Cześć
Korzystałem z szukajki , ale nic nie ma w tym temacie .
Krótko - Zaczęły się hałasy jakieś 2 miesiące temu przy ok 30 km/h i tylko przy skrętach w lewo . Odgłos szurania, obcierania etc. Auto na szarpakach, zdjęte obudowy nic nie wykryto. Wybór mechaniora padł na przekładnię kierowniczą. Kupiłem używaną . Po założeniu , od razu te same hałasy świergolenia obcierania , nie wiem, ciężko nazwać. Dodatkowo zaczęły się zapalać kontrolki od wspomagania raz na czerwono raz na pomarańczowo , a czasem zadna nie świeci, i chodzi cicho , po chwili lampka i znowu chrobotanie + ciężko kierownica chodzi. Komunikatów żadnych nie ma. ******* walczę z tym juz ze 2 tygodnie.