-
Liczba zawartości
204 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez adiadrian
-
EGR PROBLEM 4891 - EGR Valve (N18) i 4892 - EGR Valve
adiadrian odpowiedział magik22 → na temat → Kody błędów
kolego old_pj jak to vw wymienia po cichu? ja mieszkam w de i mam właśnie problem z egr. możesz coś wieceje ej na ten temat powiedzieć.? -
witam kolego, jak po wymianie egr, pomogło czy nie ? u mnie pojawił się też błąd P0403 i check engine.
-
FELGI / OPONY - oznaczenia, parametry montażowe
adiadrian odpowiedział Magda → na temat → Ogólno-techniczny
witam. jaki to model felg i jakie mają ET wie ktoś może? http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/09/42/49/3709424946 -
18" 7,5J ET51 na oponie 225/40 zastanawia mnie czy ET nie za duże do B5 fl, czy nie bd tarło o zawias?
-
Grzałka elektryczna w B5FL i B5 zobacz!!
adiadrian odpowiedział EEKTRONIK2 → na temat → Klimatyzacja, ogrzewanie
dokładnie, kupując auto, gdy przeglądałem ogłoszenia widziałem nie jednego takiego VW zaskakuje -
Grzałka elektryczna w B5FL i B5 zobacz!!
adiadrian odpowiedział EEKTRONIK2 → na temat → Klimatyzacja, ogrzewanie
szkoda że auto mam już 3 zimę i dopiero teraz kapnąłem się że mam tą "farelkę". Zmylił mnie fakt że nie było jej na wlepce ale chyba się tam nie zmieściła. Dziś odpalenie auta po nocy i po niecałej minucie na szybę już leciało letnie powietrze a po około 2 już ciepłe. Najpierw było słychać bezpiecznik od świec, a zaraz po nim bezp. od farelki który ją załączył. Dodam że mój passek ma klimę ręczną. -
na sto bebechy bo z zewnątrz jak nówkę miałem, tam zimne luty chyba są bolączką.
-
problem nareszcie rozwiązałem, powodem była uszkodzona antena dachowa gps, po wymianie navi chodzi bez błędnie a i radio mi lepiej odbiera.
-
nikt nie miał styczności z taką sytuacją? jedyne info znalazłem na włoskich stronach ale za bardzo nie umiem sklecić tego do kupy: http://www.vwgolfclub.it/forum/index.php?/topic/77458-calibrare-navigatore-mfd/page__st__105
-
po skanie vagiem wyskoczył mi błąd nawigacji: 00481 - Control Module for Traffic Radio (J559) 49-00 - No Communications i czego mam się po tym spodziewać, usunięcie go nic nie dało, ponowne uruchomienie i błąd powraca.
-
niestety reset nic nie pomógł, wyciągnąłem i odpiąłem navi na 12h i dalej to samo, wydaje mi się że to antena, tym bardziej że radio też mi słabo odbiera. może vag by coś pokazał ale nie mam na chwile obecną...
-
witam. mam problem z MFD wer. D, otóż nawigacja nie może znaleźć lokalizacji w której się obecnie znajduje tylko błądzi po Niemczech (przebywałem tam długo ostatnio), a włożona jest mapa Polski, sygnał zaniknął podczas powrotu do domu i od tamtej pory tak się dzieje. Ma ktoś pomysł na to co mogło się stać?
-
dociągnąłem o pół obrotu jeszcze imbusa, zobaczymy czy to coś da.
-
była wymieniona na 100%, ale nic i tak filtry do zmiany bo w maju rok mija, zobaczę jak założę nowy z nową uszczelką.
-
witam. może ktoś miał podobny przypadek, od jakiegoś tygodnia pojawia mi się ropa na filtrze paliwa, dokładnie w samym środku uchwytu tam gdzie śruba imbusowa, nie cieknie ona na pewno z przewodów więc skąd się tam bierze?
-
inny model felg od Phaetona, te co pokazałeś to jest model Champion
-
sprawdziłem u siebie i wszystkie oznaczenia są identyczne, cena super jak są faktycznie nowe, kup przez allegro i jak wyczujesz że naprawiane albo china to zażądasz zwrotu i po problemie. Tylko że jak Ci przyjdzie w ASO dekielki kupić to suma cen już nie będzie taka szałowa..
-
Przebudowa konsoli na 2DIN
adiadrian odpowiedział krzyś → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
witam. kupiłem uchwyt na napoje do konsoli środkowej z 3B do mojego FLa, mam ramkę 2din i za chiny nie chce on wejść do końca, miał ktoś może podobnie? -
dynow kupno auta
adiadrian odpowiedział kentaki1986 → na temat → Podkarpackie / Świętokrzyskie Dyskusje - Podkarpackie
sprzedawałem temu gościowi felgi, wydawał się ok no ale to handlarz oczywiście -
witam. mam navi MFD ver.D i dziś chciałem jej użyć po dłuższym okresie i nawigacja zamiast pokazywać teren gdzie obecnie się znajdowałem, pokazywała że jestem w szczerych polach, w całkowicie innym miejscu. Pokazywała że jadę ale miejsce się całkowicie nie zgadzało. Próbowałem wyciągnąć płytę, włączać i wyłączać ale nic to nie dało. Do tej pory nigdy mi się to nie zdarzyło i nie mam pojęcia o co chodzi?
-
Stop przekręcaniu liczników samochodowych
adiadrian odpowiedział neurojarre → na temat → Dyskusje o motoryzacji
http://moto.allegro.pl/jedyny-taki-passat-i2052491752.html Nawet pan doktor już nie pisze przebiegu w ogłoszeniu swojego paska, pewnie 366tys. km na blacie odstraszało. Odnośnie kręcenia to mój kolega miał salonową megane kombi, był 1szym właścicielem, po 6 latach auto miało 260tys i było w idealnym stanie, ale cofnął na 195 bo wiedział że ciężko będzie mu sprzedać z przekroczoną magiczną barierą 200tys. Auto kupił pierwszy oglądający ale miał mieszane uczucia bo mówił że 195tys. to sporo i nie wie jak można w 6 lat tyle zrobić, także jakby auto miało ori przebieg pewnie ani by nie zadzwonił... -
rączki w przednich boczkach nie pasują a także sterowanie otwarciem wlewu paliwa jest z drugiej strony.
-
to nie jest jeden, tylko przewody są w oplocie i tak to wygląda
-
pomalowane zaciski i założone zimówki
-
a co powiesz na to?: http://moto.allegro.pl/obudowa-klucz-kluczyk-pilot-vw-skoda-seat-nowy-i1888512803.html
