Skocz do zawartości
spyty

Migajaca czerwona kontrolka oleju

Rekomendowane odpowiedzi

OJ ENDRIU .nie podpowiadaj tak. auto nie ma smarowania!!!-wszystko stoi w miejscu.kontrolka zapala sie powyżej 2 tyś obrotów.

 

 

 

 

 

 

 

NAPRAWA POMP OLEJOWYCH 2.0 TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wd007

Witam,to mój pierwszy wpis i pierwsza prośba o pomoc .Mam zamiar kupić passata z 2006 roku ,trochę sie naczytałem i nie wiem czy kupić . Próbowałem ustalić w serwisie napęd pompy napędzana jest łańcuchem czy zębatką (ale serwis tego nie wie).Podobno dla tego vinu nie są wymagane żadne biuletyny .Bardzo proszę o pomoc vin: WVWZZZ3CZ7E075235

przebieg 220tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img6524n.jpg

 

 

img6527c.jpg

Witam ja własnie dzisiaj wymieniałem ow zabierak

Poniewaz nadchodzi zima a co zatym idzie mrozy przez co w silniku gesty olej pompa ciezej pracuje i zabierak mocniej obciazony to i prawdopodobienstwo jego wytarcia wieksze

Powiem tak Po 160 tys jakie mam przejechane zabierak jest chyba w nienajgorszym stanie

koszt wymiany w zaprzyjaznionym warsztacie 90 zl + zabierak 18 a sumienie spokojniejsze

Polecam kazdemu taką wymiane naprawde pracy nie wiele a koszt znikomy

Edytowane przez poldeczek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego poldeczek1.

Jeszcze raz zerknij na końcówką zabieraka-nie jest "objechana"??

Zabieraki z literą A na końcu stają się oszlifowane już przy ok 140 tyś km (przykład z doświadczenia).Cieszę się że w porę go wymieniłeś i nie miałeś problemu z ciśnieniem oleju-to najbardziej rozkłada ręce użytkownikom 2.0tdi (vw,audi skoda)

 

NAPRAWA POMP OLEJOWYCH 2.0 TDI.GWARANCJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYTANIEheja czy moze ktoś tam jest ? mam podobny problem moja kontrolka od oleju miga ale nie piszczy i tylko w deszcz przy jednostajnej spokojnej jezdzie, jak dodam gazu to przestaje oco tu biega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś stan oleju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystko jest ok i niewiem co jest grane. to nie dzieje sie cały czas tylko tak jak napisałem

 

---------- Post added at 01:44 ---------- Previous post was at 01:38 ----------

 

najwarzniejsze to napiszcie mi jakie powinno być ciśnienie oleju bo bez tego niemam co sie wybierac do mechanika, taka prawda niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak chcesz je zmierzyc ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to jest specjalne wejscie do ciśnieniomieza gdzieś w bloku silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno kiedy wymieniałeś olej i filtr oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego G.G

piszemy tu o pompie oleju z silnika 2.0 tdi(dwa napędy pompy).Wejdź na b5 i tam znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koral

Panowie proszę o pomoc.|

Właśnie kupiłem Passata 2006 rok przebieg 120. tyś silnik BMR. Prosze o info w sprawie napędu pompy oleju. VIN: WVWZZZ3CZ7E011847. Z góry dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

OFERUJĘ NAPRAWĘ POMP OLEJOWYCH DO AUDI VW SKODA(regeneracja wałka wyrównoważającego pod oryginalny zabierak 10cm).

NIE KUPUJ NOWEJ POMPY(modułu) ZA 4200-4600+koszty wymiany.

NAPRAWĄ ZAJMUJEMY SIĘ OD 2 LAT!!!!

WYSTĄPIENIE AWARII W TYCH SILNIKACH TO PRZEDZIAŁ 140-220 TYŚ KM.

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TELEFONU,ZDJĘCIA PO REGENERACJI NA ŻYCZENIE

 

509-174-141

 

!!!!!GWARANCJA!!!!!

 

OD 2009 ROKU W AUTACH:AUDI VW SKODA SERYJNIE MONTOWANE SA ZABIERAKI O DŁUGOŚCI 10 CM!!!

Edytowane przez FUTURUM serwis pomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.u mnie problem jest podobny...miga kontrolka temperatury+dzwiek.Dzieje sie to zawsze gdy odpalam auto po dluzszym postoju 5-6h.ruszam 2tys obr i zaczyna migac i piszczec kontrolka.wylaczam silnik wlaczam ponownie ruszam i to samo.

 

Zauwazylem ze jak wlaczam silnik ruszam i zaczyna migac kontrolka,to zatrzymuje sie daje gaz az do odciecia.wylaczam silnik, uruchamiam ponownie i wszystko ok. i do konca dnia mam spokuj, ale nie chcem dobic silnika przez glupote.Wczesniej myslalem ze to tylko termostat padl w trasie temperature trzyma normalnie a gdy przyspieszam wskaznik temperatury spada do 30 stopni.zwalniam i wraca do normy.i tak wygladaja objawy u mnie.

 

aha olej wymieniany wraz z filtrem 3 tyg temu.nic oleju nie ubywa.plyn w chlodnicy tak samo w normie

 

i teraz pytanie...wymienic termostat i czujnik temperatury czy moze byc to tez wina padajacej pompy oleju?

 

passat 97r. 1,6 automat silnik AHL

 

dzieki za w miare szybka odpowiedz

Edytowane przez lewka1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie to do działu z B5 , ale z Twojego opisu wynika że problem leży chyba w termostacie lub pompie wodnej a nie w olejowej . W b5 nie było problemów z pompą olejową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompa oleju(moduł)

nie daj się skusić na nową pompę za ponad 4000zł.wystarczy ją zregenerować na model 2009r.

Gwarancja!!!

509174141

DSCN5014.jpg

DSCN5015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OD 2009 ROKU W AUTACH:AUDI VW SKODA SERYJNIE MONTOWANE SA ZABIERAKI O DŁUGOŚCI 10 CM!!!

ja mam paska 2006 r i zabierak byl 10 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam paska 2006 r i zabierak byl 10 cm

 

drogi kolego poldeczek1

jak ten zabierak który wymieniłeś i wysłałeś zdjęcia które są na stronie 21 tego samego tematu jest 10 cm to ja jestem z innej planety.

NIE WPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD!!!!

kolejny raz robisz zadymę na forum!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolejny raz robisz zadymę na forum!!!

Człowieku trochę luzu żona cie bije czy ci już nie daje ześ taki nerwowy?

Każdy ma prawo się pomylić ale od razu zadyma? ty chyba nie tylko z innej planety ale w ogóle inny jesteś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Człowieku trochę luzu żona cie bije czy ci już nie daje ześ taki nerwowy?

Każdy ma prawo się pomylić ale od razu zadyma? ty chyba nie tylko z innej planety ale w ogóle inny jesteś

ok.sprawa z zabierakiem wyjaśniona-przyznałeś się do błędu.

ps.żona mnie nie bije tylko katuje i wypędza na mróz (-10) bez spodni i koszulki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności