- Co nowego w tym klubie
-
Mateusz87 dołączył do klubu
-
? jak zawsze ?
-
Spot Olsztyn - info pierwszy post
Termosik odpowiedział Wally → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Ja zaglądam ,ale też nie często.Może jeszcze ktoś?? -
siemano , zagląda ktoś jeszcze tutaj ? są jacyś forumowicze z regionu jeszcze ?
-
Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie
piotrazy odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Witam Wszystkich po dłuuuuuuuugiej nieobecności. (praca,bardziej wyjazd z nią związany) Poszukuję dobrego sprawdzonego warsztatu specjalizującego się w VW. Wiadomo przede wszystkim uczciwego i rzetelnego.jeśli stwierdzą że coś wymaga naprawy/wymiany to tak jest i że to zrobili. Na chwilę obecną potrzebuję wymiany oleju w skrzyni DSG i chyba filtra w niej. Oraz "Magików" od programowania,również DSG.chodzi mi o zmianę momentów zmiany przełożeń. Teraz zauważyłem że Forum raczej nie żyje ? -
piotrazy dołączył do klubu
-
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
Asia odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Witaj ? Powodzenia z Passatem ? -
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
elblagB5 odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Witam wszystkich, mam na imię Leszek ,jestem z Elbląga .Mama zamiar uzyskać informacje na temat mojego Paska ,które będą przydatne do utrzymania przy życiu tego staruszka. Jest on ze mną od 2010roku i nigdy mnie nie zawiódł. Ma na liczniku440 kkm .Przejechał ze mną całą Europę. Był we wszystkich(za wyjątkiem Portugalii i Grecji) krajach .Czas teraz odpłacić się opieką nad nim, dlatego liczę na waszą pomoc, w sytuacjach ,w których moja wiedza jest nie wystarczająca. Jeżeli będę mógł służyć pomocą-chętnie pomogę .Pozdrawiam Leszek -
elblagB5 dołączył do klubu
-
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
Asia odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Bry ? -
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
roqs odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
a kuku -
roqs dołączył do klubu
-
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
Asia odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Szczęśliwego Nowego Roku ? -
Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie
pioters odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Cześć, kojarzycie kto w Olsztynie mógłby mi zregenerować ślimaka / taśmę od poduchy kierowcy? -
Kamilozo dołączył do klubu
-
Termin możemy dostosować, a nabytek cóż... Nie ma się czym chwalić ?
-
Spot Olsztyn - info pierwszy post
Termosik odpowiedział Wally → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Można ogarnąć jakieś spotkanie,tylko czy terminy będą się zgadzały. Pewnie chciałabyś się pochwalić nowym nabytkiem.? -
Dawno nie byłam w Olsztynie może jakiś spocik? @arkady375 @yogiboy @Termosik co Wy na to?
-
Dawid36rr dołączył do klubu
-
Większy odzew miałbyś na fb niż tu.
-
Spot Olsztyn - info pierwszy post
Termosik odpowiedział Wally → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Ja zaglądam codziennie ?️? -
Spot Olsztyn - info pierwszy post
arkady375 odpowiedział Wally → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
No Kierowniczka zagląda inni mają ... -
Hmmm.... Pytanie tylko czy ktoś tu jeszcze zagląda?
-
Spot Olsztyn - info pierwszy post
arkady375 odpowiedział Wally → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Jakiś spot na koniec 2021 roku? -
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
arkady375 odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Hallo hallo cicho głucho tu przez rok czy jeszcze ktoś tu zagląda? -
Peter_03 dołączył do klubu
-
lyju dołączył do klubu
-
Bornv3 dołączył do klubu
-
Bartek303 dołączył do klubu
-
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
Asia odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Szczęśliwego Nowego Roku ? -
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
pioters odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Ma ktoś może nasadkę oo obrobionych śrub? 17tkę? -
SPOTkanie Międzyregionalne Małe Leźno 2020
gonzo3553 odpowiedział Asia → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
My również dziękujemy za wspaniałe spotkanie -
SPOTkanie Międzyregionalne Małe Leźno 2020
kaper65 odpowiedział Asia → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Asia melduje się z domu, dzięki za imprezkę,opoczywaj i do usłyszenia?? -
Hafun dołączył do klubu
-
SPOTkanie Międzyregionalne Małe Leźno 2020
Asia odpowiedział Asia → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Dopisane Ogłoszenia parafialne: Ostatnio mamy znów wzrost zachorowań i mam nadzieję, że nie będzie żadnych zakazów, które uniemożliwiły by nam to spotkanie. Jeśli doszłoby jednak do takiej sytuacji i impreza nie odbyłaby się oczywiście zwracamy wszystkim wpłacone środki. Dodatkowo przypominam, że obowiązuje nas reżim sanitarny czyli dezynfekcja w każdej postaci zalecana -
SPOTkanie Międzyregionalne Małe Leźno 2020
kaper65 odpowiedział Asia → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Asia zapisz i nas kaper65+Beatą ,piątek - niedziela?
