Skocz do zawartości
przybora

Domykanie szyb - VW Passat B5 z pilota.

Rekomendowane odpowiedzi

Do VCDS musisz mieć kabel HEX-CAN. KKL'em nie ogarniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do VCDS musisz mieć kabel HEX-CAN. KKL'em nie ogarniesz.

 

Mój chiński KKL ogarnia VCDS'a jak i VagCommandera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemju moj nie ? pochwal sie z czego moze wynikac ta różnica . Moze moj tez ogarnia tylko cos zle robie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do VCDS musisz mieć kabel HEX-CAN. KKL'em nie ogarniesz.

 

A to niby czemu?Przecież pisze wyraźnie ,że VCDS Lite,a ten to zwykły KKL ogarnia.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

np zmiana przebiegów / wgrywanie map ?

Na pewno nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy mam sie czym chwalić.. kabel pierwszy lepszy z alle.. z tym że bez przełącznika który Ty posiadasz.

Długi czas męczyłem sie jka ogarnąć komunijkacje kompa (vin 7 64bit) z autem bo ciagle jakieś dziwne komunikaty wyskakiwały... znalazłem w koncu sterownik na jakiejś "nienaszej"stronce i bankla. Chciałem niedawno ogarnąć to samo kumplowi z jego a4 b6 i znowu lipa... z jego komp nie chce współpracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy nie mozna aktywowac domykania i otwierania szyb za pomoca pilota w passat'e 3BG 2004 Variant za pomoca programu VAG?

Moj modul komfortu to 1C0 959 799 B !

Czy moze jest mozliwosc aktywowania tego przez VAG'a, jezeli tak to jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy nie mozna aktywowac domykania i otwierania szyb za pomoca pilota w passat'e 3BG 2004 Variant za pomoca programu VAG?

Moj modul komfortu to 1C0 959 799 B !

Czy moze jest mozliwosc aktywowania tego przez VAG'a, jezeli tak to jak?

 

Nie. Jest możliwość czeskim programem Motordiag komfort manager. Kabel kkl taki jak do Vaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czy ten czeski program tylko zmienia ustawienia dotyczace sterowania szyb czy cos jeszcze zmienia w module komfortu?

Bo nie chcialbym po uzyciu tego czeskiego wynalazku, ponownie ustawiac funkcje w module.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy ten czeski program tylko zmienia ustawienia dotyczace sterowania szyb czy cos jeszcze zmienia w module komfortu?
Np. http://forum.vw-passat.pl/threads/1128-Domykanie-szyb-z-pilota-(Moduł-Komfortu)?p=2170828&viewfull=1#post2170828

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie: czy po aktywacji otwierania z pilota za pomoca czeskiego programu, otwieraja sie wszystkie okna czy tylko te z przodu?

Edytowane przez przykry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie, o ile masz wszystkie elektryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a czy jak domykanie/otwieranie szyb z pilota raz działa a raz nie działa to jest to związane z modułem komfortu czy coś innego za to odpowiada?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomimo trzymania przycisku czasem nie załapie, ale zwalam to na rzecz nie złapania sygnału z pilota. Umówmy się, nasze auta juz trochę mają na karku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleiz, u mnie to samo, ale po włożeniu klucza do zamka i przekręceniu w pozycję zamknij lub otwórz działa już bez zarzutów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie uważam, że to problemy z ciągłością sygnału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. dzis chcialem aktywowac zamykanie I otwieranie szybek z pilota ale po sciagnieciu czeskiego programiku z motordiag laczy sie z komfortem ale nie da sie wcisnac " aktivate oken" wiec prosze o porade czy cos robie nie tak czy o co chodzi a pacjent to passat b 5 fl 1.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. dzis chcialem aktywowac zamykanie I otwieranie szybek z pilota ale po sciagnieciu czeskiego programiku z motordiag laczy sie z komfortem ale nie da sie wcisnac " aktivate oken" wiec prosze o porade czy cos robie nie tak czy o co chodzi a pacjent to passat b 5 fl 1.9

 

Klucz aktywacyjny dostałeś i zarejestrowałeś program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem klucz wpisuje go w tej rubryce I nic wszystko wyskakuje procz aktivate oken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności