Skocz do zawartości
przybora

Domykanie szyb - VW Passat B5 z pilota.

Rekomendowane odpowiedzi

zostało czekać aż czesi wypuszczą wersję 2.0, o ile wypuszczą w ogóle.

Raczej chyba już nie wypuszczą.Ja już ze 4 lata używam 1.2 i od wtedy już pisali o tej wersji 2.0 i jak jej nie było,tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ze i mi się udało. Vcds lite z witamina zrobiłem zmianę języka z De na Ang oraz automatyczne ryglowanie i odzyskiwanie, sygnał dźwiękowy po zamknięciu auta a czeskim programem domykane szyb z pilota.

Wszystko działa bez problemu. Po zabawie czeskim programem nie miałem komunikacji z modułem komfortu ale chwilowe odłączenie akumulatora pomogło. Na prawdę polecam, super sprawa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie również udało się zakodować domykanie/otwieranie szyb z pilota za pomocą VCD Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VCD pro jest tylko do kabla pod Can?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... ja mam i tak ODB2 na USB wiec odpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zeby wlaczyc domykanie szyb z pilota w najprostrzy sposob najlepiej...

:)

prosze o sugestie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej...

... przeczytać ten temat. :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... przeczytać ten temat. :hyhy

 

hehe :) po pare postach sie zgubilem ;)

 

latwiej bylo zapytac ponownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, zeby wlaczyc domykanie szyb z pilota w najprostrzy sposob najlepiej...

:)

prosze o sugestie :)

 

 

Jak Ci się nudzi, i będzies zkiedyś w Poznaniu / Swarzędzu to zaprszam - zrobimy :)

Generalnie ja zrobiłem to czeskim programem bez problemu :-)

Przeczytaj poprzednią stronę ta jest co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci się nudzi, i będzies zkiedyś w Poznaniu / Swarzędzu to zaprszam - zrobimy :)

Generalnie ja zrobiłem to czeskim programem bez problemu :-)

Przeczytaj poprzednią stronę ta jest co i jak.

 

hehe widze ze sam faktycznie o to pytales :) ja sie w lutym wyprowadzilem z poznania :) szkoda ze na to wczesniej nie wpadlem :D teraz tez bywam ale okazjonalnie i srednio mialbym czas :( ale jak cos to dam znac i dzieki za pomoc :) mam nadzieje ze tamte linki pomoga to poustawiac :)

 

aha a jaki kabel bedzie potrzebny zeby sie polaczyc z autkiem? banalne pytanie? :P

Edytowane przez nal_Ra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku, tj w paskach po lifcie wystarczy zwykły kabelek OBD na USB i czeski program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W twoim przypadku, tj w paskach po lifcie wystarczy zwykły kabelek OBD na USB i czeski program.

 

http://allegro.pl/interfejs-vag-kkl-black-nowy-vw-passat-polo-sharan-i4018477547.html

 

taki moze byc? po podlaczenia do laptopa sam sie zaistaluje? pozniej tylko ten czeski sofcik i bedzie dzialac? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być. Sterowniki powinny być na płycie dołączonej do kabelka. Potem tylko sofcik i powinno działać. A tak z innej beczki, potrzebuję informacji odnośnie kabla sygnałowego z drzwi kierowcy/modułu komfortu. Który to kabelek wywołuje sygnał zamykania drzwi jakiego jest koloru? Chodzi dokładniej o ten kabelek który wysyła sygnał do modułu, że ma domknąć wszystkie szyby. Czy to jest ten sam kabelek który wysyła sygnał do komfortu zeby zamknął wszystkie zamki czy zupełnie inny? Dodam iż jest to moduł: 1J0 799 959 J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci się nudzi, i będzies zkiedyś w Poznaniu / Swarzędzu to zaprszam - zrobimy :)

Generalnie ja zrobiłem to czeskim programem bez problemu :-)

Przeczytaj poprzednią stronę ta jest co i jak.

 

jakieś łobuzy wykasowały posty ;) (chyba w związku z moimi pytaniami o olej :D) ogolnie chcialem zapytac jakis sofcik miales oprocz tego czeskiego? i skad go ewetualnie mozna sciagnac? ;p dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te faktycznie - wykasowali posty :-)

Ja użyłem "zwitamizowaneg" VCDS Lite - odezwij sie do mnie na PW, podeslij mi maila to wysle Ci VCDS'a zwitamizowanego (nim robiłem "beep" po zamknięciu auta oraz ryglowanie drzwi po przekroczeniu 15km'h) a czeskim robilem tylko szyby :-)

Zwyklym VCDS Lite nie chcialo zapisac ustawien (coś a'la TRIAL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te faktycznie - wykasowali posty :-)

Ja użyłem "zwitamizowaneg" VCDS Lite - odezwij sie do mnie na PW, podeslij mi maila to wysle Ci VCDS'a zwitamizowanego (nim robiłem "beep" po zamknięciu auta oraz ryglowanie drzwi po przekroczeniu 15km'h) a czeskim robilem tylko szyby :-)

Zwyklym VCDS Lite nie chcialo zapisac ustawien (coś a'la TRIAL)

 

aha to spoko, poszlo jakby co :) kabelek doszedl wiec bede eksperymetowal :) a ten czeski soft skad pobrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hehe :) dziękuję serdecznie ;)

kabelek doszedł ale nie mam sterowników do niego żeby zainstalować poprawnie ;/ chyba zapomnieli mi maila z tym puscic ;/ no nic czekam i działam :)

 

vag.jpg

na razie nie idzie za bardzo, naciskam read a tu nic :) nie wiem dlaczego :D

 

edit :)

 

udalo sie z zamykaniem drzwi ;) zaraz pojde sprawdzic czy uda sie z tymi szybami i zmiana jezyka fis-u na angielski z niemieckiego :D

 

kolejny edit :)

 

zmiana jezyka chyba sie udała, zamykanie drzwi rowniez jednak brak mozliwosci zamykania szyb :( w tym czeskim programie ta opcja nie jest podswietlona po nacisnieciu pierwszego z gory guziczka :(::( wygląda jakby była niedostępna :( kolejny screen

vag 1.jpg

Edytowane przez nal_Ra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zarejestrowałeś ten program? Bez rejestracji nie ma wszystkich opcji dostępnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności