-
Liczba zawartości
204 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez adiadrian
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 9
-
siema.w obu scyzorykach mam urwany uchwyt na brelok i chciałbym kupić nową obudowę i przełożyć graty z jednego z nich. Czy ta obudowa będzie dobra: http://moto.allegro.pl/obudowa-pilot-kluczyk-scyzoryk-grot-vw-gratis-i1867374578.html czy raczej kupić cały oryginał: http://moto.allegro.pl/obudowa-pilot-kluczyk-scyzoryk-grot-vw-gratis-i1867374578.html
-
falujące obroty pasek 19tdi 131km.
adiadrian odpowiedział dawidzio21 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam. U mnie wzrastały obroty na jakieś 1100 co jakiś czas, VAG pokazał błąd czujnika temp G62, kupiłem nowy za 60zł oryginalny, koloru zielonego i wszystko wróciło do normy. -
Witam, wczoraj miałem taki przypał: Jechałem sobie jakieś 60km/h i gość przede mną gwałtownie shamował i skręcił, więc i ja zahamowałem na tzw stopa i pedał hamulca nie oddał tylko się zaciął i koła zablokowało. Po około 2min stania na środku drogi, wciskania pedału i delikatnego podjechania do tyłu puściło. Później normalnie dojechałem do domu ale bez gwałtownego hamowania i było ok. ALe dziś podczas jazdy na uczelnie czułem jakby hamulec delikatnie trzymał i w pewnym momencie zapaliły się kontrolki abs i esp, lecz po kilkunastu metrach zgasły. Koła były ciepłe ale za ciepłe jak na jazdę po mieście więc myślę że to wina serwa, pytałem kolegi mechanika i jego wstępna diagnoza to też serwo. Co wy na to?
-
witam. wymieniłem właśnie IC w swoim passacie ponieważ był pęknięty od spodu i powietrze spierdzielało przez niego, jeżdziłem tak około miesiąca poczym teraz założyłem dobry lecz jeszcze jestem na etapie wymiany rozrządu i auto stoi. Słyszałem taką opinię że jeśli pękł mi IC to musiało być to spowodowane czymś a konkretnie zapieczeniem łopatek lecz objawów jako takich nie było(brak notlauf-ów) i czy takie przypuszczenia mogą być słuszne bo jeśli tak to szkoda żeby mi następny IC rozpruło?
-
system DSP w navigacji MFD wersja D
adiadrian odpowiedział Marios → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Już wszystko ogarnąłem, rozdarłem cały bagażnik i doszedłem o co kaman. Po prostu jakiś kozak podpiął kable od tych co szły z DSP do MFD i takim sposobem były połączone dwa razy, raz do DSP i drugi raz do MFD. Wywaliłem tą instalacje co szła do MFD, włączyłem funkcje DSP i wszystko hula aż miło. Dzięki jeszcze raz za wszelkie info! -
system DSP w navigacji MFD wersja D
adiadrian odpowiedział Marios → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
znalazłem je w boczku po lewej stronie bagażnika tam gdzie mam wzmak i zmieniarkę lecz są głęboko schowane i musze cały boczek ściągnąć żeby je sprawdzić. -
system DSP w navigacji MFD wersja D
adiadrian odpowiedział Marios → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Witam. Dzięki za podpowiedz, okazało się że wszystkie kable już były podłączone tak jak na obrazku, na liczniku wszystko pokazuje jak należy. Tylko teraz nie wiem gdzie szukać połączenia głośników z DSP? -
system DSP w navigacji MFD wersja D
adiadrian odpowiedział Marios → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Miałem wpiętą brązową wtyczkę, ale kable w niej(od głośników)wyglądają na nieoryginalne (widać na foto nawet), a w aucie miałem wcześniej na 100% MCD bo mam wolną wtyczkę czerwoną. I teraz zgłupiałem trochę bo nie wiem gdzie te kable z brązowej wtyczki mają być tak żeby to współgrało z MFD? -
zmiana nawigacji z MCD na MFD
adiadrian odpowiedział poldeczek1 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Witam. Po prześledzeniu instalacji od navi w moim passacie doszedłem do wniosku że oryginalnie była zamontowana w nim navi MCD, obecnie jest MFD ale nie czyta mi polskiej mapy i wyświetla kod 102 czyli wersja A lub B. Mam też procesor DSP Nokia z którym jest problem, opisałem go tu: http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=1247585&postcount=58 Ale sądze że ten problem wynika z tego że navi jest zmieniona, a ta wtyczka jest nigdzie nie podłączona. / Mam racje? Podpowiedzcie coś bo chce dojść z tym do ładu i składu żeby wszystko działało jak powinno.Navi prawdopodobnie zamienie na wersję D. Dodam też że licznik mam full FIS. -
Zamiana nawigacji MCD na MFD, podłączenie MFD
adiadrian odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
Witam. Po prześledzeniu instalacji od navi w moim passacie doszedłem do wniosku że oryginalnie była zamontowana w nim navi MCD, obecnie jest MFD ale nie czyta mi polskiej mapy i wyświetla kod 102 czyli wersja A lub B. Mam też procesor DSP Nokia z którym jest problem, opisałem go tu: http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=1247585&postcount=58 Ale sądze że ten problem wynika z tego że navi jest zmieniona, a ta wtyczka jest nigdzie nie podłączona. Mam racje? Podpowiedzcie coś bo chce dojść z tym do ładu i składu żeby wszystko działało jak powinno.Navi prawdopodobnie zamienie na wersję D. -
witam. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaką mam wersje navi. Po wciśnięciu klawiszy 3 i 6 ukazuje się to:
-
system DSP w navigacji MFD wersja D
adiadrian odpowiedział Marios → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Witam. Mam problem z procesorem DSP Nokia w moim Passacie. Mianowice gdy kupiłem auto, DSP było odłączone(wtyczki były wypięte), więc to podłaczyłem i za każdym razem gdy navi się uruchamiała słychać było pyknięcie czyli włączenie go w bagażniku więc myślałem że jest ok. Ale gdy poczytałem w tym temacie dowiedziałem się, że do sukcesywnego działania trzeba go aktywować przyciskiem 2 tak żeby pojawiał się napis DSP. Tak też uczyniłem lecz wtedy dźwięk dostał fatalnej barwy i wszystko zaczęło chrypieć. Czy to oznacza że procesor jest uszkodzony? po ponownym wcisnięciu 2 i uruchomieniu radia wszystko wróciło do normy. -
Czy lusterka w Golfie IV i Passacie B5 były takie same?
-
kresek fajnie Ci to wyszło, zapodaj foty rzeźby pod maską. PS fajnie masz zderzak wygładzony a halogeny to może z polo?
-
ale jak zalozysz na rdze to pozniej dziury Ci pod tymi plastikami wypadna...
-
Jaką końcówkę drążka kierowniczego polecacie???
adiadrian odpowiedział djmaniek3 → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
febi padły u mnie po 15tys km ale na sportowym zaiasie i niskim profilu, teraz TRW założyłem. -
wywala bezpiecznik od liczika,światła w kabinie i centralnego
adiadrian odpowiedział jnahib → na temat → Elektryka, oświetlenie
u mnie sie tak dzialo rok temu, w boczku bagaznika trzymam gasnice i przetarla mi ona kabel idacy do wtyczki od haka i bylo zwarcie... -
zwykly czarny spray tylko matowy, wytrzec dobrze papierem wodnym ij est gitara.
-
camell990 chociazby wlasnie wczoraj takei zapodal. gotowe 65zl
-
dokladnie kumpel skonczyl 21 ma CE 3 miechy,kurs zrobiony ale obdzwonil i zjezdzil wszystkie firmy i nic. 1. powiedzieli mu ze nie ma doswiadczenia 2. po upadku transu tak jak pisze mlody jest duzo kierowcow ze stazem, dla mlodych nie ma miejsc.
-
camell mowilem Ci że pasuje na 100%! zuczkowi chodzi o plastik na dole skorzanego mieszka ktory wciska sie w tunel: Twoja plastikowa rączka nie przeda sie przy podłokietniku.
-
może załóż temat o swoim aucie w dziale Mój passat?
-
wszystkie Pacyfici to CLe bo każdy Pacyfic nie miał malowanych listw.
-
http://allegro.pl/item578195093_tempomat_passat_b4.html adams tempomat do benzyniaka, jest tego troche. A do diesla tylko manetka, wiązka, aktywacja i śmiga.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 9
