Skocz do zawartości
przybora

Domykanie szyb - VW Passat B5 z pilota.

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wie dlaczego nie mam opcji 26 i 27 czyli odczytu i edycji epromu od komfortu ??

 

Popatrz 3 posty wyżej, czyli

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1307000#post1307000

 

i 5 postów wyżej, czyli

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1306990#post1306990

 

Czemu się na ten vag tak upierasz, skoro od początku wszyscy tłumaczą, że się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ze mam kobel z gniazdem com a mimo wszystko z nim nie dziala tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy ze mam kobel z gniazdem com a mimo wszystko z nim nie dziala tak ??

 

Kolego prosze Cię poczytaj to:

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=54921#post54921

 

Daję ci ten link już któryś raz z kolei. Tam jest program, który to robi trzeba go na płytkę wypalić. Tam jest wszystko krok po kroku opisane jak to robić. Ze zdjęciami - wszystko. Poczytaj ze zrozumieniem, bo pewnie po następnym pytaniu o to samo otrzymasz czerwoną kartkę. Każdy daje ci link nazwę programu a ty swoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja podiadam Paska 2003 rok wersje Highline, przypuszczam że u mnie funkcja domykania szyb z pilota jest możliwa, jednakże nie mam pojęcia jak ją uaktywnić. Przegrzebałem stos postów i nie naktknąłem się na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze opisane na forum - użyj czeskiego programiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro są takie części i tam wszystko jest pokazane. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłego kotleta odgrzałeś kolego:D

Edytowane przez andrzejek73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ja podiadam Paska 2003 rok wersje Highline, przypuszczam że u mnie funkcja domykania szyb z pilota jest możliwa, jednakże nie mam pojęcia jak ją uaktywnić. Przegrzebałem stos postów i nie naktknąłem się na odpowiedź.

 

Panowie polecam czeski program Motordiag Komfort Manager Lite 1.20 sam uaktywni domykanie okien w waszych paskach , potrzebny bedzie kabelek pod VAG. Program sprawdzony polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio2323

Witam

Koledzy a możecie mi polecić kogoś z łodzi lub okolic co by uaktywnił mi domykanie szybek w moim pasku 2003r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja szukam kogos z okolic rzeszowa kto mi zrobi domykanie, czeski program nie ruszy, a szukalem juz u wszystkich znajomych jakiegos lapka z comem i nikt nie posiada, kabelek na coma posiadam

pisac na pw

dzieki

Edytowane przez utasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy, ja mam sterownik centralnego zamka, bo nie mialem guzików w kluczyku, sterownik ma sygnał komfort podający mase po zamknięciu auta przez 25 sekund. mase podaje na zakmnij z wkładki (kabelek w wiązce w drzwiach kierowcy) i szyby zamykają mi się po zamknięciu auta z pilota :) Post dla tych którzy chcieliby zamykanie/otwieranie z pilota i domykanie szyb mając zwykły kluczyk ;)

pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje kogoś co mi uruchomi domykanie szyb z pilota oraz uruchomi pikanie syreny przy zamykaniu autka

jestem z milanówka zależy mi na czasie za :564: albo jakąś drobna oplata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co wpisać w seriove cislo w żeby się zarejestrować bo nie mogę uruchomić tego dziadostwa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś montował coś takiego:

http://allegro.pl/domykanie-szyb-vw-passat-b5tuning-hit-i2349890597.html

Jakieś opinie?

 

Nikt sie nie wypowie? Kazdy chce domykanie to wydaje sie bardzo dobrym rozwiazaniem i nie trzeba trzymac guzika.

Edytowane przez david261285

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatam milosnikow i znawcow :) Mam takie pytanie czy tym kablem i softem dalo by rade uaktywnic funkcje domykania szyb z pilota w moim 3BG wersja USA?

http://www.ebay.com/itm/VAG-com-409-1-USB-DIAGNOSTIC-INTERFACE-cable-tools-VW-Audi-Jetta-Beetle-Passat-/180847792394?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item2a1b5e510a#ht_1464wt_922

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się podłączę do tematu. Pasek 2002r. Z kluczyka jak się przytrzyma to w jedną stronę się wszystkie zamykają a w drugą otwierają. Dodatkowo zauważyłem zabezpieczenie przed przycięciem ręki czy głowy np. psa lub dziecka. Jak szyba napotka opór to staje i cofa się do 3/4 otwarcia okna. Czy można włączyć w prosty sposób żeby np. po przytrzymaniu guzika na pilocie szyby się domykały/otwierały?

Jestem z Kutna może ktoś blisko mi to zrobi może w łodzi ktoś ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ja się podłączę do tematu. Pasek 2002r. Z kluczyka jak się przytrzyma to w jedną stronę się wszystkie zamykają a w drugą otwierają. Dodatkowo zauważyłem zabezpieczenie przed przycięciem ręki czy głowy np. psa lub dziecka. Jak szyba napotka opór to staje i cofa się do 3/4 otwarcia okna. Czy można włączyć w prosty sposób żeby np. po przytrzymaniu guzika na pilocie szyby się domykały/otwierały?

Jestem z Kutna może ktoś blisko mi to zrobi może w łodzi ktoś ???

 

Jak chcesz to pisz na PW, ogarniemy temat czeskim programem;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolwdze z forum Jarek1 szybki śmigają jak ta lala. Zarówno zamykanie jak i otwieranie. :)

Dzięki Jarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Poznaniu ktoś ma to czeskie ustrojstwo , chętnie podjadę z:piwko by się szybki szybko zamykały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś montował coś takiego:

http://allegro.pl/domykanie-szyb-vw-passat-b5tuning-hit-i2349890597.html

Jakieś opinie?

 

Nikt sie nie wypowie? Kazdy chce domykanie to wydaje sie bardzo dobrym rozwiazaniem i nie trzeba trzymac guzika.

No właśnie no właśnie tez jestem ciekaw opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności