Skocz do zawartości
Gość marcin7927

Wymiary tarcz hamulcowych B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lewian
witaj dzięki ze chcesz mi pomoc ale naprawdę mam niezły kosmos z tymi moimi hamulcami oto mój vin WVWZZZ3BZWE158081 SILNIK AFN modelowo 98 ale pierwsza rejestracja wrzesień 97

 

No więc tak, auto z fabryki wyjechało na tarczach 282,5, jeśli nie przeszło żadnych przeszczepów to powinno mieć takie nadal.

 

W razie czego:

- tarcze hamulcowe

- klocki hamulcowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za sprawdzenie i takie tez sa bo większe mi nie wchodzą w zacisk a pozatym caly czas serwisowane było u Niemca mam potwierdzone ksiazka i wypisami z aso czyli po prostu wcisnęli mi jakies tarcze od innego auta bo powiezchnia hamujaca czyli gdzie tra klocki jest o centymetr mniejsza niż wymiar klocka szkoda ze wyrzuciłem paragon bo bym zdjol i rzucil mu to na lade w końcu ich wina ze musze jeszcze raz nowy zestaw kupywac pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także poproszę o wymiary tarcz przód i tył

B5 Synchro AFN

WVWZZZ3BZYE002901

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o wymiary tarcz przód i tył. Passat B5 1.6 AHL 1997. Numer VIN: WVWZZZ3BZWE010161

 

PS. Z tego co pamiętam było to 280 x 22 mm na przód, jednak nie jestem pewien. Mam pytanie czy pasować będą 288x25?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian
Witam, proszę o wymiary tarcz przód i tył. Passat B5 1.6 AHL 1997. Numer VIN: WVWZZZ3BZWE010161

 

PS. Z tego co pamiętam było to 280 x 22 mm na przód, jednak nie jestem pewien. Mam pytanie czy pasować będą 288x25?

 

Info na PW ;)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,proszę o informację o wymiarach tarcz do Passata B5 aeb 1.8t VIn : wvwzzz3bzve035928

Ewentualnie jaki byłby koszt tarcz plus klocki.

Interesują mnie trw.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian
Witam,proszę o informację o wymiarach tarcz do Passata B5 aeb 1.8t VIn : wvwzzz3bzve035928

Ewentualnie jaki byłby koszt tarcz plus klocki.

Interesują mnie trw.

Pozdrawiam :)

 

Odpowiedź na PW ;)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Bardzo prosze o podanie wymiaru przednich tarcz wg.mojego vin WVWZZZ3BZYX061311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian
Witam.Bardzo prosze o podanie wymiaru przednich tarcz wg.mojego vin WVWZZZ3BZYX061311

 

Info na PW.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo bym prosił o wymiar przednich bo po wjechaniu w głębszą wodę trochę je pokręciło.

 

VIN: WVWZZZ3BZYE414823

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

prosilbym o wymiar przednich tarcz.. probowalem mierzyc ale sa tak skorodowane ze wyniki wychodzily rozne..

 

passat b5 fl 2002 1.8t awt vin: WVWZZZ3BZ2E377773

pozdrawiam z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian
Witam, bardzo bym prosił o wymiar przednich bo po wjechaniu w głębszą wodę trochę je pokręciło.

 

VIN: WVWZZZ3BZYE414823

 

Z góry dziękuję.

 

witam

prosilbym o wymiar przednich tarcz.. probowalem mierzyc ale sa tak skorodowane ze wyniki wychodzily rozne..

 

passat b5 fl 2002 1.8t awt vin: WVWZZZ3BZ2E377773

pozdrawiam z gory dziekuje

 

 

Odp na PW ;)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Również prosiłbym o wymiar przednich tarcz. Mój Vin to WVWZZZ3BZXP470879. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o podanie wymiarów tarcz przód i tył (oraz ewentualny dobór klocków) do passat 2003 r. AVF 131KM, nr VIN - WVWZZZ3BZ4E135552.

Dzięki i pozdrawiam.

Lutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy,

 

Jeżeli można to i ja bym prosił o wymiar przednich tarcz. Z góry serdeczne dzięki !

 

VIN: WVWZZZ3BZYP048955

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian
Witam.

Proszę o podanie wymiarów tarcz przód i tył (oraz ewentualny dobór klocków) do passat 2003 r. AVF 131KM, nr VIN - WVWZZZ3BZ4E135552.

Dzięki i pozdrawiam.

Lutek.

 

Witam koledzy,

 

Jeżeli można to i ja bym prosił o wymiar przednich tarcz. Z góry serdeczne dzięki !

 

VIN: WVWZZZ3BZYP048955

 

Na PW info ;))

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógłby ktoś podać wymiary moich tarcz? Passat B5 1.9 tdi pierwsza rejestracja 27.01.1999 r. vin WVWZZZ3BZXP309569. Jeszcze po czym stwierdzić czy silnik AFN czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy mógłby ktoś podać wymiary moich tarcz? Passat B5 1.9 tdi pierwsza rejestracja 27.01.1999 r. vin WVWZZZ3BZXP309569. Jeszcze po czym stwierdzić czy silnik AFN czy nie?

silnik po vineie masz napewno AFN

tarcze msz 288 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje tarcze?? silnik tdi AGR VIN:WVWZZZ3BZWE196649, czy będą te same co w 1.8 i 1.6?? rok pojazdu-1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Może i mi koledzy podpowiedzą jakie tarcze na przód? WVWZZZ3BZXP201916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności