Skocz do zawartości
Gość marcin7927

Wymiary tarcz hamulcowych B5

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje wymiane tarcz i klockow w aucie, wg ETKI online wynika ze mam z przodu tarcze 288X25MM GEOMET i zaciski ATE, a z tylu LUCAS 245X10MM. Chcial bym sie upewnic czy dobrze patrze, moj vin: WVWZZZ3BZYE413840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim podepne sie pod temat rozmiaru tarcz. Moj nr to WVWZZZ3BZ3P395335 czy moze mi ktos powiedziec jaki mam rozmiar tarcz i typ zacisku(ate czy lucas). Probowalem znalesc info w ETCE ale chol..a nie moge sie polapac co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg ETKI online wynika ze mam z przodu tarcze 288X25MM GEOMET i zaciski ATE, a z tylu LUCAS 245X10MM.

No i dobrze wynika. :ok:

 

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:57 ----------

 

czy moze mi ktos powiedziec jaki mam rozmiar tarcz i typ zacisku

Przód 288x25 zacisk ATE

Tyl 245x10 zacisk LUCAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, z tematu "wymiana tarczy i klocków" zrobił się podrozdział "prośba o numery części etka..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh, z tematu "wymiana tarczy i klocków" zrobił się podrozdział "prośba o numery części etka..."

 

Myślę ze jednak nie. Były próby "jakie mam klocki i tarcze" ale na razie głównie kreci się naokoło wymiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spox, teraz temat się zmienił i ma to ręce i nogi ;)

Edytowane przez Desper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za szybka odpowiedz GURAL.Przymierzam sie do wymiany tarcz i klockow ale najpierw musze troche kaski i informacji uzbierac. Duzo ludzi na forum poleca taki zestaw tarcze Zimmermann Sport, klocki Ferodo DS+nowy plyn hamulcowy oczywiscie.Chyba sam osobiscie sie na niego skusze.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przymierzam sie do wymiany tarcz i klockow ale najpierw musze troche kaski i informacji uzbierac. Duzo ludzi na forum poleca taki zestaw tarcze Zimmermann Sport, klocki Ferodo DS+nowy plyn hamulcowy oczywiscie.Chyba sam osobiscie sie na niego skusze.Pozdrawiam

:nono

Tutaj masz temat o klockach ->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=5974&highlight=jakie+klocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wlepie mam 1ZC - czyli tarcze przód 282,5mm (282,5 - 288). Wymieniam komplet z przodu i teraz czy mogę zamiennie je montować (tzn np zamontować 282,5) czy też skoro mam 288mm to muszę się tego trzymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Muszę wymieć tarcze z przodu mojego paska , ale sprzedawca nie potrafi mi określić jaki rozmiar ma mi sprzedać twierdzi że były montowane trzy rozmiary w moim roczniku, proszę o pomoc jaki rozmiar mam kupić . Mój Passat jest z 2001r kombi silnik AVB , nr VIN WVWZZZ3BZ1E162842

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale sprzedawca nie potrafi mi określić jaki rozmiar ma mi sprzedać twierdzi że były montowane trzy rozmiary w moim roczniku, proszę o pomoc jaki rozmiar mam kupić .

288x25 zaciski ATE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinny pasować wg. tego co jest w ogłoszeniu to pasują, wymiary też się zgadzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz takie pytanie, nadają się one czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak a czemu miały by się nie nadawać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz takie pytanie, nadają się one czy nie?

poczytaj/poszukaj i nie zaśmiecaj tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten komplet TRW, który podałeś w drugim linku są do modelu przed fl do twojego będą troche droższe . osobiście jeżdżę na komplecie TRW i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności