Skocz do zawartości
wilczak

Jakie głośniki do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

To z gammy jakości nie uzyskasz. A radio można dobrać tak aby podświetlenie nie różniły się od deski. Pioneer w swoich radach daje możliwość wyboru podświetlenia w pełnej gamie barw RGB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pietrek ma rację. Fabryczne radia ledwo napędzają serię a co dopiero znacznie bardziej wymagające prądowo zestawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam porównanie bo miałem gamme (leży w szafie), a teraz mam Pioneer'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzam się do tej operacji... ale mam pytanie, co zrobić z tymi plasikowymi dystansami pomiędzy głośnikiem a boczkiem- stykają się one z głośnikiem paskiem ugiętej gumy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przymierzam się do tej operacji... ale mam pytanie, co zrobić z tymi plasikowymi dystansami pomiędzy głośnikiem a boczkiem- stykają się one z głośnikiem paskiem ugiętej gumy

 

Wywalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czytam temat i jestem zdecydowany na głośniki GMS 1968 lub SX-6C (cenowo takie same więc wybiorę na chybił trafił ☺) tylko mam problem z radiem, chodzi o to żeby było też na płytki. Co polecicie do tych głośników w granicach 300 góra 400zl?Dodam, że nie planuje żadnego wzmacniacza.

Edytowane przez baksik28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć jeszcze ok 100 zł i bierz Pioneer'a. Modelu nie pamiętam dokładnie. Ale chodzi mi o serię High Power o mocy 4x100W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, nie ma szans, 400zl to i tak już max co mogę dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc bierz MVH-280FD. Czas płyt już minął. Po co to komu? Kupujesz pendrive i zgrywasz płytki w jakości FLAC na pendrivea i masz wszystko w jednym, zamiast żonglować płytami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie coś z niższej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym radyjku? Chodzi mi o podświetlenie bo mam zielone a nie czerwone.ALPINE CDE-190R NEW 2016 DUALCOLOR USB + 2 Gratisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Kenwood KDC-170Y, multicolor jest, CD jest, USB jest, 4x RCA jest, nawet pilot jest w zestawie. A to wszystko za 315zl z przesyłką. A jak będziesz chciał dołożyć wzmacniacz to nie będzie problemu. Alpine też będzie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie o tym radyjku? Chodzi mi o podświetlenie bo mam zielone a nie czerwone.ALPINE CDE-190R NEW 2016 DUALCOLOR USB + 2 Gratisy.

 

Kolor swoją drogą ale poleciliśmy wyżej Pioneery bo mają realnie po 45W mocy na kanał co ładnie się zgrywa z takimi GMS 1968 czy Excursion SX-6C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolor swoją drogą ale poleciliśmy wyżej Pioneery bo mają realnie po 45W mocy na kanał co ładnie się zgrywa z takimi GMS 1968 czy Excursion SX-6C.

 

4x45 W i to RMS. Wystarczy żeby napędzić takie głośniki bez konieczności stosowania wzmaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, skoro mam już wydać te 400 zł na radio to niech gra dobrze, w takim razie wybiorę tego Pioneera. Nic nie trzeba będzie kombinować z podłączeniem głośników? Zresztą jak przyjdą to się odezwę jak nie będę wiedział co i jak. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i tego pionka i te głośniki więc w razie czego pytaj.

 

Odrazu Ci powiem, że jak jeszcze nie masz GMS to kupuj i kable głośnikowe i zaciskarkę bo w pudle nie ma. GMS poświęcił wszystko na rzecz cena / jakość. Kabli brak, nawet pudło jest całe białe. Albo gotowe SX-6C albo GMS ale te wymagają jeszcze drobnej roboty od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam i tego pionka i te głośniki więc w razie czego pytaj.

 

Odrazu Ci powiem, że jak jeszcze nie masz GMS to kupuj i kable głośnikowe i zaciskarkę bo w pudle nie ma. GMS poświęcił wszystko na rzecz cena / jakość. Kabli brak, nawet pudło jest całe białe. Albo gotowe SX-6C albo GMS ale te wymagają jeszcze drobnej roboty od siebie.

 

Kable i zaciskarke? hmm, duzo przy tym roboty bedzie? Powiem szczerze , ze pierwszy raz wymieniam glosniki i nie wiedziałem ,ze trzeba bedzie jakies kable. Sadzilem , ze kupuje glosniki ,podlaczam do kabli co sa i hula a tu niespodzianka. :)

Moze dasz jakis opisik jak to u sieie robiles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że w GMS nie ma kabli aby wszystko ze sobą podłączyć. Musisz sam dokupić kabel i pozakładać na nie konektorki. Robota nie jest trudna ani upierdliwa jak się ma sprzęt. W zestawie tylko tweetery mają zamocowane kable, a do reszty trzeba dorobić.

 

W zasadzie nie ma czego opisywać. Standardowe konektorki jakie sa przy głośnikach + standardowe kable + zaciskarka i trzeba to sobie zmontować. Do tego taśma izolacyjna i rurka termokurczliwa aby zabezpieczyć połączenia.

 

Chcesz tego uniknąć to kupuj SX-6C bo napewno także są udanym zestawem i gotowym już do podłączenia.

 

O dystansach z MDF wiesz ? http://audioplaneta.pl/Fabia-Bora-VW-Golf-Passat-36mm-165mm To też musisz kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież konektory to kombinerkami zaciśnie.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Podstawa to dobry dystans. Najlepiej mdf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności