744? inna wartosc nie przechodzi) 49-min time to service - 730 ( u mnie 744 ) 40-milage since service - 224 - skasuj na 0 41-time since service - 233 - skasuj na 0 47-soot quality(zanieczyszczenie oleju) - 411 - skasuj na 0 48-thermal load(ile razy byl oczyszczany filtr czastek stalych)-skasuj na 0 Wazne jest: postepowac w kolejnosci kanal 45,42,43,44,49,40,41,47,48
-
Zrobiłem to według tego ale service now został ktoś ma jakiś inny pomysł
-
buczenie w przednim kole przy skręcie
robert.gda odpowiedział aparts → na temat → Hamulce, felgi, opony
No i na czym tam staneło Dzidek38 -
buczenie w przednim kole przy skręcie
robert.gda odpowiedział aparts → na temat → Hamulce, felgi, opony
U ciebie w serwisie widzę że mają cheć powalczyć i podmieniają a jak zapytałem czy nie można podmienic półosi to nie mają i że tylko wymiana a komplet 2400 tys . -
buczenie w przednim kole przy skręcie
robert.gda odpowiedział aparts → na temat → Hamulce, felgi, opony
Ja to już nigdy chyba nie pojade do aso nie chcę tu nikogo obrażać ale aso to nie mechanicy tylko wymieniacze części bez pomyślunku i wiedzy zaliczyłem Gajosa,Groblewskiego i Plichtę stary i nowy salon beznadzieja .W Plichcie koleś powiedział że pokrywa silnika nie jet od tego auta bo chyba pierwszy raz na oczy widział 170-tkę masakra. Sam mam problem z drganiem podłogi i takim tępym stukaniem przy skręcie w lewo jak jadę pd górkę .Przeguby wew wymienione ,poduszka pod silnikiem i skrzynią terz opony podmienione to też nie to obstawiam jeszcze przegób zew lewy bo z tej strony najbardziej czuć drgania. Najlepiej było by pdstawić kompletną półoś ale nie mam skąd. -
Ja też mam drgania i czekam az sie wysypie wymienione obydwa przeguby wewnętrzne opony nowe wyważone nie jest to dwumas bo na postoju jest ok ale przy jeżdzie pod górkę po łuku w prawo i kontrowaniu kierownica w lewo czuc wibracje,drgania tak jak by w układzie przeniesienia napedu bo jak odpuszcze gaz to maleją szlak mnie trafia a w serwisie rozkładaja ręce. Ma ktoś jakiś pomysł? Dodam iż mam drgania na kierownicy tak od 80 zaczynają sie ale bardzo delikatnie ale już 12-140 to już wieksze (i takie lekkie głuche stukania)tylko nie piszczie że mam wyważyc opony bo to nie to.
-
Nie ma, przynajmniej ja nie znalazłem jakie masz sprzegło dokładnie ale etka pokazuje że tarcza ze sprzęgłem to 03G 141 015L LUB(LX) SACHS lub O22 141 015 S LUB(SX) firmy LUK. Poszukaj na forum gościa chyba Getem on sprzedaje orginalne części VW ale jest jeszcze paru chętnie ci podadzą ceny.
-
Jak nie możesz ruszyć płynnie to napewno mechatronika też tak miałem dodawałem lekko gazu a on jak by z buta .Po wymianie dodaje leko gazu i auto płynnie jedzie do przodu czy do tyłu.
-
Nie powinno prosić o pin(jest zapamiętany) tak przynajmniej jest u mnie
-
Ja ma 170 i nie mam lekkiej nogi ale tez nie cisne non stop a w miescie pali mi kolo 8 litrów wiec chyba to nie tragedia
-
Kwestia przyzwyczajenia ja też na początku nie wiedziałem jak sie nią posługiwać teraz juz wiem i sie przyzwyczaiłem ale na początku masakra
-
Nie wiem jak u innych ale na wolne ruszanie to nie moge narzekać wręcz przeciwnie wątpie aby komuś udało się tak szybko zmieniać biegi przynajmniej 1-2 rwie sie tak do przodu że nie wiem. Skrzynia DSG Ok ale i tak wole manuala
-
Kolejnośc podłączenia prawidłowa ale i tak musisz miec jakiś skaner aby sprawdzic czy wszysko jest dobrze podłączone.
-
Tu masz trochę o tym http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=22979 jak chcesz wymieniac poduszki to najlepiej zrób to przy wyłączonm zapłonie albo odłączonym akumulatorze . Sensora który znajduje sie na srodku pod radiem nie wymieniał bym go tylko znalazł fachowca który skasuje crash date . Jeżeli chodzi o cene za deskę i resztę to cena do przyjęcia. Znajdz kogoś co ma VCDS-a lub inny skaner i bedziesz wiedział co masz uszkodzone i wtedy kupuj i bierz sie za robote.
-
Można nozykiem do tapet spróbować tak robią w niektórych warsztatach sam sciągałęm viniete tak:D
-
Zmiany na forum - opłaty za dostęp
robert.gda odpowiedział kubelt → na temat → Komunikaty, propozycje
Nieźle :kciuki ja tam wezmę dla całej rodziny tyko f-vat na cały rok ful abonament . Tylko co do ceny musimy sie potargować bo zakup może byc hurtowy. -
Czy GPS w telefonie sie sprawdza??
robert.gda odpowiedział lofi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Jeżeli chcemy używać nawigacji sporadycznie to jak najardziej wystarczy w telefonie (wyłącznie Garmin)jeżeli ma być to naszym pomocnym narzędziem w pracy to tylko osobna navi. -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
robert.gda odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam Ile by mnie kosztowało 3C0 498 099 LUB 3C0 498 201A -
Witam. Pytanko do tych którzy używają kart w RNS-ach wpisujcie jakie macie i używacie . Chce kupic jakąś 16 GB macie jakieś sprawdzone ?
-
Czujnik uderzeniowy to jest to http://www.allegro.pl/item923571060_czujnik_uderzeniowy_sensor_vw_golf_v_touran.html i znajduje gdzieś koło słupka ale jeżeli wywala ci błąd poduszki to połączenie jest pod fotelem i jeszcze jedna wtyczka w fotelu i niestety wtedy bedziesz musiał go rozebrac
-
Kolego mylisz się są czujniki boczne uderzeniowe które są przymocowane do podłogi i znajdują sie na wysokości słupka
-
zasada działania klawiatury telefonu w B6
robert.gda odpowiedział mgboczna → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Czy ktoś wie jak dokładnie podłączyć taką klawiaturę bo chciał bym coś takiego dołożyć
