Jump to content

mpm

 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About mpm

 • Birthday 06/04/1971

Informacje osobiste

 • Imię
  Miro
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  DW

Samochód

 • Generacja
  B5
 • Silnik
  B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
 • Rok produkcji
  2004

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Blop Nikogo nie oczerniam, Sebastiana nie znam i nie ja tu prowadzę dysputę - staram się tylko być obiektywny w przeciwieństwie do Twojego subiektywizmu. I zapewne są w naszym regionie lepsi fachowcy, którym taki Autoseba odbiera klientów i kasę, ale to chyba raczej oni powinni tutaj odstraszać od niego potencjalnych klientów, a nie Moderator tego forum. Takie jest moje zdanie. Moderator powinien być obiektywny i nie powinien pisać postów kapiących nienawiścią ani atakować innych forumowiczów - bo kto będzie moderował takie posty Moderatora?
 2. Gdzie tak jest? Bo chętnie podjadę...
 3. Rozumiem, że byłeś tam osobiście i się zawiodłeś. I nie żebym chciał go bronić, ale przytaczając tu (nie najlepsze) opinie z 2008 roku to jesteś trochę niepoważny. Ja też je wcześniej czytałem, a mimo to się do niego zapisałem, bo może od tamtego czasu się wiele zmieniło. Sprawdzę to na własnym silniku i dam znać. I dlatego też napisałem "może to kogoś zainteresuje" - ja nie nakłaniam, informuję tylko, że jest promocja
 4. Może to kogoś zainteresuje Nie jest to grupowy chip tuning (nie trzeba zbierać grupy iluś tam chętnych), ale w maju każdy VAG jest robiony w Autoseba w cenie 400,- zł. Ja się zapisałem, zobaczymy co z tego wyjdzie :-)
 5. 1. Uruchom program. 2. Wciśnij "Ignorovat". 3. Wciśnij "Registrovat zdarma!". 4. Skopiuj do schowka "Seriove cislo". 5. Wciśnij "Ziskat registracni klic zdarma!". 6. Wypełnij formularz - w polu "Zadejte seriove cislo" wklej to, co skopiowałeś do schowka, w polu "Vas email" wpisz swój adres e-mail - na ten adres zostanie wysłany klucz do programu. 7. Wciśnij "Odeslat". 8. Wpisz do pola "Registracni klic" klucz, który otrzymałeś. 9. Wciśnij "Registruj".
 6. A zarejestrowałeś ten program? Bez rejestracji nie ma wszystkich opcji dostępnych.
 7. Na lampy patrzymy od strony kierowcy Więc jest to lewa lampa do ruchu prawostronnego (przynajmniej wg strzałek). PRAWA LAMPA: ← ← (zewnętrzne strzałki) LEWA LAMPA : → → (zewnętrzne strzałki) PRAWOSTRONNY: → (strzałka środkowa lub brak) LEWOSTRONNY : ← (strzałka środkowa) LEWO / PRAWO: ↔ (strzałka środkowa)
 8. Koledzy, gdzie robicie blacharkę / lakiernictwo? Mam do usunięcia rdzawe wżery w nadszybiu i szukam solidnego warsztatu, najlepiej w południowej części Wrocławia? Dzięki za info.
 9. Nie wiem. Jest również dostępna poprzednia wersja tego klona VCDS (tutaj) jak byś był zainteresowany - sądzę, iż jest bardziej dopracowana, a co za tym idzie - mniej awaryjna. Zastanawia mnie tylko, czy to urządzenie, a w szczególności dołączone oprogramowanie jest w Polsce legalne, bo nikt tego u nas nie sprzedaje... A nie, przepraszam, jednak ktoś sprzedaje http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-vag-11-11-vcds-can-obd-ii-i3563363117.html ---------- Dodano o 21:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:09 ---------- Mam taki na sprzedaż, gdybyś był zainteresowany Ja zainwestowałem w coś takiego http://allegro.pl/vag-k-can-commander-3-6-licznik-pin-immo-soft-pl-i3547661201.html
 10. A co powiesz o tym? Tez "chinskie" ale chyba lepsze, niz to co masz...
 11. A możesz zapodać tutaj "Dyno graph view" swojego oryginała? Chciałbym sobie porównać z moim ---------- Dodano o 22:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:06 ---------- Tak z ciekawości zapytam, czym to się objawia? Cobym zawczasu się zorientował, że moja też ma dość
 12. Jak wyłączyć EGR i czym różni się soft dla 130KM od softu dla 150KM znajdziesz np. tutaj. Ja jednak nie odważyłbym się wgrać samodzielnie zrobionego programu - wolę jego przygotowanie powierzyć "specjalistom", nawet jeśli trzeba za to zapłacić - szkoda oszczędzać na silniku po prostu Więc jeśli lubisz eksperymenty to może lepiej od tego zacznij :-)
 13. Szukaj pod haslem MPPS, v12 wystarczy, v13.02. to jakas marketingowa sciema. Do kabelka powinno byc dolaczone oprogramowanie, jak nie to tez bez problemu znajdziesz. Podpinasz kabelek do zlacza OBD2 w aucie oraz portu USB w kompie i zgrywasz. ---------- Dodano o 22:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:00 ---------- Czyżby Robert pozabezpieczał dostęp do ECU? U mnie nie ma żadnych problemów, a mamy chyba to samo EDC15P...
 14. A Ty byś się podzielił? Bo bardzo podoba mi się Twój modzik ze stopki i chętnie bym sprawdził jaki jest :fajny
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy