Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZYCHu

Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich serdecznie i od razu przechodzę do sedna sprawy.

Nabyłem b6 i mam zamontowany taki uchwyt. Jest zamontowany w innym miejscu, niż na Waszych zdjęciach. Czy wie ktoś może, czy to uchwyt oryginalny VW, czy jakiś osobno zamontowany. Były takie oryginalne uchwyty? Co w połączeniu z widoczną na zdjęciu nawigacją można uzyskać?

modul_tel_passat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

3 tygodnie temu zostawiłem auto na parkingu na 3 tygodnie (ferie) i po powrocie okazało się, że żaden z telefonów sparowanych z zestawem głośnomówiącym nie chce z nim gadać.

 

Nie wiem co może być tego przyczyną.

 

Usunąłem z telefonów samochodowy zestaw i jeszcze raz próbowałem sie podłączyć wg. instrukcji (tel. bluetooth szukanie) - (zapłon) - (info, kluczyk)i nic, żadnego piknięcia.

 

Jednyne co mi przychodzi do głowy to, że przy pierwszym odpalaniu po 3 tyg, prąd w aucie był bardzo słaby i ledwo co odpaliłem i może coś sie pokiełbasiło w kompie.

 

Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odepnij akumulator, poczekaj kilka minut i podepnij go z powrotem. Problem się rozwiąże. Miałem kiedyś to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo auto stało 2 tyg., wystarczy że odepniesz wtyczkę od modułu bluetooth i spowrotem ja wepniesz napewno zadziała!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi, jednak co niedziela to niedziela.

 

 

 

 

---------- Post added at 08:29 ---------- Previous post was at 00:24 ----------

 

Przepiąłem wtyczkę i elegancko działa.

 

 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

kupiłem uchwyt pod s65 bez bt i nie moge tego sparowac

Vagiem na kanale 10 ustawiłem 1 i wyszukaj owszem znalazł VWuhf tel ale niestety nie łaczy komunikat na tel nie mozna powiazac tel

wciskałem na przystawce "i" i kluczyk ale nie ma to zadnego wpływu bt moge właczac jak z uchwytem jak i bez uchwytu modul który mma to 729E

prosze o o szybka pomoc jak to powiazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kupiłeś "s65 bez bt" to jak chcesz się połączyć?

 

Jestem na etapie rozkminiania kodowania adapterów, więc kiedyś pewnie będzie można ba takim uruchomić BT. Ale to raczej kiedyś bo parktronik OPC i ksenony pochłaniają sporo czasu (może jutro skończę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie ze jak to ORACZ pisze chce odpalic go vagcomem i ztego co pisze widełki maja byc bez bt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdejm adapter i zrób vag'iem to co poszesz wyżej. Będzie dokładnie tak samo ale i tak się nie połączysz niestety.

 

Tak dla jasności skoro adapter jest bez bluta, to moduł nie uruchamia bluta. (nie wydaje Ci się to logiczne?)

 

Kodowanie jest oparte o 2 tranzystory i 3 rezystory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozbierałem ten uchwyt i nie wyglada to zbyt prosto jest tam kilka układów

a to z parowaniem czytałem na forum i uchwyt kupiłem za 20 zł aby to sprawdzic a nawet byłem ciekaw co tam jest w srodku chyba ze to tyczy tylko 730x

Edytowane przez kedzior12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kedzior12

jeśli wcześniej nie miałeś aktywnego BT to wątpię żeby to pomogło ale...

spróbuj jeszcze wyczyścić telefony z centralki może masz już kilka zapisanych i nie można dodać więcej nowych

 

api13

kolega Kedzior jednak włączył BT z uchwytem bez BT skoro telefon mu widzi VWuhf ;)

Edytowane przez oracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak włączam to mi tez widzi i bez jakiegokolwiek adaptera;)

 

Może czas w końcu przestać wprowadzać ludzi w błąd.

 

W VW płacisz za funkcjonalność i dlatego adapter o którym mówiłem na początku tematu kosztuje 620PLN a zawiera:

-2 przyciski

-4 diody LED

-2 tranzystory SMD

-4 rezystory SMD

-3 kondensatory SMD

-1 obudowa

-1 złącze

 

W chinach pewnie dało by się kupić za 3PLN z cłem...

 

Więc ściemnianie że coś się da kiedy VW to celowo wyblokował jest mało fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy post i mam pytanko mam coś takiego w aucie i nie wiem jak zrobić żeby telefon działał (kierownica jest multimedial) co musze dokupic co zrobiś zeby działało

Obraz 008.jpg

Obraz 007.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dokupic do wieszaka paring adapter albo wymienic moduł bluetooth na na premium z koncowka... 730 poczytaj jest troche watkow w tym temacie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szubką odpowiedz a ile kosztuje taki paring adapter i gdzie go moge kupic w ASO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ASO napewno, poszukaj również na allegro ale osobiscie polecam (ja tak zrobilem, tez mialem taki sam adapter z koncowka 729E) wymiane adaptera bluetooth na adapter PREMIUM z koncowką.....730 do tego trzeba dokupic kabel antenowy i bedziesz miał wszystko wyslwietlane na FISIE miedzy zegarami. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W VW płacisz za funkcjonalność i dlatego adapter o którym mówiłem na początku tematu kosztuje 620PLN a zawiera:

-2 przyciski

-4 diody LED

-2 tranzystory SMD

-4 rezystory SMD

-3 kondensatory SMD

-1 obudowa

-1 złącze

 

masz moze jakies fotki tego co jest w srodku

 

ze widełek do se65 wywalił bym wszystko zostwił bym złacze + dwa przyciski reszta na pajaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fotki. jak znajdę opublikuje.

 

Jak cos mam do sprzedania premium ...730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak cos mam do sprzedania premium ...730

 

ile sobie życzysz za ten premium 730?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam taki maly problem z uchwytem do Sony Ericssona C 901. W pasku b6 mam uchwyt ktory pasuje tylko do noki. Powiedzcie jaki uchwyt i gdzie moge taki dostac wlasnie do Sony Ericssona C901.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności