Skocz do zawartości
fazi

Domykanie szyb z pilota (Moduł Komfortu)

Rekomendowane odpowiedzi

ponawiam pytanie odnośnie zrobienia otwierania szybek z pilota, okolice Płocka, napewno się dogadamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mój problem polega głównie na nietypowym numerze modułu komfortu 3B0 959 796 K.

 

Czy ktoś wie jakie zmienić adresy w pamięci tego modułu, aby uaktywnić domykanie okien z pilota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz ktoś wcześniej pytał........nie ma szans dobrac sie do tego przez USB ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo mnie sie nie chce z tym bawić nie mam czasu

 

Przy takim podejściu do sprawy nie wiem czy któremuś z szanownych forumowiczów zechce się znaleźć CZAS żeby Ci pomóc.

 

Tak jak juz ktoś wcześniej pytał........nie ma szans dobrac sie do tego przez USB ??

 

Niestety nie , DOS nie widzi portu USB tylko COM.

Edytowane przez gbels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

mój problem polega głównie na nietypowym numerze modułu komfortu 3B0 959 796 K.

 

Czy ktoś wie jakie zmienić adresy w pamięci tego modułu, aby uaktywnić domykanie okien z pilota?

 

Spróbuj jak z innymi modułami.

Tylko zapmiętuj (lub lepiej zapisuj ;-)) co, gdzie zmieniasz, tak abyś mógł cofnąć zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak juz ktoś wcześniej pytał........nie ma szans dobrac sie do tego przez USB ??

 

Najprawdopodobniej się da a nawet powinno, z tym że sam osobiście bym tego nie próbował. Nie będę wnikał w techniczne szczegóły - w pewnych specyficznych warunkach mógłbyś uszkodzić sterownik.

 

Szyby programuje się raz - naprawdę lepiej załatwić od kogoś laptop + VAG na RS232 i nie martwić się że coś ....

 

Jeżeli ktoś jest z regionu Krakowa to mogę pomóc w przeprogramowaniu sterownika. Mam sprzęt i wszystko czego potrzeba.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez artuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy takim podejściu do sprawy nie wiem czy któremuś z szanownych forumowiczów zechce się znaleźć CZAS żeby Ci pomóc.

 

to nie o to chodzi po pierwsze nie mma portu COM w lapku po drugie nie mam czasu po trzecie nie wiem dokładnie jak to zrobic i nie chce zniszczyć sobie modułu komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość faza213

Witam Wszystkich

 

 

Można uaktywnić domykanie szyb przez port USB i to automatycznie w ciągu paru sekund.

Ściągamy sobie czeski programik MKM - jest darmowy wymaga tylko rejestracji (po wysłaniu numeru zainstalowanego programu otrzymujemy na maila kod aktywacyjny)

Strona:

http://www.motordiag.cz/mkm

Pobieramy:

http://www.motordiag.cz/download/MKMSetup.exe

Rejestrujemy:

http://www.motordiag.cz/mkm/aktivace.php

Instalujemy, uruchamiamy i klikamy na okienko „Aktivace oken”

i już :P :p

 

W jakich rocznikach działa można doczytać na ich stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czekam na klucz aktywacyjny.Gdyby to zadzialalo to bylo by ostrrroooo!!!!

 

Probuje robic aktywacje okien i wyskakuje mi okienko z komunikatem:

Aktivace funkce zatim neni podporovana pro tento model ridici jednotky komfortniho systemu (46)!!!

W okienku KODOVANI wyskakuje mi nr.4097 a w okienku WORKSHOP CODE wyskakuje 28

Edytowane przez kazio
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość faza213

Ta wersja programu działa od modelowego rocznika 2001

Piszą, że w planach jest wersja Motordiag Komfort Manager FULL 2.0 która będzie działać na więcej modeli – przynajmniej ja tak zrozumiałem

http://www.motordiag.cz/mkm/full/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko super tylko co to znaczy i co mam tam wpisac? :

 

Zadejte sériové číslo:

 

Kod do rejestracji i emaila masz tam wpisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich

 

 

Można uaktywnić domykanie szyb przez port USB i to automatycznie w ciągu paru sekund.

Ściągamy sobie czeski programik MKM - jest darmowy wymaga tylko rejestracji (po wysłaniu numeru zainstalowanego programu otrzymujemy na maila kod aktywacyjny)

Strona:

http://www.motordiag.cz/mkm

Pobieramy:

http://www.motordiag.cz/download/MKMSetup.exe

Rejestrujemy:

http://www.motordiag.cz/mkm/aktivace.php

Instalujemy, uruchamiamy i klikamy na okienko „Aktivace oken”

i już :P :p

 

W jakich rocznikach działa można doczytać na ich stronie.

 

dzieki wielkie zrobiłem jak mówiłes i działa szkoda ze sie same nie podnoszą tylko trzeba trzymać przycisk ale super wielkie dzieki:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie zrobiłem jak mówiłes i działa szkoda ze sie same nie podnoszą tylko trzeba trzymać przycisk ale super wielkie dzieki:D:D:D:D:D:D

 

czy to zadziała z kablem hex-can ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie wiem ja kupiłem kabel razem z programem Polski VAG i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.korycki

Probowalem Hex-Can namowic do współpracy i sie nie udało. Moze i lepiej... Kabel działa po tym eksperymencie, ale o ile pamietam to wyraźnie jest zabronione używanie innego softu niż dostarczony z kabelkiem, bo można kabelek uwalić. BTW. Hex-Can nie był widziany przez tego śmiesznego czeskiego softa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odpaliłem ten programik w passacie 2001 roku pare sekund i działa domykanie, kabelek z Allegro za 48zl. Próbowałe na passacie 1999 rok niestety nie działa, ale tak jak piszą w nowszej wersji programu 2.0 pewnie pójdzie.

Teraz nie moge doczekać się nowszej wersji :)

Pozdrawiam All

Edytowane przez przybora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny programik, kilka sekund i po sprawie. A już zacząłem żałować że kupiłem face na usb.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetny programik, kilka sekund i po sprawie. A już zacząłem żałować że kupiłem face na usb.

Pozdrawiam

 

tobie tez tak chodzi ze trzeba trzymać przycisk? bo kiedyś pisali ze trzeba 2 razy nacisnąć bez trzymania czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STINGER trzeba trzymac przycisk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, trzeba trzymać. Patent z dwukrotnym naciskaniem dotyczył otwierania tylko drzwi kierowcy za pierwszym nacisnięciem i reszty za drugim naciśnięciem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności