Skocz do zawartości

robert_s

  • Liczba zawartości

    487
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

5 obserwujących

O robert_s

  • Urodziny 06/07/1985

Informacje osobiste

  • Imię
    Robert
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Gliwice

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR)
  • Rok produkcji
    2006

Ostatnie wizyty

3429 wyświetleń profilu
  1. sprawdź czy pompa podaje paliwo z baku, nie będzie błędów ale może już nie dawać takiego ciśnienia. Ogólnie zobacz ile masz paliwa w filtrze.
  2. Zmiana gateway na minimum E i będzie po problemie
  3. Po co chcesz zmieniać całą pompę jak wystarczy sam sterownik, mam na taki na tzw fullu z obsługą tpms, acc itp... 300zł
  4. Przebiegu eepromem nie zrobisz w dół tylko do góry a flash nic nie trzeba robić
  5. tak działa ale nie wyświetla się na liczniku do zmiany na b7 i wtedy bedzie. Gateway trzeba zobaczyc bo jak 07r to moze byc różnie.
  6. @Wolfe czarno-żółte łączysz razem pin 3 do 3 a ten niebieski idzie do bezpiecznika SC1 i on jest z lewej strony podłączany
  7. jeżeli masz autoandroid w radiu i tel android to jest to do zrobienia, ściągasz cartube lub fermata na tel i tyle. Ja mam realme dragon ball z i nie działa mi na radiu żadna aplikacja z youtube ale z s24 jest to samo niestety
  8. Bo musisz zrobić kalibracje, stąd masz info o nastawach. Kalibrację można wykonać z planszą lub bez niej ale to się wiąże z korektą i chociaż nie którym z planszą też to nie wychodzi
  9. Musisz odznaczyć w module parkowania hak i tyle w 6d nie ma kodowania
  10. Nie stety jak macie soft x1xx nie da rady wskoczyć wyżej a tym bardziej odblokować AA/CP ale np: 0254 jest możliwość wrzucenia 0478 tak robię w przypadku mib std 2 pq.
  11. A zabezpieczanie ściągałeś z wtyczki?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności