czołem. od pewnego czasu mam problem z radarem acc u siebie w samochodzie.
pacjent Passat B6 z 2006 z silnikiem 3.2 AXZ. oryginalnie zamontowany był ACC. jednak jak go kupiłem acc oraz tempomat nie działał (podobno jest to powiązane ze soba) a na liczniku wyświetlały się napis ACC Fault oraz widniała ikonka tempomatu, samochodu wraz z wykrzyknikiem.
długi okres tak z tym jeździłem aż pewnego dnia wymieniłem swoją kierownicę 8p na nowszą 12p, dodatkowo wymieniłem moduł kierowniczy na taki z koncowka AH.
pewnego dnia, znajomy wykodowal mi acc oraz wypiął wtyczkę z modułu kierownicy tak abym mógł mieć przynajmniej sam tempomat. tutaj tempomat działał bez zarzutów.
po pewnym czasie zmieniłem radio na RNS510 oraz wymieniłem getway z B na Q.
teraz kupiłem nowy (uzywany ale sprawny) moduł z Passata B6, podłączyłem go i silnik nie przyjmuje kodowania. pytanie moje co może być źle, albo co ja robię źle?
na liczniku wyświetlały się komunikat uruchamianie systemu acc..., oraz mam ikonkę acc z klepsydrą
ktoś może w jakikolwiek sposób pomóc? może źle kodowania robie? każda odpowiedź będzie na wagę złota.