Skocz do zawartości

adiadrian

  • Liczba zawartości

    204
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez adiadrian

  1. jabys mial Gt to byś miał szeroką listwe na drzwiach. Ciekawostką jest to że na fotelach przednich też są wlepy i opisane są tam kody wyposażenia fotela.
  2. widzialem swego czasu na vwslask.pl że ktoś handlował takim paskiem na metry. polookaj
  3. a nie lepiej nakleic czerwony pasek tak jak to jest w Golfach III GTI 20 Jahre?
  4. adiadrian

    passat B3 co w nim zmienić

    ja bym tu widział jakieś szerokie parapety skoro ma być większa gleba, bo te felgi co masz to szału nie robią i nie zrobią nawet jak je przemalujesz.
  5. u mnie mimo iz stan na zbiorniczku byl ok to weszło 200ml plynu i kontrolka przestała mrugac(mrugala głownie na zakretach).
  6. w okolicy tylnego lewego kola tam idzie plyn do tylnej nagrzewnicy i ten dogrzewacz sprawia ze autko szybciej sie grzeje. Ogolnie na ten patent narzekano ale latwo z tego zrobic webasto bo to wlasnie jest na tej zasadzie.
  7. zamienny raczej jest ale do kompa trzeba mieć jeszcze czujniki.
  8. polerował: http://moto.allegro.pl/item565493586_passat_b4_soczewki_xenon_soczewkowe.html
  9. poszukalem w googlach i pisze ze tylko w tym okresie czasu (od 21.08.2003r. do dnia 14.04.2006r) jesli auto bylo rejestrowane nalezy sie zwrot kasy. Jesli tak to sie nie zalapie
  10. kolego podgrzewacz masz przy lewym tylnym kole. Jest to dogrzewacz silnika. przerabialem sam nie dawno ten temat. Wszytko dokladnie masz opisane tu: http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=628205&postdays=0&postorder=asc&highlight=dogrzewanie+silnika+sharan&start=210 Posiadam Alhambre z 2001r i tez mi nie dzialal przez co auto bardzo wolno nabieralo temperatury.
  11. zuczek bezpiecznik jak najbardziej trzeba dać, ja tylko zwięźle napisałem. Poparłem Jasza a on o bezpieczniku pisał więc nie musisz mnie besztać od razu
  12. tak jak pisze Jasz, doprowadzasz tylko napiecie z aku i cieszysz sie luksusem
  13. ET 43 tak jak koledzy mówią będzie za duze.
  14. tyle za nie zaplaciles co na aukcji?
  15. witam. potrzebuje nr wtyczki(mile widziane takze foto) od elek regulacji foteli w B4, tej znajdujacej sie przy instalacji(męskiej) a nie przy fotelu(żeńskiej). Jesli ktos kto ma elek. regulacje foteli podniosl by fotel i looknął na to będe bardzo wdzięczny.
  16. przod jest plug&play a kanape trzeba by bylo rzezbic.
  17. oryginalnego dwudrzwiowego napewno nie bylo, ewntualnie mogł ktos zrobic go jak to vento: http://images31.fotosik.pl/113/c21c8db65839ce98.jpg http://images31.fotosik.pl/113/41d0ea416673c60e.jpg http://images29.fotosik.pl/143/b6505aaedba09caa.jpg
  18. masakra, na co wam takie laminaty, nie robcie z passatów calibry...
  19. nie trzeba sciagacza, jak sie ma fajny patent to i w 15 min mozna to zrobic.wystarczy odkrecic drazek na krzyzaku i wysunac go. pozniej do imadelka i fajnie schodzi.
  20. nie zakladaj zadnych chlapaczy! tylko Ci wyglada zepsuja..
  21. elektryczne szyby nie stanowia problemu, nie podejdzie jedynie dół deski rozdzielczej i plastik tam gdzie uchwyt do otwierania przedniej maski choc mozna by go samemu wyzezbic.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności