Jump to content

gonzo3553

 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Samochód

 • Generacja
  B5
 • Silnik
  B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
 • Rok produkcji
  2003

Recent Profile Visitors

420 profile views
 1. XV ZLOT OGÓLNOPOLSKI VW-PASSAT.PL ZARZECZE ( Koło Żywca ) 19-21.VI.2020 http://wczasy-neptun.pl/ Harmonogram zlotu DZIEŃ 1 ( Piątek ) - Zakwaterowanie 14-18 zaraz po przyjeździe zapraszam na żurek z dodatkami wydawany do 20 - 20 Ognisko z kiełbaskami ( w cenie ) oraz własny alkohol przy własnej muzyce DZIEŃ 2 ( Sobota ) - Śniadanie ( szwedzki stół ) w godzinach 9-11 - ( ... ) ( chwilowo brak pomysłu może jakieś konkursy, albo czas wolny, może jakieś sugestie ... 😎 - Obiad od 14 na obiad Kwaśnica, pieczeń ze schabu nadziewany pieczarkami, zestaw surówek oraz ziemniaki i kluski śląskie . ( ... ) ( chwilowo brak pomysłu może jakieś konkursy, albo czas wolny, może jakieś sugestie ... 😎 - Wieczorem grill pod wiatą ( ZAKAZ SPOŻYWANIA POD WIATĄ I W RESTAURACJI WŁASNEGO ALKOHOLU OŚRODEK W ZAMIAN OFERUJE LANE PIWO W CENIE LUB MOCNIEJSZE ALKOHOLE ZA DOPŁATĄ ) Na grillu będzie serwowane ( Karczek, szaszłyk, golonko, kiełbaski, kaszanka ( można wybrać max 3 sztuki (Warunek ośrodka )) a bez limitu kapusta zasmażana z grzybami, duszonki, oscypek, warzywa z grilla, tzatziki, musztarda, ketchup, pieczywo. Wiata posiada własny sprzęt ma gniazda USB i AUX DZIEŃ 3 ( Niedziela ) -Śniadanie ( szwedzki stół ) w godzinach 9-11 wykwaterowanie. Jeszcze raz powtarzam zakaz spożywania własnego alkoholu pod wiatą i w restauracji w innych miejscach jest akceptowany, np. w domkach, na ognisku, pod chmurką. Cena os. dorosła - 300 zł dzieci do lat 4 gratis dzieci w wieku 4-10 - 200 zł Koszulki zlotowe ( już mam wstępny projekt ), później. Domki 5 osobowe i każdy "domek" odpowiada za potencjalne uszkodzenia domku. Ośrodek przyjmie do 150 osób, czym więcej osób tym większa szansa że ośrodek będzie tylko dla nas. dla osób chętnych za dopłatą na miejscu w obsłudze hotelowej rowery wodne lub kajaki, basen, rejs statkiem po jeziorze. PS. Osoby które chcą przyjechać z psem, bądź innym zwierzęciem proszone są o kontakt ze mną abym wiedział ile zwierząt planuje przyjechać. Zapisy do końca lutego 2020 a wpłaty od 1 do 31 marca 2020, przelewem. oczywiście nie muszę dodawać, że na terenie ośrodka panuje zasady ośrodka . Na koniec chciałbym podziękować za wsparcie mojej inicjatywy którą nieśmiało zapowiadałem na XIII oraz potwierdzałem na tegorocznym Spocie. Oczywiście na większość potencjalnych pytań odpowiem czym prędzej.
 2. Zastanawiam się czy nie przyjechać w tym miesiącu na spot, tylko nie wiem czego się spodziewać,
 3. Jak sądzicie, i co za tym przemawia? Link do ogłoszenia https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/passat-3b-pick-up/1221180768-216-18597
 4. Ja + 3 czyli w sumie 4. I za 4 osoby zapłaciłem
 5. mała poprawka, przepraszam za kłopot, ta dodatkowa 5 osoba nie da rady jechać. Czyli tak jak było za pierwszym razem Ja + 3 . Jeszcze raz przepraszam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy