-
Liczba zawartości
204 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez adiadrian
-
jabys mial Gt to byś miał szeroką listwe na drzwiach. Ciekawostką jest to że na fotelach przednich też są wlepy i opisane są tam kody wyposażenia fotela.
-
widzialem swego czasu na vwslask.pl że ktoś handlował takim paskiem na metry. polookaj
-
a nie lepiej nakleic czerwony pasek tak jak to jest w Golfach III GTI 20 Jahre?
-
ja bym tu widział jakieś szerokie parapety skoro ma być większa gleba, bo te felgi co masz to szału nie robią i nie zrobią nawet jak je przemalujesz.
-
u mnie mimo iz stan na zbiorniczku byl ok to weszło 200ml plynu i kontrolka przestała mrugac(mrugala głownie na zakretach).
-
w okolicy tylnego lewego kola tam idzie plyn do tylnej nagrzewnicy i ten dogrzewacz sprawia ze autko szybciej sie grzeje. Ogolnie na ten patent narzekano ale latwo z tego zrobic webasto bo to wlasnie jest na tej zasadzie.
-
licznik b4 bez MFA zamiana na MFA
adiadrian odpowiedział taranek → na temat → Elektryka, oświetlenie
zamienny raczej jest ale do kompa trzeba mieć jeszcze czujniki. -
polerował: http://moto.allegro.pl/item565493586_passat_b4_soczewki_xenon_soczewkowe.html
-
poszukalem w googlach i pisze ze tylko w tym okresie czasu (od 21.08.2003r. do dnia 14.04.2006r) jesli auto bylo rejestrowane nalezy sie zwrot kasy. Jesli tak to sie nie zalapie
-
kolego podgrzewacz masz przy lewym tylnym kole. Jest to dogrzewacz silnika. przerabialem sam nie dawno ten temat. Wszytko dokladnie masz opisane tu: http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=628205&postdays=0&postorder=asc&highlight=dogrzewanie+silnika+sharan&start=210 Posiadam Alhambre z 2001r i tez mi nie dzialal przez co auto bardzo wolno nabieralo temperatury.
-
Podłączenie foteli z elektryczną regulacją
adiadrian odpowiedział poladek → na temat → Elektryka, oświetlenie
zuczek bezpiecznik jak najbardziej trzeba dać, ja tylko zwięźle napisałem. Poparłem Jasza a on o bezpieczniku pisał więc nie musisz mnie besztać od razu -
Podłączenie foteli z elektryczną regulacją
adiadrian odpowiedział poladek → na temat → Elektryka, oświetlenie
tak jak pisze Jasz, doprowadzasz tylko napiecie z aku i cieszysz sie luksusem -
gwint, czy będzie pasował z golfa vr6 do passata B4 VR6
adiadrian odpowiedział adams → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
dwa lata jest gwarancji na nowy TA albo GT. -
ET 43 tak jak koledzy mówią będzie za duze.
-
tyle za nie zaplaciles co na aukcji?
-
witam. potrzebuje nr wtyczki(mile widziane takze foto) od elek regulacji foteli w B4, tej znajdujacej sie przy instalacji(męskiej) a nie przy fotelu(żeńskiej). Jesli ktos kto ma elek. regulacje foteli podniosl by fotel i looknął na to będe bardzo wdzięczny.
-
przod jest plug&play a kanape trzeba by bylo rzezbic.
-
Opiekun ekipy Podkarpackiej - kto chce?
adiadrian odpowiedział adams → na temat → Podkarpackie / Świętokrzyskie Dyskusje - Podkarpackie
opiekun juz jest takze nie ma co proponować -
Zmniejszenie zużycia paliwa OSZUKAĆ SAMOCHÓD
adiadrian odpowiedział temat → Silnik, skrzynia biegów
maluch wcale malo nie pali -
oryginalnego dwudrzwiowego napewno nie bylo, ewntualnie mogł ktos zrobic go jak to vento: http://images31.fotosik.pl/113/c21c8db65839ce98.jpg http://images31.fotosik.pl/113/41d0ea416673c60e.jpg http://images29.fotosik.pl/143/b6505aaedba09caa.jpg
-
ciekawe czy vt czy oryginał?
-
masakra, na co wam takie laminaty, nie robcie z passatów calibry...
-
nie trzeba sciagacza, jak sie ma fajny patent to i w 15 min mozna to zrobic.wystarczy odkrecic drazek na krzyzaku i wysunac go. pozniej do imadelka i fajnie schodzi.
-
czy oryginalne chlapacze pasuje z b4 do b3??
adiadrian odpowiedział marcinliput → na temat → Nadwozie i wnętrze
nie zakladaj zadnych chlapaczy! tylko Ci wyglada zepsuja.. -
elektryczne szyby nie stanowia problemu, nie podejdzie jedynie dół deski rozdzielczej i plastik tam gdzie uchwyt do otwierania przedniej maski choc mozna by go samemu wyzezbic.
