-
Liczba zawartości
487 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O robert_s
- Urodziny 06/07/1985
Informacje osobiste
-
Imię
Robert
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Gliwice
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR)
-
Rok produkcji
2006
-
sprawdź czy pompa podaje paliwo z baku, nie będzie błędów ale może już nie dawać takiego ciśnienia. Ogólnie zobacz ile masz paliwa w filtrze.
-
Przesiadka z mfd2 na RNS 510
robert_s odpowiedział wadimswiderski → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Zmiana gateway na minimum E i będzie po problemie -
[Instrukcja] Montaż czujników ciśnienia w oparciu o ABS
robert_s odpowiedział marekbialek → na temat → Poradniki i instrukcje
Po co chcesz zmieniać całą pompę jak wystarczy sam sterownik, mam na taki na tzw fullu z obsługą tpms, acc itp... 300zł -
@Wolfe czarno-żółte łączysz razem pin 3 do 3 a ten niebieski idzie do bezpiecznika SC1 i on jest z lewej strony podłączany
-
Problem z ustawieniami komputera pokładowego passat b6
robert_s odpowiedział Cargola → na temat → Diagnostyka - VAG
odłącz aku na chwilę -
Android Auto / CarPlay w Discover Pro MY2015
robert_s odpowiedział szylton → na temat → Tematy techniczne
jeżeli masz autoandroid w radiu i tel android to jest to do zrobienia, ściągasz cartube lub fermata na tel i tyle. Ja mam realme dragon ball z i nie działa mi na radiu żadna aplikacja z youtube ale z s24 jest to samo niestety -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
robert_s odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
jak masz vcds to możemy ogarnąć -
[Instrukcja] Montaż kamery systemów wspomagających kierowcę
robert_s odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Bo musisz zrobić kalibracje, stąd masz info o nastawach. Kalibrację można wykonać z planszą lub bez niej ale to się wiąże z korektą i chociaż nie którym z planszą też to nie wychodzi -
[Instrukcja] - Elektryczna klapa w kombi
robert_s odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
Musisz odznaczyć w module parkowania hak i tyle w 6d nie ma kodowania -
A zabezpieczanie ściągałeś z wtyczki?
