Witam mam problem z passatem b6 2.0 bmr nie odpala sprawdzona pompa vacum sprawdzone pompowtryski nie mają zwarcia listwa do pompowtryskow sprawna czasem bardzo żadko odpali i chodzi jakby nigdy nic ale to się zdarza bardzo bardzo żadko po podłączeniu do komputera nie ma błędów na plaka odpala I dalej 0 błędów mechanik rozłoży ręce