-
Liczba zawartości
2735 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez zima18
-
Wymiana zwykłych siedzeń na elektryczne z pamięcią…
zima18 odpowiedział Michał2008 → na temat → Nadwozie i wnętrze
Potwierdzi mi ktoś, że komunikację między modułem pamięci fotela wpinam w BCM : -
Panowie a powie ktoś czy duża jest różnica w sofcie modułu pamięci 3c8 959 760 C a 3c8 959 760 E. Pierwsza wersja s2901, a druga s3001. Czy to jest znaczna różnica w sofcie ? Można się spodziewać lepszej pamięci, dokładności w ustawieniach w wyższej wersji ? Jest sens płacić więcej za wersję E ? Dzięki za odpowiedzi
-
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
zima18 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
O proszę, jednak ktoś tu czasem zajrzy do tej posuchy :p -
Ogrzewanie tylnej szyby VW CC
zima18 odpowiedział szakal21wroc → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
To na pewno nie jest antena, tylko przerwane linie grzania. -
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
zima18 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
Echooooo, Echoooooooo -
Kurka dawno było, także za dobrze nie pamiętam. Uważam, że kwestia dobrego manewrowania. Blacha w kierunku słupka, i do góry, żeby dolna szyna wyskoczyła zza blachy drzwi i później powinno pójść. Patrząc po zdjęciu, to jednak mocowanie zamka do blachy trzyma się na jednym kołku, to może jedenk wybiłem Ciężko pisać o czymś co się robiło już prawie 4 lata temu
-
[Instrukcja] Montaż Side Assist Passat B7
zima18 odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Kontrolka od DRL nic nie ma do side, pytam tylko o eeprom, który trzeba edytować. -
[Instrukcja] Montaż Side Assist Passat B7
zima18 odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Może ten eeprom co od kontrolki DRL ? -
[B6] Montaż ogrzewanej przedniej szyby
zima18 odpowiedział Bart-S → na temat → Poradniki i instrukcje
Wyciągnij lampkę i będziesz miał bliżej szyby punkt masowy. -
[B6] Montaż ogrzewanej przedniej szyby
zima18 odpowiedział Bart-S → na temat → Poradniki i instrukcje
Zadzwonić nie zadzwoni, nawet jakbyś mierzył między wtyczka a masą na górze. Może Ci właśnie jedynie pokazać oporność i to raczej na dużym zakresie. A masę przy lampce sprawdzałeś ? Może tam jest taśma urwana. Przekaźnik cyka jak włączysz szybę ? Na forum u kolegów ze wschodu był taki problem, że do przekaźnika nie dochodził stały plus po zapłonie, który jest podpięty pod bezpiecznik SC, i tam ucięli tego stałego plusa i podłączyli pod plusa tego z przewodu 6 mm2 co zasila szybę. Tutaj to jest proste rozwiązanie, także za dużo opcji nie ma. -
[Instrukcja] Montaż składanych lusterek zewnętrznych
zima18 odpowiedział johny x → na temat → Poradniki i instrukcje
Nie da się. -
[B6] Montaż ogrzewanej przedniej szyby
zima18 odpowiedział Bart-S → na temat → Poradniki i instrukcje
To na pewno Chciałem jeszcze zerknąć ile ciągnie prądu na jeden obwód grzejny, bo gdzieś u "somsiadów" ze wschodu wyczytałem, że ktoś pisał o poborze 17 A bodajże na całość. Ale podpiąłem zwykły miernik, on ograniczony do pomiaru natężeń do 20 A, i pokazał poza zakresem. -
[B6] Montaż ogrzewanej przedniej szyby
zima18 odpowiedział Bart-S → na temat → Poradniki i instrukcje
Kupiłem używaną szybę i przed montażem sprawdziłem czy grzeje. Leganto. Można wstawiać. -
[Instrukcja] Montaż podłogi z szynami w bagażniku Passat b6
zima18 odpowiedział let_me_b3 → na temat → Poradniki i instrukcje
Tak jest, nie jest to schowek, tylko przegroda do bagażu. -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
zima18 odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Proszę -
[B6] Montaż ogrzewanej przedniej szyby
zima18 odpowiedział Bart-S → na temat → Poradniki i instrukcje
@radekrp90 Nie chodzi mi żeby pruć instalację, tylko pytam czy w komorze silnika znajdę od tego przewód. Że najlepiej wpiąć się za bezpiecznik to rozumiem, ale myślałem może, że gdzieś do komory silnika jest już pociągniety ten plus z SC15 do innych elementów, więc po co ja będę go znów ciągnął do środka, jakby można było się wpiąć w komorze silnika. -
[B6] Montaż ogrzewanej przedniej szyby
zima18 odpowiedział Bart-S → na temat → Poradniki i instrukcje
Panowie pytanko, na schemacie do B7 jest punkt B616 do podłączenia plusa po zapłonie z bezpiecznika SC15. Czy ten punkt B616 znajdę w komorze silnika, czy trzeba będzie ciągnąć ze środka ? -
[Instrukcja] Passat B7/CC dołożenie diody świateł do jazdy dziennej w liczniku
zima18 odpowiedział kamillo890 → na temat → Poradniki i instrukcje
Włączyłem dzisiaj kontrolkę od DRL. Ubezpieczyłem się w diodę ze starego licznika z B5, zieloną, myślę że kolorystycznie było by to samo. Na szczęście dioda i rezystory były wlutowane, więc wystarczyło przekodować pamięć. -
[Instrukcja] Montaż składanych lusterek zewnętrznych
zima18 odpowiedział johny x → na temat → Poradniki i instrukcje
W instrukcji napisane włączyć zapłon. -
[Instrukcja] Montaż składanych lusterek zewnętrznych
zima18 odpowiedział johny x → na temat → Poradniki i instrukcje
#276 post. W instrukcji jest napisane, że po włączeniu zapłonu wrzucić na N, później aktywacja w ustawieniach to już jak jest aktywne to ok, i później wsteczny, ustawienie pokrętła z 0 na R, ustawienie lusterka w dół, przerzucenie dżojsticka z R na 0 i wyrzucenie wstecznego. Też trochę z tym powalczyłem, żeby zakodować, ale tutaj te niuanse różnego rodzaju wyrzucania, wyrzucania, przestawiania chyba są ważne, bo intuicyjnie jakoś nie szło zakodować. -
[Instrukcja] Montaż składanych lusterek zewnętrznych
zima18 odpowiedział johny x → na temat → Poradniki i instrukcje
A mi ostatnio właśnie się złożyły przy zamykaniu kessy. I myślę sobie, że chyba tak nie może być, bo to nie działa. Chciałem jeszcze raz i faktycznie, tylko szyby domknął, lustra nie poszły. Także jednorazowe złożenie przez kessy było "wypadkiem" przy pracy w modułach. -
Przycisk MUTE/wybieranie głosowe - kierownica multifunkcyjna
zima18 odpowiedział Hubercik90 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Wrzucę dla potomnych. Wchodzimy w 16 Steering wheel kodowanie 07 Bajt 1 Odznaczamy Bit 3 i mamy zrobiony przycisk MUTE na kierownicy zamiast wybierania głosowego. -
[Instrukcja] - Elektryczna klapa w kombi
zima18 odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Miał ktoś może taki przypadek, że jak jest zimno i klapa zamyka się nie trzaskając, to zamek zamknie się na raz, dociąg zaczyna niby ciągnąć, ale zaraz przestaje i klapa pozostaje niedomknięta. Jak docisnę klapę ręką, dociąg zaczyna dalej ciągnąć i już dociągnie. Jak jest ciepło i klapa trzaska to nie ma problemu, bo jakby samą siłą ciężkości trzaśnie dociąg zaczyna ciągnąć i dociąga do końca bez pomocy ręki. I teraz się zastanawiam, czy wina leży po stronie dociągu czy może jednak zamek jest winny ? Bo niby dociąg zaczyna pracować to niby ma sygnał z zamku, że jest już zamknięty na raz i trzeba ciągnąć. Tylko pytanie dlaczego przestaje pracować pomimo że klapa jest niedomknięta ? Ręką pomogę to dociągnie. Dociąg jest nierozbieralny, to jakieś czyszczenie, smarowanie nie wchodzi w grę. -
[Instrukcja] Montaż Side Assist Passat B7
zima18 odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Tu masz ładny schemat, tylko w passacie jest bez przycisku także pin 3 i 8 z mastera niepotrzebny.
