Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też próbowałem i nic - mam HTC Touch Diamond, moduł pod siedzeniem to 3CO 035 729 E, uchwyt do Nokii, min. 6230i, kierownica multimedialna, Navi DVD. Czy z tym uchwytem nie sparuję innego aparatu niż Nokia 6230i oraz podobne? Co zrobić ? Może źle parowałem. Pomóżcie

Jeżeli masz uchwyt do Noki 6230i o symbolu 3C0 051 435 B to z nim nie sparujesz żadnego telefonu przez Bluetooth bo ten uchwyt działa tylko przez kabel a nie przez BT

Jeżeli masz uchwyt 3C0 051 435 AK to możesz z nim sparować tylko telefony Nokia 6230i i podobne do niej z Bluetooth. W przypadku tego modelu uchwytu telefon musi być włożony do uchwytu. Niestety nie sparujesz z tym uchwytem żadnego innego modelu telefonu a więc Twojego HTC też nie

Edytowane przez zakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam api13 mam do ciebie takie pytanie czy jak kupywałeś ten adapter na tej stronie co podałeś to nr tel kontaktowego był na niemcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przesyłka przyjechała z niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zakupie kontaktowałeś się ze sprzedającym czy od razu wpłaciłeś many many i jak długo czekałeś na przesyłkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasę wysłałem w czwartek we wtorek miałem moduł. Wysłałem jedynie emaila ze kasa wysłana i podałem adres do wysyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wpłaciłem kasę jeszcze wyślę amaila i czekam ciekawy jestem jak to w całości będzie funkcjonować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z pracy całego zestawu bluta jestem naprawdę zadowolony, jedyną szczyptą nieskamu to brak wyświetlania nr dzwoniącego. Wyświetlanie nr na liczniku było by już zupełnie zadawalające.

Taką możliwość daje nowy Touch Adapter do zestawu UHV. Wyświetla numer dzwoniącego i jest obsługiwany przez ekran dotykowy. Symbol 3C0 051 435 TA

Edytowane przez zakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yankee-Paweł ciekawy jestem czy udało ci się sparować ten adapter z telefonem i jak to zrbiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yankee1971

Niestety nie udało się, ale pewnie z powodu tego uchwytu - jak pisał "zakt".

Wiecie jaki adapter mam kupić, by sparować HTC z zestawem w aucie?

--- scalone ---

Jeżeli masz uchwyt do Noki 6230i o symbolu 3C0 051 435 B to z nim nie sparujesz żadnego telefonu przez Bluetooth bo ten uchwyt działa tylko przez kabel a nie przez BT

Jeżeli masz uchwyt 3C0 051 435 AK to możesz z nim sparować tylko telefony Nokia 6230i i podobne do niej z Bluetooth. W przypadku tego modelu uchwytu telefon musi być włożony do uchwytu. Niestety nie sparujesz z tym uchwytem żadnego innego modelu telefonu a więc Twojego HTC też nie

 

To, jeśli możesz mi pomóc, co powinienem zrobić by wykorzystać zestaw VW do rozmów przez HTC? Co kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest moduł o nr. 3C0 O35 729 F ale widzę że są takie same nr. tylko z inną literą

C,E,F ciekawe jaki ma to wpływ na funkcię modułu i co one oznaczają

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie udało się, ale pewnie z powodu tego uchwytu - jak pisał "zakt".

Wiecie jaki adapter mam kupić, by sparować HTC z zestawem w aucie?

--- scalone ---

 

 

To, jeśli możesz mi pomóc, co powinienem zrobić by wykorzystać zestaw VW do rozmów przez HTC? Co kupić?

Kup Paring Adaper 3CO 051 435 PA taki

http://www.allegro.pl/item503472808_adapter_bluetooth_nowy_vw_wszystkie_telefony.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy można taki moduł zamontować oddzielnie???kupić np takie coś http://cgi.ebay.pl/VW-PASSAT-3C-FREISPRECH-STEUEREINHEIT-3C0-035-729-E_W0QQitemZ200264576911QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubehör?hash=item200264576911&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 :confused:nie posiadam navi tylko zwykłe radio RCD300.czy jest taka możliwość zamontowania i czy ASO by mi to zrobiło??

Edytowane przez rad0330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam RCD300 i mam moduł który działa OK jedyny minus to brak wyświetlania nr dzwoniącego a o książce tel nawet nie wspominam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem i już otrzymałem paring adapter C30 051 435P muszę stwierdzić że to fajna sprawa choć nie wyswietla mi nic na nawi do sparowania miałem pięć telefonów i tak połączenia dokonałem przez

nokie N95

sony ericsson D750i

sony ericsson W 580i

nie mogłem uzyskać połączenia z

/nokią 6300

nokią E65

ciekawy jestem jakie jeszcze inne tel można sparować z tym adapterem

 

pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem uzyskać połączenia z

nokią E65

 

Jakie FV miała ta E65?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie dziś doszedł do mnie adapter 3C0.051.435.PA i próbowałem go uaktywnić ale nic z tego nie wychodzi. Robię tak jak w instrukcji:

1. Zapłon

2. Przycisk info

3. Przycisk z kluczykiem

Z głośników nie wydobywa się żaden sygnał. Próbowałem kilkadziesiat razy i nic.

Wszystko wydaje się być OK, podświetlenie przycisków na adapterze działa, więc jest dobrze wetknięty. Telefon też nic nie znajduje (SE C902).

O dziwo jak przytrzymam przez 10s przycisk z kluczykiem (wg instrukcji jest to kopiowanie numerów do samochodu) z głośników wydobywa się pojedynczy sygnał i przez chwilę na MFD2 pojawia się napis "Telephone" ale zaraz wszystko milknie i włacza się dalej radio.

Czy ktoś moze ma pomysł co źle robię, a może adapter jest uszkodzony?

A czy jest taka możliwość, że bluetooth może być nieaktywny i trzeba go uaktywnić VAGiem?

Edytowane przez Matsil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to już wiem że z radiem RCD300 ten moduł działa.ale czy można go kupić i zamontować bez problemu czy trzeba ciągnąć okablowanie i tym podbne???i czy ASO by mi to zrobiło:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem i już otrzymałem paring adapter C30 051 435P muszę stwierdzić że to fajna sprawa choć nie wyswietla mi nic na nawi do sparowania miałem pięć telefonów i tak połączenia dokonałem przez

nokie N95

sony ericsson D750i

sony ericsson W 580i

nie mogłem uzyskać połączenia z

/nokią 6300

nokią E65

ciekawy jestem jakie jeszcze inne tel można sparować z tym adapterem

 

pozdrawiam

Andrzej

 

 

 

 

 

 

witam

człowiek się uczy całe życie coś załączyłem w tych komórkach z którymi nie mogłem sparować paring adaptera i teraz muszę stwierdzić że wszystkie moje telefony to jest

 

nokia N 95

nokia E 65

nokia 63 00

sony ericsson D 750i

sony ericsson 580i

sparowałem z tym adapterem i jestem z tego bardzo zadowolony czekam na odpowiedzi jakie inne telefony udało się wam sparować

 

pozdrawiam Andrzej

--- scalone ---

ciekawy jestem czy komuś ten paring adapter wyświetla na monitorze mfd2 listę połączeń z telefonu i jeszcze jedno odbieram połączenie przyciskiwm z kierownicy a jak chcę odrzucić to co jest tylko jeden przycisk do odebrania

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy jest ktoś z okolic W-wy chętny, kto ma uchwyt na adapter przy radiu żeby się gdzieś spotkać i przetestować działanie? Mam problem z uruchomieniem tego fajnego urządzenia i chciałbym sprawdzić w innym aucie. Przy okazji można zobaczyć z jakimi telefonami się łączy przed ewentuanym zakupem :). Proszę o info na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matsil jak tam twój problem ruszył w temacie czy stoisz w miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności