Skocz do zawartości
przybora

Domykanie szyb - VW Passat B5 z pilota.

Rekomendowane odpowiedzi

A zarejestrowałeś ten program? Bez rejestracji nie ma wszystkich opcji dostępnych.

 

Nie. Sciagnalem z netu z linka i odpalilem, czekam 15 sekund zeby ok nacisnac tak jak na filmiku tylko ze oni maja opcje OK od razu dostepna. w zwiazku z tym ze po czesku nie gadam ;p nie wiem jak to zarejestrowac ;) czekam na sugestie :) z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. Sciagnalem z netu z linka i odpalilem, czekam 15 sekund zeby ok nacisnac tak jak na filmiku tylko ze oni maja opcje OK od razu dostepna. w zwiazku z tym ze po czesku nie gadam ;p nie wiem jak to zarejestrowac ;) czekam na sugestie :) z gory dzieki

 

1. Uruchom program.

2. Wciśnij "Ignorovat".

3. Wciśnij "Registrovat zdarma!".

4. Skopiuj do schowka "Seriove cislo".

5. Wciśnij "Ziskat registracni klic zdarma!".

6. Wypełnij formularz - w polu "Zadejte seriove cislo" wklej to, co skopiowałeś do schowka, w polu "Vas email" wpisz swój adres e-mail - na ten adres zostanie wysłany klucz do programu.

7. Wciśnij "Odeslat".

8. Wpisz do pola "Registracni klic" klucz, który otrzymałeś.

9. Wciśnij "Registruj".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Uruchom program.

2. Wciśnij "Ignorovat".

3. Wciśnij "Registrovat zdarma!".

4. Skopiuj do schowka "Seriove cislo".

5. Wciśnij "Ziskat registracni klic zdarma!".

6. Wypełnij formularz - w polu "Zadejte seriove cislo" wklej to, co skopiowałeś do schowka, w polu "Vas email" wpisz swój adres e-mail - na ten adres zostanie wysłany klucz do programu.

7. Wciśnij "Odeslat".

8. Wpisz do pola "Registracni klic" klucz, który otrzymałeś.

9. Wciśnij "Registruj".

 

super udalo sie :) dzieki bardzo za pomoc! ;)

pytanko tylko, jezeli chce zamknąć okna to naciskam kłódeczkę i trzymam tak? aby okna się zamknęły? nie zrobią tego automatycznie bez trzymania zamykania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super udalo sie dzieki bardzo za pomoc!

pytanko tylko, jezeli chce zamknąć okna to naciskam kłódeczkę i trzymam tak? aby okna się zamknęły? nie zrobią tego automatycznie bez trzymania zamykania?

Nie zrobią, tak jak otwierasz tak samo zamykasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Bydgoszczy ogarnął by temat tego domykania z kluczyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chciał bym coś właśnie takiego uaktywnić u siebie ale mam problem zarejestrowałem ten ceski program ale nie jak wchodzę w setup żeby ustawić port to pod com 1 i 2 jest wrong port or interface a pod com 3 do 32 port not ready... więc nie mogę ustawić nic kabel mam VAG118 wina kabla ? inny ma być ? jak tak to jaki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś opanowałem temat ;) szyby otwierają i zamykają się z kluczyka :)

Jak ktoś ze śląska ma problemy zapraszam do Mysłowic ogarniemy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W przed liftowym u mnie nie mogę aktywować tej funkcji. Zależne chyba od nr modułu komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. W przed liftowym u mnie nie mogę aktywować tej funkcji. Zależne chyba od nr modułu komfortu.

a umiesz otwierać zamykać z kluczyka w drzwiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed liftem trzeba uzyc programu w DOS ewentualnie mozna dolozyc modul i szyby sie beda zamykac same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co tu jest do umienia?

czy umiesz ale nie w sensie czy kolega potrafi tylko czy idze w sensie fizycznym. Gdzieś wyczytałem na forum że jak idzie fizycznie z kluczyka w zamku otworzyć lub zamknąć szyby to idze odblokować czeskim programem Motordiag ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś wyczytałem na forum że jak idzie fizycznie z kluczyka w zamku otworzyć lub zamknąć szyby to idze odblokować czeskim programem Motordiag

Chyba nie dokładnie przeczytałeś.Czeskim programem tylko w po liftowych.W przed liftowych,tylko kabel na RS 232 i program pod VDS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie dokładnie przeczytałeś.Czeskim programem tylko w po liftowych.W przed liftowych,tylko kabel na RS 232 i program pod VDS

być może masz rację nie będę się sprzeczał ale np też czytałem że czeski program działa tylko na xp a ja go uruchomiłem na win 7 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaki sterownik do kabla zainstalować zeby motordiag polaczyl sie z autem. bo mam kompa kabel i motordiaga zarejestrowanego i nie chce sie polaczyc. podejrzewam ze to wina braku sterownika do kabla tylko nie wiem jaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Jaki sterownik do kabla zainstalować zeby motordiag polaczyl sie z autem. bo mam kompa kabel i motordiaga zarejestrowanego i nie chce sie polaczyc. podejrzewam ze to wina braku sterownika do kabla tylko nie wiem jaki.

A jaki kabel masz?Z innym oprogramowaniem ci działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie sprawdzalem z innym programem ale zwykly z allegro usb kkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nic nie było. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności