Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam taki maly problem z uchwytem do Sony Ericssona C 901. W pasku b6 mam uchwyt ktory pasuje tylko do noki. Powiedzcie jaki uchwyt i gdzie moge taki dostac wlasnie do Sony Ericssona C901.

 

Musisz przeczytać wątek od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie czytalem i szczerze mowiac nic z tego nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj aż zrozumiesz, szczególnie skup się na wątkach o uniwersalnym adapterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy adapter to ten uchwyt w ktory wklada sie telefon? Bo ja mam 3C0 051 435 B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy adapter to ten uchwyt w ktory wklada sie telefon? Bo ja mam 3C0 051 435 B

I tak i nie - są adaptery pod konkretny model telefonu i uniwersalne. Przeczytaj cały wątek, bo mam wrażenie, że go nie przeczytałeś - tu na prawdę trzeba być "wyjątkowym" żeby nie zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość elmerpol

MAm zestaw słuchawkowy nokia ck-7w,ma problem bo nie slysze osoby która do mnie dzwoni ,a ta osoba slyszy mnie bardzo dobrze posiadam telefon Nokia e61i.Nie wiem czy cos żle podłączyłem czy poprostu to wina zestawu.Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś doświadczony może napisać jak wygląda wymiana modułu ...729 na moduł ....730? Czy to jest tylko przekładka i już mamy wyświetlanie numerów i książki na MFA? Czy konieczne jest jeszcze jakieś kodowanie? Czy po przekładce informacje wyświetlane są również na MFD2 DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinasz 730 i działa. Nie złapiesz jednak zasięgu bo nie będzie podpiętej anteny. Możesz dokupić kabel antenowy zakończony po obu stronach żeńskimi końcówkami fakra - ok 1,5 m, podpinasz z jednej strony do modułu 730 a z drugiej do kabla, który jest podłączony do podstawki na telefon - trzeba wyjąć schowek żeby się do niego dostać. Kodować nie musisz bo pewnie masz już zakodowany telefon (ja miałem - też przeprowadziłem taką operację)

Po przekładce wyświetlane są informacje na FISie i RNS510. Na MFD2DVD - nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to jest tylko przekładka i już mamy wyświetlanie numerów i książki na MFA?

Tak ale trzeba dosztukować antenę

 

Czy konieczne jest jeszcze jakieś kodowanie?

 

Tak

 

Chyba ze kupisz u mnie to zakoduje jak trzeba i wyśle gotowy do podłączenia.

 

o przekładce informacje wyświetlane są również na MFD2 DVD?

 

Nie miałem do czynienia z MFD2 więc nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie zgraliśmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o jaką antenę chodzi? Bluetooth? Jeśli tak to gdzie ta antena się znajduje? Bo jak mam tylko uchwyt zamontowany przy schowku i nie mam pair adaptera. A kolejne pytanie to jaka kwota za ten moduł ...730?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o antene gsm, podlaczona domyslnie do postawki telefonu od wewnatrz. Zeby sie do niej dostac, trzeba wyjac schowek pasazera. Antena bluetooth jest wbudowana w modul 730. Nie potrzeba zadnego pair adaptera. cena za modul 730 - moze api13 sie wypowie albo na pw sie zgadajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy bez tego dorabianego kabelka do anteny GSM to nie zadziała? Nie wystarczy antena telefonu? Czy to podłączenie anteny do ....730 nie ma być tylko wzmocnieniem sygnału GSM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zadziała, tzn. zadziała, ale nie będziesz miał zasięgu. antena w telefonie nie jest wykorzystywana. 730 "wypozycza" karte sim (protokol rSAP) i sam jest telefonem z wlasna ksiazka adresowa, dzwonkami itp. na telefonie wtedy sygnal jest wylaczony i telefon zachowuje sie jakby byl w trybie offline lub jakby nie było w nim karty sim. Gdy telefon jest polaczony z 730 to nie mozna z niego zadzwonic.

Jesli masz podstawe na telefon na kokpicie to na 100% masz do niego podlaczoną antene gsm. wystarczy dokupic ok 1,5 m kabla i poprowadzic do modulu 730. Koszt kabelka to ok 70 zl z przesylka, dostepny widzialem w http://www.naviservice.com.pl/produkty2.html - KABEL FAKRA / FAKRA lub w serwisie tez wyjdzie kolo 80 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo to wszystko ładnie koledzy opisujecie.

Prawie zdecydowałem się na wymianę modułu 729 na 730. Proszę tylko o kilka szczegółów: wymiary modułów i mocowanie są identyczne?, doczytałem, że moduł 730 może nie działać ze wszystkimi telefonami, czy ktoś może to bardziej wyjaśnić? czy rzeczywiście na połączenie bluetooth-blutooth może mieć wpływ model telefonu?

Jeżeli ktoś ma do sprzedania moduł 730 to proszę o kontakt (oczywiście dopuszczam zamianę na mój moduł 729).

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymiary modułów i mocowanie są identyczne?

tak

 

doczytałem, że moduł 730 może nie działać ze wszystkimi telefonami, czy ktoś może to bardziej wyjaśnić?

poczytaj o protokole rSAP. Google twoim przyjacielem :)

 

Jeżeli ktoś ma do sprzedania moduł 730 to proszę o kontakt (oczywiście dopuszczam zamianę na mój moduł 729).

 

api13 miał, ale czy ma? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
api13 miał, ale czy ma?

 

Ma, 350pln ale ile razy można o tym pisać...

 

3C0 035 730 A gotowy do podłączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni że 3C0..730 wyświetla informacje na RNS510?

Mi wyświetlał tylko symbol słuchawki.

Dopiero wymiana na 5N0..730 dała pełna funkcjonalność na wyświetlaczu RNS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wymiana na 5N0..730 dała pełna funkcjonalność na wyświetlaczu RNS.

 

Ale temat obecnie kręci sie przy MFD2DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteście pewni że 3C0..730 wyświetla informacje na RNS510?

moja etka nie znajduje elementu 3c0035730. w passatach od poczatku do 3.11.2008 był montowany 3c8... a później już 5n0...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności