Skocz do zawartości

.G.G.

  • Liczba zawartości

    29
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O .G.G.

  • Urodziny 10/13/1986

Informacje osobiste

  • Imię
    grzegorz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    tullamore

Samochód

  • Generacja
    Nie passat
  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
  • Rok produkcji
    2001
  1. siema może ktoś mi doradzić ? mam awx z 2001 ze skrzynią 5 ką i chciałbym zmienić na 6kę możecie doradzić jaki kod skrzyni szukać? najchętniej chciałbym dostać odpowiedź na pw dzięki
  2. mi nie pasuje chat jak przestanie się pisać to się zatrzymuje i odpowiedzi wracają dopiero jak sie coś wyśle
  3. hej chciałbym poznać numer czujnika poziomu oleju tego w misce olejowej do passata 1.9 tdi silnik awx z 2001 roku
  4. Ja zaślepiłem na dwa dni i z powrotem go podłączyłem dał trochę mocy nie powiem, ale jak stoję na światłach to klekocze jak h... w końcu jest to jakoś powiązane z przepływomierzem, ja uważam że dla 3 koni mocy i czystego egr niema co rezygnować z komfortu i pewności o silnik i tyle. A wy jak uważacie, ogólnie nie jestem przeciw ani za. Powodzenia i udanego wyboru.
  5. dla mnie nic nie przeszkadza kocham moje auto, a beznadziejne wymysły i usterki są we wszystkich autach na świecie to jest technologia ale wiem jedno b5 lepsze choć starsze od b6 i tyle
  6. witam 1 nissan primera 1.6 95rok 2 vw passat 1.9 tdi 110bhp 99rok 3 vw sharan 1.9 tdi 110 bhp 99rok teraz polo 6n 99 1litr i 3bg 01r 130bhp AWX
  7. hej koledzy napiszcie mi czy jak zaloze temat to da sie go puzniej wywalic?
  8. to trzeba dbać o auta i pilnować serwisów silnika jak i skrzyni a dobry przegub na pewno nierozpadłby się od tak
  9. miałem passata z 99 roku afn nieznałem jego przeszłości a w moich rękach potrzebował tylko poprawki estetycznej nigdy nic się nie stało przez dwa lata jestem bardzo zadowolony potem miałem sharana ale i tak wróciłem do paska jest w nim to coś pozdrawiam
  10. dzisiaj wyciągnąłem turbinę i co się okazało, chciałem podmienić muszle i poszło w jedną stronę tak jak napisałeś bogumile zrobić sie da i powiem szczerze ze nie zauważyłem różnicy w spadku mocy a nawet jest lepiej (stara oryginalna turbina puszczała olej) mimo że jest szpara ale naprawdę nie wielka, zaś drugiej turbiny nie złożyłem, no ale trudno pójdzie do regeneracji i będzie cool potem znowu sie podmieni muszle. Nie mogę jeszcze dziś napisać jak idzie bo to mój pierwszy 130 konny passat ale jutro wybieram się do mechanika który powie mi jak to się zbiera i w tedy napisze swoje wyniki i mam nadzieje że wszyscy będziemy szczęśliwi pozdrawiam
  11. siemka mój silnik to awx 130 i mam padnientą turbinę, mam drugą z AJM/ATJ, wiem ze pasuje wszystko prócz zimnego wyjścia, pytanie! czy ktoś próbował zamienić tylko tą muszlę z wyjściem? ps uważam ze to najlepsze miejsce do tego pytania jeśli ktoś ma jakieś inne to piszcie
  12. haha a 9" przód i 10" tył wejdą czy nie? wiem ze są od s class monoblock 18" seria II tylko nie znam et i w tym problem inaczej bym nie pisał. weźcie poszperajcie jak możecie za h... nie mogę znaleźć info na ten temat plis bede wdzięczny
  13. dodam że są to monoblock od s class
  14. heja czy ktoś z was drodzy panowie spotkał się z felgami amg 18" 9j przód i 10j tył ? jeśli tak to czy wejdą do paska ? bo nie znam ET i w tym problem a lada dzień mogą zniknąć proszę pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. .G.G.

    Wybór felg do czarnego 3BG ;]

    siemka ja tak sie dokleję czy może ktoś się spotkał z felgami amg monoblock 9 cali przód a 10 tył ??!!! dajcie znać jeśli coś wiecie i czy podejdą do paska bo nie znam et a mam na oku zajefajne
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności