.G.G.
-
Liczba zawartości
29 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O .G.G.
- Urodziny 10/13/1986
Informacje osobiste
-
Imię
grzegorz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
tullamore
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
-
Rok produkcji
2001
-
siema może ktoś mi doradzić ? mam awx z 2001 ze skrzynią 5 ką i chciałbym zmienić na 6kę możecie doradzić jaki kod skrzyni szukać? najchętniej chciałbym dostać odpowiedź na pw dzięki
-
mi nie pasuje chat jak przestanie się pisać to się zatrzymuje i odpowiedzi wracają dopiero jak sie coś wyśle
-
hej chciałbym poznać numer czujnika poziomu oleju tego w misce olejowej do passata 1.9 tdi silnik awx z 2001 roku
-
Zaślepienie zaworu recyrkulacji spalin 1,9 TDI jest sens?
.G.G. odpowiedział temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Ja zaślepiłem na dwa dni i z powrotem go podłączyłem dał trochę mocy nie powiem, ale jak stoję na światłach to klekocze jak h... w końcu jest to jakoś powiązane z przepływomierzem, ja uważam że dla 3 koni mocy i czystego egr niema co rezygnować z komfortu i pewności o silnik i tyle. A wy jak uważacie, ogólnie nie jestem przeciw ani za. Powodzenia i udanego wyboru. -
dla mnie nic nie przeszkadza kocham moje auto, a beznadziejne wymysły i usterki są we wszystkich autach na świecie to jest technologia ale wiem jedno b5 lepsze choć starsze od b6 i tyle
-
witam 1 nissan primera 1.6 95rok 2 vw passat 1.9 tdi 110bhp 99rok 3 vw sharan 1.9 tdi 110 bhp 99rok teraz polo 6n 99 1litr i 3bg 01r 130bhp AWX
-
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
.G.G. odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
hej koledzy napiszcie mi czy jak zaloze temat to da sie go puzniej wywalic? -
Czy kiedykolwiek PASSAT zawiódł Cie w trasie?
.G.G. odpowiedział alan → na temat → Dyskusje o motoryzacji
to trzeba dbać o auta i pilnować serwisów silnika jak i skrzyni a dobry przegub na pewno nierozpadłby się od tak -
Czy kiedykolwiek PASSAT zawiódł Cie w trasie?
.G.G. odpowiedział alan → na temat → Dyskusje o motoryzacji
miałem passata z 99 roku afn nieznałem jego przeszłości a w moich rękach potrzebował tylko poprawki estetycznej nigdy nic się nie stało przez dwa lata jestem bardzo zadowolony potem miałem sharana ale i tak wróciłem do paska jest w nim to coś pozdrawiam -
dzisiaj wyciągnąłem turbinę i co się okazało, chciałem podmienić muszle i poszło w jedną stronę tak jak napisałeś bogumile zrobić sie da i powiem szczerze ze nie zauważyłem różnicy w spadku mocy a nawet jest lepiej (stara oryginalna turbina puszczała olej) mimo że jest szpara ale naprawdę nie wielka, zaś drugiej turbiny nie złożyłem, no ale trudno pójdzie do regeneracji i będzie cool potem znowu sie podmieni muszle. Nie mogę jeszcze dziś napisać jak idzie bo to mój pierwszy 130 konny passat ale jutro wybieram się do mechanika który powie mi jak to się zbiera i w tedy napisze swoje wyniki i mam nadzieje że wszyscy będziemy szczęśliwi pozdrawiam
-
siemka mój silnik to awx 130 i mam padnientą turbinę, mam drugą z AJM/ATJ, wiem ze pasuje wszystko prócz zimnego wyjścia, pytanie! czy ktoś próbował zamienić tylko tą muszlę z wyjściem? ps uważam ze to najlepsze miejsce do tego pytania jeśli ktoś ma jakieś inne to piszcie
-
haha a 9" przód i 10" tył wejdą czy nie? wiem ze są od s class monoblock 18" seria II tylko nie znam et i w tym problem inaczej bym nie pisał. weźcie poszperajcie jak możecie za h... nie mogę znaleźć info na ten temat plis bede wdzięczny
-
dodam że są to monoblock od s class
-
heja czy ktoś z was drodzy panowie spotkał się z felgami amg 18" 9j przód i 10j tył ? jeśli tak to czy wejdą do paska ? bo nie znam ET i w tym problem a lada dzień mogą zniknąć proszę pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
siemka ja tak sie dokleję czy może ktoś się spotkał z felgami amg monoblock 9 cali przód a 10 tył ??!!! dajcie znać jeśli coś wiecie i czy podejdą do paska bo nie znam et a mam na oku zajefajne
