Skocz do zawartości
jedrus

Co Ci sie nie podoba w passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapsun

Jakosci wykończenia tapicerki, i rozłożenia mas przód / tyl - katastrofa, silnik przed mcpharsonami - dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego merc i bmw umieszczają silniki za przednią osią ;) TO na prawdę czuć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun
Właśnie dlatego merc i bmw umieszczają silniki za przednią osią ;) TO na prawdę czuć!

Wiem bo wcześniej jezdzilem praktycznie tylko bmw i czuc ta różnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak matematycznie wygląda rozkład mas przód / tył w B5, ale jak dla mnie to przynajmniej kombi ma wyjątkową skłonność do nadsterowności jak na FWD. Na śliskiej nawierzchni potrafi zamajtać tyłem na zakręcie aż miło. Nigdy czegoś takiego w przednionapędowym aucie nie doświadczyłem :swirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po niecałym tygodniu użytkowania Passata wkurza niemiłosiernie małe prawe lusterko. Nie wiem kto wpadł na ten pomysł ale powinien dostać nagrodę specjalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego merc i bmw umieszczają silniki za przednią osią

bo są tylnionapędowe... jak i np opel omega, chodzi o dociążenie tylnej osi

jak dla mnie to przynajmniej kombi ma wyjątkową skłonność do nadsterowności jak na FWD

oj niepowiedziłabym;) mi zawsze przód jedzie poza zakręt i też w kombi, a na mokrym to mozna się już nieźle tak przejechac:umm

tylem mi jaloś ciężko zarzucić w passacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotele strasznie długo grzeją (przynajmniej u mnie) trzeba czekać ponad 1 min aby coś było czuć tez tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fotele strasznie długo grzeją (przynajmniej u mnie) trzeba czekać ponad 1 min aby coś było czuć tez tak macie ?

 

Też to zauważyłem, że trzeba poczekać około minuty ;) Co prawda mi to w żaden sposób nie przeszkadza :)

 

PS. W audi fotele cieple robią się, co najmniej, dwa razy szybciej - ot ciekawostka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też to zauważyłem, że trzeba poczekać około minuty ;) Co prawda mi to w żaden sposób nie przeszkadza :)

 

PS. W audi fotele cieple robią się, co najmniej, dwa razy szybciej - ot ciekawostka ;)

 

A w nowych VW czy Audi to ciepło czuć już po kilku sekundach :) Ciekawe czy to wina foteli czy ten typ tak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie po niecałym tygodniu użytkowania Passata wkurza niemiłosiernie małe prawe lusterko. Nie wiem kto wpadł na ten pomysł ale powinien dostać nagrodę specjalną.

 

Też to miałam, ale mimo wszystko chyba kwestia przyzwyczajenia. Wizualnie jeszcze mi trochę przeszkadza, użytkowo już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez yacajackowski

Mnie po niecałym tygodniu użytkowania Passata wkurza niemiłosiernie małe prawe lusterko. Nie wiem kto wpadł na ten pomysł ale powinien dostać nagrodę specjalną.

Też to miałam, ale mimo wszystko chyba kwestia przyzwyczajenia. Wizualnie jeszcze mi trochę przeszkadza, użytkowo już nie.

Wymienić na duże, poszukać trzeba to i w kolorze się dorwie za małe pieniążki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ginące zaślepki lewarka w progu :mlotkiem

 

i osłony relingów! o! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ginące zaślepki lewarka w progu :mlotkiem

 

Najszybciej to one giną na myjce bezdotykowej :fajny Po prostu odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najszybciej to one giną

... ale po nocy pod blokiem. :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności