Skocz do zawartości
jedrus

Co Ci sie nie podoba w passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwuje mnie, że w czteroletnim passacie pasy zwijają się gorzej niż w trzynastoletnim daewoo. Ja z mężem jeszcze uważamy, ale małe z tyłu często zatrzaskują drzwi z pasem na zewnątrz - porażka:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pasy zwijają się gorzej niż w trzynastoletnim daewoo
To racja, w 12letniej Nexii pasy śmigają aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje mnie, że w czteroletnim passacie pasy zwijają się gorzej niż w trzynastoletnim daewoo. Ja z mężem jeszcze uważamy, ale małe z tyłu często zatrzaskują drzwi z pasem na zewnątrz - porażka

 

Na forum podane jest "lekarstwo" na ta dolegliwosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje wiecznie brudne plecy auta oraz dzisiaj zamarzły mi dwa zamki. Otworzyłem drzwi z trudem ale niedało rady ich zamknąć. Dopiero polanie zamków gorącą wodą dało ulgę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

o jaki fajny temat. Mi się nie podoba to że lusterka się nie składają i że jak w każdym VW chyba plastiki skrzypią :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał a-ha

pasy zwijają się gorzej niż w trzynastoletnim daewoo

 

To racja, w 12letniej Nexii pasy śmigają aż miło

Szyby nie wybiją;) ale to nie zmienia faktu, że i w passacie i w nexii trzeba pasom pomagać, żeby się schowały. A ze wzgledu na wiek i klase passata uważam, że w jego przypadku to porażka :wstyd: .

 

Na forum podane jest "lekarstwo" na ta dolegliwosc...

A dzieki! Przeglądałam i wiosną wypróbuję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopiero polanie zamków gorącą wodą dało ulgę.

 

No to żeś pokazał :rotfl: Szyba jak zamarznie też gorąca wodą lejesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie denerwuje wiecznie brudne plecy auta oraz dzisiaj zamarzły mi dwa zamki. Otworzyłem drzwi z trudem ale niedało rady ich zamknąć. Dopiero polanie zamków gorącą wodą dało ulgę.

No to następnym razem bez palnika się nie obejdzie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczne tak:

-zawieszenie jeden wielki minus

-siedzenia przesuwane na linkę (w zależnosci od rocznika) (linka ma taki plastik, który ulega złamaniu

-światła przód (marna widoczność)

 

narazie tylko tyle:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chamulec ręczny a w sumie jego brak i za dużo przycisków

 

"ręczny" a raczej jego brak odchęca od B6, szczególnie, że elektroniczny ma czasem fanaberie... Dużo przycisków to jest w citroenach (np. nowe C5) czy w nowym accordzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MARECKI 85

polewacie zamki gorącą wodą ? kurde ja tam mam taką małą buteleczkę z olejem maszynowym, biorę na kluczyk kilkakrotnie i kilkakrotnie też przekręcam. Nic mi nie zamarza - chyba że sama klamka to od jakiegoś czasu stosuje silikon w sprayu, tak jak do uszczelek.

 

a co mnie jeszcze wkurza w B4 ? hmmmm może wlasnie te pasy - nie wracają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, do tego co tu kiedyś napisałem dodam jeszcze głośno i brzydko zamykającą się klapę bagażnika. Nieelegancki ten trzask!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymien zamek na nowy to nie dosc ze bedziesz zamykał jednym palcem to jeszcze dzwiek bedzie prawie niesłyszalny:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieelegancki ten trzask!

jaki trzask?

 

głośno

ja chyba ogłuchłem :)

 

brzydko zamykającą się

to jak powinna ładnie? rikoszetem czy ruchem po spirali? :P

 

 

wymien zamek na nowy to nie dosc ze bedziesz zamykał jednym palcem to jeszcze dzwiek bedzie prawie niesłyszalny

zamek i teleskopy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nowości tak jest.

Zamknięcie nie jest miękkie, a sama klapa chodzi bardzo lekko, teleskopy są w bdb stanie.

Jeśli nie rozumiecie o co mi chodzi to porównajcie sobie jak zamykają się drzwi w tanich samochodach a jak w tych droższych. To samo jest z bagażnikiem i dokładnie to miałem na myśli - tak więc nie podoba mi się to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację, widocznie moja klapa jest jakaś dziwna bo zamyka się kulturalnie, cicho i bez trzasków. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany, po co ta złośliwość.

Moja nie zamyka się z trzaskami, nie jest uszkodzona, napisałem już powyżej o co mi chodzi i mam prawo do swojego subiektywnego zdania. Zamykanie bagażnika w Passacie B53B mogłoby być po prostu bardziej eleganckie - to mi się nie podoba w Passacie i o tym jest ten temat a nie o tym jak zamyka się moja klapa a jak Twoja.

Peace! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Mateusz, Mateusz... ;) Ale moja klapa jest w porównaniu do Twojej dziwna, bo jest wygłuszona, cięgna od zamków owinięte taśmą parcianą, zmieniona guma przy zamku aby nie dzwoniła... Trzeba zacząć przeglądać tematy na forum. :P Jeśli Cię to denerwuję to radzę dobrać sie do klapy. ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu się z Tobą w 100% zgadzam!

Zamiast marudzić to się powinienem za nią wziąć - a zaległości już na temat Twojej nadrobiłem właśnie - zacna robota! :)

Się zawzięliśmy na tą klapę Witek, nie ma co wojować, 3maj się! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"bujający sie fotel kierowcy - nie wiem co mozna z nim począć"-podejrzewam że chodziło o B3,B4 sprawdź jak wyjmiesz fotel z rynienki czy na prowadnicy fotela jest taki biały plastik-jak nie ma kup i nie będzie bujało !

Passat B6-ręczny hamulec jak wiecie w guziku-zimą nie ma jazdy czasami trzeba lekko dupe nadrzucić i nie ma jak a drugie- klocków z tyłu nie wymienisz bez komputera !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności